Şimdi Ara

Club Atlético de Madrid Taraftar Başlığı (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.019
Cevap
7
Favori
30.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Paragraflara sığmayacak bir adam.Bu kadar istikrarlı bu kadar zor şartlarda bu kadar başarılı kaç teknik direktör gelmiştir dünyaya.

Ronaldo olmasaydı belki şuan 3 tane clsi olacaktı.ADamı sadece ronaldosu olan takımlar eleyebiliyor clde.Gerçekten Real ile çok mutlu olurken bir yandan da şu adama çok üzulüüyorum.Ezeli rakip ama o kadar hak ediyor ki cl şampiyonluğu almayı.

Büyük bir aksilik çıkmazsa bu sene uzanacağını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fluox

felix şiir gibi akıyor resmen, tek başına orta sahadan alıp yaptırdığı penaltı yetenek kokuyor.Messi'nin ilk sezonlarını andırdı bana, kafa toplarında da bir o kadar etkili benfica da forvet oynayarak bile geliştirmiş kendini.

Atl şuanlık çok iyi iş yaptı gibi gözüküyor 30 yaşına yaklaşan griezmanı gödnerip ondan gelen para ile 10 yaş gencini aldılar.

Sakatlık filan olmazsa en geç 3-4 seneye 200-250 gaymelik bir transferi kaçınılmaz.
    pozisyonu canlı izleyip ayakta alkışlamıştım. o pozisyondan başka bi ekşını olmadı galiba. ilerde yanında kim oynarsa iki çöp olarak görünüyor tv den. bişey olmayacak galiba bundan.
  • bugun simeone reis maci erken bitirmeli. ilk yarida 1 ya da 2 gol bulursa mac idman havasina doner. ilk golü atletico yerse yok yere gerilim olacak. atletico atarsa ordan donmez. hedef ilk 30 dakkada skoru bulmak olmali. sonrasi tamam. cok yorulmadan halletmeli. psg yorgun gelecek. gerci 1 gun fazla dinlenecekler, ufak bir haksizlik var ama onu da psg'nin liginin tatil edilmesine sayalim. o sene bu sene. simeone'nin yigitlerine guven tam. finale cikildi mi sanslar 50-50 demektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atletico pozisyon vermeyecektir pek fazla bu gece.

Bir iki duran top ya da saul felix falan bir plase ile golü bulacaktır.

Ben şimdiden Psg maçına odaklandım hatta finale odaklandım.Futbolun simeone hocama en az 3 cl borcu var.Şimdi bir tanesini ödeme zamanı.

Psg Atmye karşı yine korkak oynayacaktır.Tıpkı atalantaya oynadığı gibi.Lakin hava toplarında inanılmaz etkisiz bir takım gördük Psg tarafında hem hücumda hem defansta.Atalantanın yaptığı kafa vuruşlarına benzemez Atmninkiler tak tak atarlar golleri.

Finale yorum yaparsak.Karşısdan Bayern-barça veya City gelecek.Ben Bayern geleceğine eminim ama yine de 3 ü hücum futbolu anlamında benzerler.Finalde iyi kapanan bir Atm bu tip hücum takımlarını çok güzel kitler ve kontradan golü bulur.

İnşallah ki hakemdir coviddir vb büyük facialar yaşanmaz ve Atm şu kupayı alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 13 Ağustos 2020; 16:59:51 >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-02177D6B6 -- 22 Kasım 2020; 12:30:40 >
  • atletico madrid alır + 1.5 üst oynadım tutar mı sizce

• Llorente forvet arkasi oynayacak. Partey'in hafif sakatlığı varmis

• Felix ve thomas parthey yedek başlıyor.Simeone hocam galibiyetten emin duruyor.Olası bir tempo yükseltme gereksinimi olursa herrera ve costayı dışarı alıp felix partheyi b planı olarak kullanacaktır.

Atm adına rahat bir maç bekliyorum

Düzeltme:Derken bir parthey sakat haberi gördük.Orta sahayı kalabalık kurup leipzeige top yaptırmamayı planlıyor gibi duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 13 Ağustos 2020; 21:10:54 >
  • carrasco evladin oynamasina seviniyorum da

bizdeki defansif orta saha lorente atleticoda nasil forvet oldu hala bunu anlamiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Todo Al Blancos

carrasco evladin oynamasina seviniyorum da

bizdeki defansif orta saha lorente atleticoda nasil forvet oldu hala bunu anlamiyorum
    simeone hoca olmazi oldurur. llorenteyi forvet yaparak anfielddan cikti. hikmetinden sual olmaz

• çok fazla hayal aleminde arkadaş görüyorum, simeone gerçekten inanılmaz istikrarlı ve başarılı bi hoca fakat negelsmanın leipzigine şut çektirmez falan yazmışsınız siz hangi dünyada yaşıyorsunuz ya? iki taraf da eleyebilir ama ben leipzigi bir tık önde görüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

simeone hoca olmazi oldurur. llorenteyi forvet yaparak anfielddan cikti. hikmetinden sual olmaz

Alıntıları Göster
    isin komigi bizim coplerin golu ile elediler

• _Raistlin_Majere_ kullanıcısına yanıt
    leipzig psikolojik olarak yara aldi her seyden onemlisi

haland i alamadilar ve werner chelsea ye gitti.bunlar onlari demotive eden seyler

forvette poulsen vs var.

atletico bu seviyede cok oynadi ne yapmalari gerektigini cok iyi biliyor.

leipzig in sansi atletico yi hirslandiracak kadar buyuk takim olmamalari.belki uyutup bu arada sallarlar.

atleticoya karsi one gecip defans yaparlarsa diger tecrubesiz takimlarin yaptigi gibi bu onlara zarar verir, cl de kendi karakterini koymak zorundasin oynarken yoksa telafisi olmaz

bu yuzden atletico daha avantajli ama tek mac ne olur bilinmez

• lodi masikin dedigi kadar var. todo objektifse, kendisi lodiye laf ettigi icin bir tane masika iade i itibar konusu acmali. atleticonun hucum yukunu tek başına cekiyor adam

• Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    İşi gücü benle upraşmak.Lodi yazdım diye eleştiriyordu.Simeone hocamın dğnya futboluna yeni armağını

Lodi carasco cidden çok iyi oynuyorlar.

Atm atacak da upamecano kurtarıyor.Cidden çok iyi oynuyor çoçuk.Yalnız dandun oynuyor leipzig beğenmedim.Orta saha iyi ama hücum etkisiz bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

İşi gücü benle upraşmak.Lodi yazdım diye eleştiriyordu.Simeone hocamın dğnya futboluna yeni armağını

Lodi carasco cidden çok iyi oynuyorlar.

Atm atacak da upamecano kurtarıyor.Cidden çok iyi oynuyor çoçuk.Yalnız dandun oynuyor leipzig beğenmedim.Orta saha iyi ama hücum etkisiz bence.
    reis gereksiz kapatiyor bugun takimi. juventus macinda yaptigini yapmaz umarim. yuzumuzu kara cikarmasin. atletico bunlari fizik olarak ezer ama gereksiz kapanmak bunlara olmayacak avantaj verir. harala gurele hucum degil de 1 gol bulmamiz lazim artik. 2. yari bir kanat ya da felix girse iyi olur

upamecanonun fizigi acayip. hem hizli hem güçlü. tecrübe kazandi mi dunyanin en iyisi olacak fiziksel ozelliklere sahip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paşa Hazretleri -- 13 Ağustos 2020; 22:49:24 >
  • Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Tek maçlı sistem ve taraftarsızlık Atmye yaramadı. Costa ilerde çok yalnız kalıyor doğru düzgün kontraya çıkamadı takım.Partheyin yokluğu da orta sahayı dinamizm olarak etkilemiş bence.Herrera ne Thomas ne Rodrinin yarısı etmez.Saatçi thomas diyordu todo ama etkisi çok büyük thomasın.

Upamecano gerçekten gözlerim parıldıda performansına.City maçında varane değil de o olsaydı maçı vermezdik.Kusursuz oynuyor çocuk.
  • Atleti'nin liverpoola bayerne kapanmasını anlıyorum da atleti yetenek olarak leipzigden çok daha üstün bir takım, niye leipzige karşı da çanakkale geçilmez oynuyorlar

• İki gündür nazarımız değiyor.

Bastır Atleti
  • Mitolojiden Biri kullanıcısına yanıt
    Leipzig de oyle kalitesiz takim degil. Tottenham'i tarumar ettiler. Ama bence de fazla kapaniyor. Leipzig'in kalitesizliginden ziyade, mac temposu bu haldeyken Atletico'nun eleyememesi basarisizlik olur

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.