Şimdi Ara

CLUB AIRBUS (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
23.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkadaslar su ilk mesajdaki airbus a330 u kim upload edebilir bi tane indirdim burdan wilco icin degilmis az kalsin ucak siliniyodu üstteki güzel duruyo
  • FsX için değilmi Talha hocam yoksa 2004 mü?
  • hocam valla birini indirdim bende fsx var wilco icin indirdim malesef wilco icin degilmis en üstteki resimdekini birileri paylasamazmi acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: talha_145

hocam valla birini indirdim bende fsx var wilco icin indirdim malesef wilco icin degilmis en üstteki resimdekini birileri paylasamazmi acaba

Bildiğimiz kullandığımız Wilco Airbus

Bak yukarda livery linkini verdim.

İndir wilcona ekle uç.

Ama yok bende wilco vol 2 e sürümü diyorsan

İmza karşılığı sana bir şeyler yapabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UberJager -- 26 Mart 2008; 22:52:52 >

• hocam var bende wilco 2 series

su linki indirdim

Wilco Airbus A330 için Türk Hava Yolları Boyaması
    http://library.avsim.net/esearch.php?CatID=fsxacrp&DLID=109652

olmadi wilcoya en üstdeki resim bu linkdeki ucakmi ??
  • Wilco vol2 a330 thy

Başka bir uçak deyil
  • hocam sorunu kökden cözdüm opensky nin a330 unu indirdim thy boyamali paneli ayni wilco ama göstergeler yok 2d de panelide a321 inki gibi artik mcdu ya gerek kalmadan bende a330 ile ucacamm heheh
  • Her gün yeni bir airbus modelini katolga koycam
    Çok yakında süpriz uçaklar listeye eklenmiş olucak

Hepinize hayırlı uçuşlar ...
  • quote:

hocam sorunu kökden cözdüm opensky nin a330 unu indirdim thy boyamali paneli ayni wilco ama göstergeler yok 2d de panelide a321 inki gibi artik mcdu ya gerek kalmadan bende a330 ile ucacamm heheh

wilco kadar keyif veremez
  • yok lo buda keyif veriyoo paneli zaten wilco ile ayni ama gösterge
  • quote:

yok lo buda keyif veriyoo paneli zaten wilco ile ayni ama gösterge

wilco'nun mcdu programlamak ayrı bir zevk. Hem az yakıyo hem çok hızlı ekonomik ve ergonomik
  • arkadaşlar konu dışı bir şey soracam.

bu oyunu nasıl temin edebilirim?
    Ben oynuyabilir miyim?
    çok zevkli bir şeye benziyor. hep pilot olmak istemişimdir

joistik felan şartsa joistikte alırız.

yapabilir miyiz acep? bilgi verirseniz sevinirim.
  • hocam azmederek ögrenirseniz sizde oynayabilirsiniz ama benim gibi hep kisadan ögrenmek isterseniz baya bi zaman alir

yanilmiyosam oyunu forumda birisi satiyo 55 e ama pahali tabi sen git istersen cd ciden kopyasini serial ini internetten bulursun

bide joystick sart degil ama eger joystick olursa klavyeden belki 5 kat daha iyi oynarsim bana görre
  • quote:

hocam azmederek ögrenirseniz sizde oynayabilirsiniz ama benim gibi hep kisadan ögrenmek isterseniz baya bi zaman alir

yanilmiyosam oyunu forumda birisi satiyo 55 e ama pahali tabi sen git istersen cd ciden kopyasini serial ini internetten bulursun

bide joystick sart degil ama eger joystick olursa klavyeden belki 5 kat daha iyi oynarsim bana görre

joystick i inişlerde ve kalkışlarda kullanılıyor sadece yanılmıyorsam. yani wilco kullanırsa kalkışı kendisi yapıyor zaten joy inişlerde lazım olur sadece ama alsanız iyi olur inişleriniz yumuşakk olur.
  • buraki a330 u indirdim ama cocpitte bütün göstergeler siyah bunu nasıl düzeltebilirim
     CLUB AIRBUS
  • quote:

Orjinalden alıntı: AIR JORDAN

buraki a330 u indirdim ama cocpitte bütün göstergeler siyah bunu nasıl düzeltebilirim

Malesef o uçak fs 2004 uçağı buyüzden fsx de iç göstergeler çalışmıyor
  • quote:

buraki a330 u indirdim ama cocpitte bütün göstergeler siyah bunu nasıl düzeltebilirim

Master Avionic switch'i açık konuma getirerek

Şaka bir yana Airbus'ı severim ama Boeing'i de severim. Avrupa uçuşlarımda 320 ve 321 daha uzak mesafeler için 330 tercih ederim. Ama Türkiye içi 737 yi tek geçerim kimse alınmasın. Arkadaşlar FS'i yaklaşık 2000 yılından beri oynarım. Ama aslında oyun olmadığını anlamam yaklaşık 2 sene önce oldu Şimdi online işine de yavaştan bir giriş yaptım. Sistemleri programları iyice bir sindirip aranıza katılmak isterim online uçuşlarda. IVAO ve flynet üyeliği aldım. thyva gibi forumlardan da eğitim için hazırlanan dökümanları okuyorum. Umarım 1 ay içinde de uçuşlara başlarım. (bu benim ne kadar vakit ayırabileceğime bağlı olarak uzayabilir-kısalabilir)

AzadArda IVAOya bağlanmayı resimli olarak açıklamışsın. Bence sen veya başka tecrübeli arkadaşlar bir modelle (örneğin Airbus A321) örnek bir uçuşu hazırlık aşamasından planlamasına, kleransından checklistine kadar, hangi sistemler kullanılır vs tümüyle açıklasa güzel olur. Yurtdışı sitelerde bu tip dökümanlar mevcut. Ancak İngilizce olduğundan anlamayanlar olabilir. Bir de rota direk olmasa nasıl yazılır onu da açıklasan güzel olur. Örnek olması açısından Wilco ERJ-145 için hazırlanmış örnek uçuş manuelinin linkini veriyorum. İnanın tecrübem olsa ben yapıp koyarım ama yok.

<ERJ-145 Tutorial Link>

• quote:

Orjinalden alıntı: Sans Noblesse

quote:

Master Avionic switch'i açık konuma getirerek

Şaka bir yana Airbus'ı severim ama Boeing'i de severim. Avrupa uçuşlarımda 320 ve 321 daha uzak mesafeler için 330 tercih ederim. Ama Türkiye içi 737 yi tek geçerim kimse alınmasın. Arkadaşlar FS'i yaklaşık 2000 yılından beri oynarım. Ama aslında oyun olmadığını anlamam yaklaşık 2 sene önce oldu Şimdi online işine de yavaştan bir giriş yaptım. Sistemleri programları iyice bir sindirip aranıza katılmak isterim online uçuşlarda. IVAO ve flynet üyeliği aldım. thyva gibi forumlardan da eğitim için hazırlanan dökümanları okuyorum. Umarım 1 ay içinde de uçuşlara başlarım. (bu benim ne kadar vakit ayırabileceğime bağlı olarak uzayabilir-kısalabilir)

AzadArda IVAOya bağlanmayı resimli olarak açıklamışsın. Bence sen veya başka tecrübeli arkadaşlar bir modelle (örneğin Airbus A321) örnek bir uçuşu hazırlık aşamasından planlamasına, kleransından checklistine kadar, hangi sistemler kullanılır vs tümüyle açıklasa güzel olur. Yurtdışı sitelerde bu tip dökümanlar mevcut. Ancak İngilizce olduğundan anlamayanlar olabilir. Bir de rota direk olmasa nasıl yazılır onu da açıklasan güzel olur. Örnek olması açısından Wilco ERJ-145 için hazırlanmış örnek uçuş manuelinin linkini veriyorum. İnanın tecrübem olsa ben yapıp koyarım ama yok.

<ERJ-145 Tutorial Link>

o dediğiniz checklisttinden tut inişe kdar varwww.tutorialturk.com video lu olarak videolar fs 2004 de çekilmiş ama fsx içinde oluyor.

• KLM liveryli wilco a330

CLUB AIRBUS
  • hocam airbus katalogunda sende olan ucaklardan görmek isterizzz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.