Şimdi Ara

Clive Barker's Jericho Steam key

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun yıllar önce oynadığım halen bende yeri çok ayrı olan bir oyundur. Aklıma geldi Steam'den alayım dedim bir bakarım satışı yok. Fakat toplulukta millet paylaşımlar yapıyor oyunu oynuyor yani. Steam satışı neden yok, belirli ülkelerde mi yasaklı?

Yabancı sitelerden baktım Steam fiyatı 132 EUR filan  

Steam keyini alabileceğim başka yerler varsa bilmeyi isterim arkadaşlar. Hakkı yenilmiş taş gibi bir Clive Barker oyunuydu... Şu hallere bak adamı her türlü küstürmüşler cidden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noir06 -- 23 Ocak 2022; 20:34:24 >

• Oyun satışta olmadığında keyi de değerlenmiş hocam. Oralar haricinde almanın başka bir yolu yok maalesef :(

• Hudson51 kullanıcısına yanıt

Böyle olmasını en son düşüneceğim oyundu be. Yazık... ve üzücü cidden.

• Türkçe yaması yapılıyor diye konuda videosunu görmüş, ilgimi çekmişti. Sonra Kinguin üzerinden satın almıştım. Şimdi baktım da 4 yıldan fazla olmuş. Zamanında GTA 2'yi almadığım için çok üzülmüştüm. Şimdilerde aynısı Prey 2006 için de olabilir.

Alıntı

metni:
    16-NOV-2017 TL15.67
  • Yalan yok aylarca bende aradim bulamadim, keşke bir yolu olsa.

• Çok iyi oyundu be. Final BOSS beni fena zorlamıştı...

• Bilmiyorum demosu ne kadar tatmin eder Chip.de mevcut ...

Gta 2 nin full sürümü mevcut . Tamamen ücretsiz ...

Hatta direkt indirme linkini vereyim gta2 nin chip downloader la hiç uğraşmayın ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merttay -- 3 Mart 2022; 10:27:20 >

• merttay kullanıcısına yanıt

Siz yazınca denedim, daha bi koydu hocam geçmiş duygular tekrar fazlasıyla kabardı  

Bu ayar bir oyun daha ne zaman görürüz çok merak ediyorum... Günümüzün sosyal medya denen zırvasının yapmacık insancıl duyarları sayesinde oyunlar bile böyle özgün şekilde çıkamıyor. Zamanında çıkmış olanları da küstürüyorlar. Neyse  

• korsan oyna.

• Şeyh Pir kullanıcısına yanıt

Komik gelebilir belki ama o taraflardan anlamıyorum, anlamadığım için üşeniyorum hatta üstüne kıllanıyorum şeyhim. Mısıroğlu haklıymış demek.

• Sonda kadının patladığı sahne geldi gözümün önüne, şaka gibi 15 yıl olmuş 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpyM3GTR -- 22 Mart 2022; 9:30:28 >
  • noir06 kullanıcısına yanıt

kral girecen zamunda'ya hesap açacan adını yazacan torrent ile oyunu indirecen. mısıroğlu değil bu arada grandmaster mr. popcorn diyiniz lütfen. üstadımızın mahlası budur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.