Şimdi Ara

Clive Barker's Jericho %100 Türkçe yama (Çeviri & Test Bitti)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
4
Favori
4.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• https://www.trgamestudio.com/clive-barkers-jericho-turkce-yama.html

Çeviri ve Test: Kadir BOZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Teknik -- 10 Mayıs 2021; 11:36:47 >

• Bundan önceki yamaların gibi bu yamada çok güzel görünüyor...Emeğine sağlık Kadir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maffay__musty -- 16 Kasım 2017; 4:43:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eline sağlık zamanının en iyi oyunlarından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akibeel -- 16 Kasım 2017; 6:55:21 >
  • Helal kardeşim. Yine döktüemüşsün. Kolay gelsin

• teşekkürler
  • İsmini duyduğum fakat oynanışını görmediğim bir oyundu. Sayenizde dikkatimi çekti şimdi. Steam üzerinde satışı kalkmış, Kinguin, G2A ve N11 üzerinde bulunabiliyor. Elinize sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RushComeBaby

İsmini duyduğum fakat oynanışını görmediğim bir oyundu. Sayenizde dikkatimi çekti şimdi. Steam üzerinde satışı kalkmış, Kinguin, G2A ve N11 üzerinde bulunabiliyor. Elinize sağlık.

kardeşim jericho efsanedir, oynamayan çok şey kaçırmıştır.
  • Teşekkürler
  • çok güzel oyundur. karakterler arasında geçiş yapabiliyoruz

• Elinize sağlık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamanında aldığım ama hiç oynamadığım bir oyundu, bu yama haberine kadar da unutmuşum bile. Steam'den satıştan kalmış demişsiniz baktım Steam hesabımda duruyormuş ee artık Türkçe yaması çıkacağına göre Jericho oynamak şart.

Çok eski bir oyun WinXP oyunlarından sayılır (Win7'den Win10'a desteği yok) bir şekilde Türkçe oynamak isteriz tabii, yeni nesil sistemlerde umarım düzgün hatasız çalışır.

Bu arada "Clive Barker" dediniz aklıma hemen şu efsane oyunu geldi "Clive Barker's: UNDYING" (her ne kadar çıktığı yılların en bilinen en saygı duyulan ve 2D/3D arası pixel grafikli bir oyun olsa da) keşke buna Türkçe yama hazırlanabilseydi acayip nefis giderdi doğrusu: https://www.gog.com/game/clive_barkers_undying

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 17 Kasım 2017; 13:51:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ravenholm

Zamanında aldığım ama hiç oynamadığım bir oyundu, bu yama haberine kadar da unutmuşum bile. Steam'den satıştan kalmış demişsiniz baktım Steam hesabımda duruyormuş ee artık Türkçe yaması çıkacağına göre Jericho oynamak şart.

Çok eski bir oyun WinXP oyunlarından sayılır (Win7'den Win10'a desteği yok) bir şekilde Türkçe oynamak isteriz tabii, yeni nesil sistemlerde umarım düzgün hatasız çalışır.

Bu arada "Clive Barker" dediniz aklıma hemen şu efsane oyunu geldi "Clive Barker's: UNDYING" (her ne kadar çıktığı yılların en bilinen en saygı duyulan ve 2D/3D arası pixel grafikli bir oyun olsa da) keşke buna Türkçe yama hazırlanabilseydi acayip nefis giderdi doğrusu: https://www.gog.com/game/clive_barkers_undying

merhaba arkadaşım oyun yeni sistemlerde salak saçma hatalar verecek düzeyde eski değil win 7 8 10 -x86 ve x64 sürümlerinde sorunsuz 1080p 60fps oynayabilirsin
    Undying konusuna gelince türkçe yaması var dostum bu linke tıklayarak indirebilirsin
    Yama oyunçeviriye ait gayet düzgün bir çeviridir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Teknik -- 17 Kasım 2017; 23:46:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Türk Teknik

quote:

Orijinalden alıntı: Ravenholm

Zamanında aldığım ama hiç oynamadığım bir oyundu, bu yama haberine kadar da unutmuşum bile. Steam'den satıştan kalmış demişsiniz baktım Steam hesabımda duruyormuş ee artık Türkçe yaması çıkacağına göre Jericho oynamak şart.

merhaba arkadaşım oyun yeni sistemlerde salak saçma hatalar verecek düzeyde eski değil win 7 8 10 -x86 ve x64 sürümlerinde sorunsuz 1080p 60fps oynayabilirsin
    Undying konusuna gelince türkçe yaması var dostum bu linke tıklayarak indirebilirsin
    Yama oyunçeviriye ait gayet düzgün bir çeviridir.

Tamam hemen bakayım ona teşekkürler.. Şu yakınlarda hiç araştırmamıştım bilmiyordum, işte geçen yıllarda bir ara baktıysam Undying için hazırlanan/hazırlanmış bir çeviri hiç hatırlamıyorum görmemiştim bana süpriz oldu bu Oyunçeviri'nin yaması.

• Usta ellerin dert görmesin. Cidden o kadar iyi oldu ki bu. Sayende anlayarak oyun oynuyoruz. Çok sağol varol
  • eline sağlık hocam eski ama efsane oyunlardan tekrar oynama isteği geldi şimdiden
    ama ilk istediğim oyun bayonetta onu bekliyorum
    ing olmadıgından part video izleye izleye gecmistim bölümleri karakter arası gecis vs hakikaten zamanının üstünde bir oyun...
  • Zaman çok çabuk geçiyor oyun çıkalı 11 yıl olacak neredeyse ilk çıktığı günü daha dün gibi hatırlıyorum, o zaman lar X-box 360 için koşup almıştım.
    Vay be ömrümüz gidiyor o kadar hızlı geçmiş ki, çıkalı daha 3 5 sene olmuş olmamış gibi hissediyorum, ne demek istediğimi anlamışsınızdır
  • 8800gt aldığımda crysis ten sonra oynadığım 2. oyun ey gidi günler be
  • Eline yuregine saglik kardes sabirsizlikla bekliyorum en

cok beklidigim yamaydi

• Acaba ne zaman paylaşırsınız yamayı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.