Şimdi Ara

Clubhouse ' Ak Troll Toplantısı İnternete Düştü :) Madem Sileceksiniz Neden Yayınladınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
2
Favori
10.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 ay
  • Cevaplayan Üyeler 48
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 54 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • X Ray SF (11 mesaj) Oğuzhan/ (5 mesaj) captain_turkiye (3 mesaj) Roumiruez (3 mesaj) tequila10 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (35 mesaj) Mobil (14 mesaj) Mini (5 mesaj) (19 mesaj)
  • @
149 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Clubhouse ' Ak Troll Toplantısı İnternete Düştü :) Madem Sileceksiniz Neden Yayınladınız?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    256 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yurdakull -- 8 Mayıs 2021; 14:3:49 >

• Ben sana neyin acizlik olduğunu söyleyeyim. AKP'li tayfanın toplantı yapıp gündemi nasıl savunacağız, olup bitenleri nasıl kurtarırız, Akp yi nasıl aklayabilir diye oturup ciddi ciddi taktik belirlemeleri.

İşte acizlik bu.

Adamların Twitter'da troll ordusu kurdukları dünya alem biliyor. Bu işin gizlisi saklısı yok ki.

Twitter yayınlamıştı, silinen troll hesapları.

60 bin kişiyi takip eden bir sürü teyze hesaplarını görmediniz mi AKP li trollerin. Daha ne gibi delil bekliyorsunuz.

Bir teyze 60 bin kişiyi takip edebilir mi?

Adamlar milletin gözü önünde yapıyor paralı trollüğü.

Sen hala öyle olsa açık bir şekilde yapılmazdı diyorsun.

Bunun suçlusu muhalifler değil işte. Bunun suçlusu hükümet.

Sen gider ayan beyan şekilde troll ordusu kurarsan, bütün dünyaya ifşa olursan, millet de o zaman der ki bunların hepsi demek ki böyle paralı troller der.

O yüzden kızacaksan git o troll orduları kuranlara kız.

Ulen forumda yıllardır mesaj atılmayan bir hesapla bir anda mesaj atmaya başlıyorsun. Resmen trollsün. Nerden alıyorsunuz bu hesapları? 

Profili kapatmış uyanık.  

Ooooo, Bahceli'nin sehitlikte elleri arkada yuruyen fotograflari ortaya cikinca Imamoglu konusundan kaçan AKP'li diger trolleri savunmaya buraya gelmiş @0zkanK.

Ne oldu sizin vidyo? "Beklenen etkiyi yapti" di mi?  

• Bu uygulama harbiden aptalca bir şeymiş.

|
    |
  • Yüzbaşı
    363 Mesaj
    Bu da bişeydir
    Geç de olsa bişeyleri farketmeye başlamışlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    600 Mesaj
    Dünden beri aynı başlıkla haber yapılıyor her yerde, Twitter space ile açılmış herkesin katılabildiği 3k dinleyici görmüş 10 saatlik bir konuşmanın akp özeleştirisi yapıldığı kısmını alıp gizli bir şeymiş gibi servis edilmesi muhalif cenahın acizliğinden başka bir şey değildir benim gözümde.

• Yüzbaşı
    878 Mesaj

Gjgjyukhkuhuıgutf lan var ya dasagagabagsh
    X Ray SF kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Şunda bile muhalefetelaf ediyorsunuz ya, daha ne desek boş size

• Çavuş
    42 Mesaj

Ben sana neyin acizlik olduğunu söyleyeyim. AKP'li tayfanın toplantı yapıp gündemi nasıl savunacağız, olup bitenleri nasıl kurtarırız, Akp yi nasıl aklayabilir diye oturup ciddi ciddi taktik belirlemeleri.

İşte acizlik bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    973 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: X Ray SF

Dünden beri aynı başlıkla haber yapılıyor her yerde, Twitter space ile açılmış herkesin katılabildiği 3k dinleyici görmüş 10 saatlik bir konuşmanın akp özeleştirisi yapıldığı kısmını alıp gizli bir şeymiş gibi servis edilmesi muhalif cenahın acizliğinden başka bir şey değildir benim gözümde.
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/aa/77/1c/aa771cec3898afe4e9ebf4769fa84203.png&t=0&width=480&text=1
  • Yüzbaşı
    600 Mesaj

Yorum yazabilirsin tüm konuşmaları dinledim, aklına takılan bir şey varsa cevaplayayım.

|
    |
    alkgs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    600 Mesaj

Paylaşım yapanların hesaplarına vs baktığımda muhalafet içerikler görüyorum, ne yazmamı bekliyordun veya muhalefet kelimesinden ne çıkardın anlamadım? Chp kastedmiyorum genel kullanıyorum kelimeyi.

|
    |
    Türbülans Havayolları A.Ş kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    600 Mesaj

Ben 1 ay oldu sohbet odası açıp gündem tartıştıkları için takip ediyorum arkadaşları, görüşlerinden faydalanıyorum. Dünkü yayın, yapılan yanlışa(videonun silinmesi) bir özeleştiri ve nefret kusma üzerine açıldı fark burada oluyor işte tecavüz haberinin altına "bu sefer biraz geri adım atın, haklı olsanız bile" yazmamış sonuçta. Yanlış gördüğü bir şeyi savunmuş, sence tutulmuş medya adamı olsalar açık yayın odasında tartışırlar mı ?

|
    |
    Roumiruez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    637 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MehmetKarahanlı12

Bu mesaj silindi.

Öylelerinin türban bağlama şekli bile farklı. Parti simgesi gibi takıyorlar.

Ayrıca eskiden başörtüsü takanlarda makyaj falan olmazdı. Elbiseler bu kadar dar olmazdı. Şimdikilerin kafa örtülü ama tüm vücut belli olacak şekilde.

|
    |
  • Çavuş
    75 Mesaj

AKTROLLERR  

• Teğmen
    183 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    kybrid33

Kendi yalanlarına bile inanıyorlar galiba

Kılıçlaroğlu ne zaman erdoğanı asmayla tehtit etmiş valla kendileri çalıp kendileri oynuyor bunlar

Aktroller de twitterden banlanınca clubhouse e geçmiş :D

|
    |
  • Çavuş
    42 Mesaj

Adamların Twitter'da troll ordusu kurdukları dünya alem biliyor. Bu işin gizlisi saklısı yok ki.

Twitter yayınlamıştı, silinen troll hesapları.

60 bin kişiyi takip eden bir sürü teyze hesaplarını görmediniz mi AKP li trollerin. Daha ne gibi delil bekliyorsunuz.

Bir teyze 60 bin kişiyi takip edebilir mi?

Adamlar milletin gözü önünde yapıyor paralı trollüğü.

Sen hala öyle olsa açık bir şekilde yapılmazdı diyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
En ucuz kedi maması fiyatları
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.