Şimdi Ara

Cm Stacker 810 (Moding) [İndirim!!!]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kasa kutulu vatan bilgisayardan 3 ay önce alındı ve bu hale getirildi Kasa üzerinde arkadaşımın ismi (Emre) yazıyor bu söküldü yerine alıcının ismi veya herhangi bir yazı yazabilirim.

Yapılan işlemler: İlk olarak yan kapak kesilerek plexi takıldı plexi üzerine resimde görüldüğü gibi bir kuru kafa desenli sticker ve cmstacker yazısı eklendi. Üst taraf kesilerek 120mm'lik 2 fan deliği açıldı ve Akasa Amber serisi 2 adet fan takıldı maximum hava akımı için..
    Fan bilgisi içinhttp://www.akortek.com/product_info.php?manufacturers_id=11&products_id=144

Kasa üzerinde toplam 5 adet 120mm fan bulunmakta 2 arkada 2 üstte 1 tanede önde.

Gelelim fiyat konusuna yapılan masraflar 350ytl civarı istediğim fiyat ise 240ytl. Ankarada olanlar gelip görüp alabilir. Diğer illere ise kargo
    alıcıya aittir.

Kasa şuan kullanılmıyor ve alıcısını bekliyor

10 nisan perşembe gününe kadar fiyat 240 değil 215 liradır o tarihten sonra fiyat tekrar yükselecektir.

M. Çağrı Sezer
    555 624 40 23

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CallBabun -- 9 Nisan 2008; 13:05:24 >

• gayet güzel bir kasaymış alana hayırlı olsun
    yanlız o fan deliklerinin vs. neyle açıldığını merak ettim çok düzgün duruyorlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: brk18

gayet güzel bir kasaymış alana hayırlı olsun
    yanlız o fan deliklerinin vs. neyle açıldığını merak ettim çok düzgün duruyorlar

Teşşekür ederim. Fan deliklerini dekupajla açıyoruz alttaki ilanı incelerseniz diğer işleride görebilirsiniz

http://forum.donanimhaber.com/m_21271862/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CallBabun -- 31 Mart 2008; 20:37:28 >

• quote:

Orjinalden alıntı: AnacoN

Takas düşünür müsün?

http://forum.donanimhaber.com/m_22253829/tm.htm

Maalesef takas yok
  • yanlış konu pardon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neuman -- 31 Mart 2008; 22:33:20 >
  • şöle bi 12 taksit yapsan hic kacirmamda. nakit zor cikio Hayirli satislar
  • quote:

Orjinalden alıntı: baho8282

şöle bi 12 taksit yapsan hic kacirmamda. nakit zor cikio Hayirli satislar

Post cihazım yok maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CallBabun -- 1 Nisan 2008; 21:16:55 >
  • alıcı cıkmazsa ben uygun bi fiyata talibim
  • quote:

Orjinalden alıntı: thehook

alıcı cıkmazsa ben uygun bi fiyata talibim

Ne zaman ne olacağı belli değil.. alıcı çıkarsa ne olacak?
  • hll walla iyi yapmııısn bu kasa süper bndede termaltake var ama stacker düşünüyorum takas olsaydı iyi olurdu ama yok sana hayırlı satışlar alacak arkdasa şimdiden hayırlı olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Burak.

hll walla iyi yapmııısn bu kasa süper bndede termaltake var ama stacker düşünüyorum takas olsaydı iyi olurdu ama yok sana hayırlı satışlar alacak arkdasa şimdiden hayırlı olsun.

Tşk..
  • Stickerlari hazirmi aliyosun yoksa kendinmi yapiyosun bende yan kapaga bi tane yaptircamda bana kaca mal olur onu mrk ettim.
  • quote:

Stickerlari hazirmi aliyosun yoksa kendinmi yapiyosun bende yan kapaga bi tane yaptircamda bana kaca mal olur onu mrk ettim.

Kasayı hazır alıp modifiye ediyorum. Aşağıdaki ilanımı incelerseniz tam olarak neler istediğinize karar verirsiniz bende ona göre size fiyat çıkartırım.

http://forum.donanimhaber.com/m_21271862/tm.htm
  • yok bılıorum asagıdakı ılanı arkadasımın kasasına plexı taktırdık senden zaten delifirtinaya bende yanındaydım. Ben sadece iç iskeleti boyaticam ama spreyle boyarsam dökülme yaparmi fırınlı bı boya yaptırayım dıyorum. Bide kasanın yan kapagına sticker

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baho8282 -- 6 Nisan 2008; 16:53:57 >
  • quote:

yok bılıorum asagıdakı ılanı arkadasımın kasasına plexı taktırdık senden zaten delifirtinaya bende yanındaydım. Ben sadece iç iskeleti boyaticam ama spreyle boyarsam dökülme yaparmi fırınlı bı boya yaptırayım dıyorum. Bide kasanın yan kapagına sticker

Sprey boya çıkıyor maalesef.. en iyisi fırın boya.. siz neler istediğinizi söylersiniz yaptırmak istediğiniz zaman konuşuruz
  • P.M.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SpeedTwelve

P.M.

Yanıtladım
  • Tarafımdan Alınmıştır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SpeedTwelve

Tarafımdan Alınmıştır.

Hayırlı olsun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.