Şimdi Ara

Cloudpunk'a Kokpit Görüşü Eklendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
74
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 59 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Hyper-X (1 mesaj) Lordiman891 (1 mesaj) Bloo. (1 mesaj) Guest-CA5FFA1B5 (1 mesaj) BSC Misafiri (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Cloudpunk'a Kokpit Görüşü Eklendi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    19488 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Geliştirici Ion Lands, hikaye odaklı cyperpunk macera oyunu Cloudpunk için kokpit güncellemesini yayınladı.

PC oyuncuları artık araç içindeyken klavyede V veya kontrolcüde D-Pad yukarı tuşuna basarak kokpit görüşüne geçebilir ve yeni sürüş deneyiminin keyfini çıkarabilir.

Güncelleme bunun yanı sıra performans iyileştirmeleri, kontrolcü kullanımında iyileştirmeler ve birkaç seviye tasarımında bazı değişiklikler getiriyor ve apartmanınızı daha interaktif yapıyor. Pizza yemek, akvaryumdaki balıklara yakından bakmak, televizyon izlemek ve retro oyun konsolunda oyun oynamak gibi.

Kokpit güncellemesi PC üzerinde ulaşılabilir durumda. Konsollara ne zaman geleceği açıklanmadı.

Ion Lands ayrıca büyük bir hikaye güncellemesi üzerinde çalıştığını duyurdu. Yeni karakterler, araç oluşturma, opsiyonel yarış işleri ve daha fazlasını getirecek. Belirtilene göre geliştirilmesi uzun sürecek ve ikinci bir oyun gibi olacak.

|
    |

• Misafir Üyelik
    168144 Mesaj
    İçimden almak geldi, nedense, yoksa kış indirimlerini mi beklesem?
    |
    |
  • Onbaşı
    31 Mesaj
    Hocam 26 tl'ye indi zaten, bence alın gitsin.Valla ben yapıştırdım, zaten aylardır ilgimi çekiyordu. Birinci şahıs ve kokpit görünümü update'leri de geldi. Cyberpunk 2077 çıkana kadar akacam :D
    |
    |
  • Teğmen
    213 Mesaj
    Türkçe çıktığı için katkıda bulunmak amacıyla almıştım ilk yayınlandığında. Güzel olup olmamasına bakmaksızın fiyatı uygun olup üstüne birde TR olunca yapıştırıyorum hemen.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    294 Mesaj
    Cyberpunk ve retro evrenine ilgim olduğu ve Türkçe dil destekli geldiği için destek amaçlı aldım ve oyuna girdiğimde büyülendim. Tam bir Blade Runner havası var müzikleri, atmosferi, hikayesi ve her şeyi ile mükemmel bir oyun olmuş fiyatı ise tüm bu saydıklarıma nazaran komik seviyede bu evrene ilgisi olan herkesin deneyimlemesi gereken bir oyun.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
Bebek Oyunları
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,500
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.