Şimdi Ara

Club Atlético de Madrid Taraftar Başlığı (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.019
Cevap
7
Favori
30.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

Futbolun Ar-Ge şubesi Athletico Madrid İtalya'nın şikeci çocuklarına futbol nasıl oynanır gösterecek.
    Gösterdi mi pembeciğim?
  • Olmadı Madride sahip çıkamadık.Oysa bu sene de kupa Madride gelecekti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Godin kimi Chiellini varken diyenler vardı önceki senelered rupta eşleştiklernde İşte Godin bu Godin

Juve gidip kendi liginde oynamaya devam etsin Kupanın gerçek Lejyonerlerine yol açsın.İnşallah o kupa yine Madrid şehrine nasip olacak bu yıl
    hayırlısı be
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Godin kimi Chiellini varken diyenler vardı önceki senelered rupta eşleştiklernde İşte Godin bu Godin

Juve gidip kendi liginde oynamaya devam etsin Kupanın gerçek Lejyonerlerine yol açsın.İnşallah o kupa yine Madrid şehrine nasip olacak bu yıl
    Sen fakir takımısın Kupayı daha önce kaldırmış bir takımı hafif alırsan 110 milyonluk dunyanın en iyi oyuncusuyla sana yıllardır kendi liginin takımıyla oldugu gibi.

Gelip başka takımlada gönderir evine

RONALDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zeen kullanıcısına yanıt
    Ben Real Madridliyim de

Atm hafife almadı ne yazık ki Morata Correera maçı sattılar.

Atm ne Gimenez Oblak Godin Griezman Koke Saul gibi muhteşem adamların Morata Correra gibi çöplerle oynamak mecburiyetinde kalan bir takım.Dün sahaya Morata yerine bir kişi eksik çıksalardı daha iyi de oynarlardı.

Üzüntüm bu emeğe yazık oldu

• griezmann bile defans oyuncusu olmuş sözleşmesini yenilediğinde çok şaşırmıştım hiç yakışmıyor atmye kariyerini bitiriyor. correaya çöp diyen olmuşta bence bu adamda ışık var milan, frankfurt, arsenal gibi bir kulüpte patlama yapar veya lyon tarzı atmden kaçması lazım.
  • bir sezonunda daha sona geldik geçen sene ile aynı performans sayılır geçen seneden tek farkı uefa avrupa ligini kazanmıştık bu sene cl de çeyrek final oynadık ve çok ağır psikolojik tranma çıktık ligde yine iyi sayılır real e 9 puan fark attık fakat barcelona dan ciddi puan farkı ile kaçırdık bunun en büyük sebebi özellikle ligin ilk yarısında santraforların hiç bir katkıda bulunamamasıdır ligin ikinci yarısında morata ile toparladık ayrıca çok skandal transferler yaptık nikola kalinic gibi adamı aldık milan da istemeyen bir adamdı 15 milyon euro verdik gelson martins çok gereksiz bir transferdi lemar gereğinde fazla para verildi en iyi transferimiz rodrigo tam bir busqest gibi gelecek sene 60+ bir fiyata satabiliriz oyunu busqest gibi sadece ama kusursuz bir oyun oynuyor eğer ligin ilk yarısında iyi bir santra**** olsa ligi alabilirdik ama karşı takımda messi gibi bir adam var barcelona+messi geçmek çok zor.
    yıl sonuna baktığımızda ligde 2.lik copa del rey den erken elenme cl çeyrek finalde elenme bu dar kadro ile çok başarız değil fakat yetersiz griezman tutabilirsek ve yanına diego costa yı psg istiyormuş bizde cavani istiyoruz onu alırsak iyi bir ikili olurlar ve gelecek sene iyi bir başarı elde ederiz
  • antoine griezmann,godin,flipe luis,juanfran, takımın kilit isimleri ayrıldı ayrıca rodrigo diego costa arias da ayrılacak şampiyon olduğumuz ve iki şampiyonlar ligi finali oynadığımız kadro resmen dağıldı neyse ki tek tesseli diego siemone ve jan oblak ın takımda olması bu yaz transfer dönemi atletico madrid geleceğini şekillendirecek takım baştan aşağa yenilenme zamanı geldi ama son yaptığımız transferleri yaparsak 10 sene önceye geri döneriz cavani,dybala gibi isimler alınmalı
  • Koulibaly alınsın diyeceğim stopere ama çok para isterler

Simeone hocamın işi zor Atmyi ayakta tutuyor ama çok yoruluyor
  • Griezmann yerine 120 milyona Felix alındı.

Portekiz her 10 yılda bir dünya yıldızı çıkartıyor. Eusebio - Figo - Ronaldo. Felix'i sadece milli takımda izledim ve çok bir şey vaat etmedi. Estetik bakımdan çok bir şey vaat etmiyor. Ama Ronaldo'nun son 5 yıldaki haline bürünüp çok iyi bir golcü olursa iyi bir transfer. 1 sezonluk performansa bakarak 120 milyon'da iyi para.

Bu arada bu sezon ki performansı : 43 maç; 20 gol 11 asist

Daha iyi oyuncular alınmalı. Lemar kaliteli transferdi lakin tutmadı. Gördük ki sistem oyuncusu. Atletico sistemine ayak uyduramadı.

Alex Telles'de gündemde. Porto'da iyi bir gelişim gösterdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-078AFC984 -- 18 Haziran 2019; 14:30:7 >
  • Torres emekli olmuş.

• Felix gelmiş.
    7 yıllık kontrat ne Allahsızlar. Müebbet yemiş çocuk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kevin De Bruyne

Felix gelmiş.
    7 yıllık kontrat ne Allahsızlar. Müebbet yemiş çocuk
    bi para verdiler ya cocuun iligini somururler artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Todo Al Blancos

bi para verdiler ya cocuun iligini somururler artik

Alıntıları Göster
    Bi para dediğin 126m€ boru değil.

• Maliyeti yüksek bi futbolcu olsam atleticoya gitmem başka kulüpte oynamak istesen salmıyor herifler 7 yıllık sözleşme ne felix ölene kadar madriddemi oynayacaksın futboldan hiçmi zevk almak istemiyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Bi para dediğin 126m€ boru değil.

Alıntıları Göster
    felix i izlemedim dogru duzgun ama internette vidolarina baktim, o videolari izleyerek bile bu fiyati bicemedim.

zaten isin icinde benfica vs olunca kara para aklama geliyor direkt.bir de atletico gibi bir kulup yapsa yapsa en fazla 70-80 yapar diyordum ne gorduler bunda bu kadar?

• Todo Al Blancos kullanıcısına yanıt
    Onu ben de anlamadım, sadece Portekiz ve Avrupa liginde iş yapmış biri, milli takımda dahi pek bir olayını göremedim. Daha çok maçını izleyenler bilgilendirirse iyi olur.

Zaten Benfica diyince kafadan ederinin 2 katını ödemiş oluyorsun, benim anlamadığım Atm nasıl bir topçuya bu kadar vermeye ikna oldu, yeni jenerasyona geçiş yapacaklar, bu paraya 3-4 mevkiye sağlam adamlar alırlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 3 Temmuz 2019; 22:48:34 >
  • Todo Al Blancos kullanıcısına yanıt
    Todo adam 6 ay oynadı zaten kim doğru dürüst izledi ki

bu iş içinde başka bir iş var!!! Simeone çıkıp açıklasın bu transferi
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.