Şimdi Ara

Close to the Sun %100 Türkçe Yama V2.0 Yayınlandı - [Plus Çeviri] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
9
Favori
5.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yama ile oyunu bitirdim gayet keyifli idi gözüme ufak tefek yerler çarptı onları da Türkçesi olan anlayabilir.
  • emrecan12bjk E kullanıcısına yanıt
    Hocam biraz bakındım da biraz daha hata var. Ekipten atılan arkadaş resmen çeviriye s*çmış. O yüzden V2 çalışmalarına başladık. Birkaç güne biter.
  • Scotfold kullanıcısına yanıt
    Ayrintili cevabin icin tesekkur ediyorum. Umarim bundan sonraki calismalarinizda sorun yasamazsiniz. Kolay gelsin, basarilar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni yamayı beklemedeyim..

• Scotfold kullanıcısına yanıt
    ingilizcem pek iyi değil Hot-dog sıcak köpek ulan ne güldüm hot dog büsürü anlamları var genelde hot dog amerikan sosislerinde duyardım Ben asla hot dog sıcak köpek diye çevirmem hot dog bana özel isim gibi geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-539FEDCD1 -- 29 Haziran 2019; 19:50:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-539FEDCD1

ingilizcem pek iyi değil Hot-dog sıcak köpek ulan ne güldüm hot dog büsürü anlamları var genelde hot dog amerikan sosislerinde duyardım Ben asla hot dog sıcak köpek diye çevirmem hot dog bana özel isim gibi geliyor
    Yalnız, bu oyunun çevirisnde öyle bir çeviri geçmiyor, haberiniz olsun. Yeni yamamızı yayınlamadan önce bu oyunun yamasını düzelteceğiz.
  • Eren Acar E kullanıcısına yanıt
    Tropico 5 söz ediyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-539FEDCD1 -- 29 Haziran 2019; 20:35:35 >
  • çok teşekkürler oynamak istediğim bir oyundu ingilizce yüzünden oynayamamıştım
  • Oyunu bitirdik Türkçe'si yayınlanmış İndirimde direk alıp bitirmiştim. 10 saate yakın oynanış süresi vardı. Tesla teması hoşuma gitmişti. Güzel oyun. Belki bir şans daha veririm.
  • Kranyen kullanıcısına yanıt
    Bu sürümde birkaç hata var. V2 çalışmalarına başladık 3-5 gün içinde yayınlanır muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElysionHD

Bu sürümde birkaç hata var. V2 çalışmalarına başladık 3-5 gün içinde yayınlanır muhtemelen.
    sürpriz çeviri ne oldu ?
  • emrecan12bjk E kullanıcısına yanıt
    Çevirisi tamamlandı. Paketlenmeyi bekliyor belki test aşamasında iken konusunu açarız. Belli olmaz.
  • ElysionHD kullanıcısına yanıt
    Hocam, bu süpriz çeviri herkesin bildiği bir oyun mu?yoksa indie veya AA bir oyun mu?
  • baaburcan kullanıcısına yanıt
    Herkesin bildiği ve gizli gitmenin daha avantajlı olduğu güzel bir oyun.

• Bence çevirdiğiniz oyun Mad Max galiba
  • mehmet-d kullanıcısına yanıt
    Mad Max da sinematik sahnelerin altyazıları çalışmıyor. Başka bir yere şifreli halde paketlenmiş. O yüzden onu çevirtmiyoruz. Bir ekip çeviriye başlamış diyorlar ama sonucu söyleyeyim; oyundaki çoğu altyazı çevrilmemiş halde çıkacak.

Yani Mad Max değil.

Hatta kojimanın yaptığı oyunmuş öyle diyolla
  • evladı fatihan kullanıcısına yanıt
    Bizim Discord da olanlar biliyor da oyunu forumdakiler bilmiyor. Sen de büyük ipucu verdin. Bizim sakladığımızı sen de saklasaydın keşke.
    MERAKLANDIM :D
  • Metal Gear Solid V herhalde.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.