Şimdi Ara

CLİO SYMBOL GRUBU (98. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
27.468
Cevap
83
Favori
1.898.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ozzzy222

akü 120 civarlarında wallahi marka olarakta soruyorsan makina mühendisi war iş yerinde sormak lazım aklıma gelirse arabada sorayım acaip ucuza alıyorlar geçen bi tamirciye sordum en iyi akü hangisi diye best dedi nerden wardın bu kanıya dedim adi best dedi ne alaka dedim best ingilizce dedi türkçesi iyi e biliyoruzda ben o an şok geçiriyordum ulen tamirciye bak adamdan nasıl bir espiri çıktı felan gülmekle gülmemek arasında kaldım benimde değişmesi gerek sanırım 5 yılı geçmiş 5.5 yıl olmuş değişmemiş ama sorun yok

• Arkadaşlar aracımın ruhsat fotokopisini kaybettim.Birinin eline geçse bi sorun olmaz değilmi?
  • noter onaylı değilse bişi olmaz.yani aslının aynı ayağı..
    @ozzzy222 sprey gres marketlerde var.carrefour real kipa vs vs.baya işe yarıyor.6-10 ytl arası değiyor fiyatları.herkese tavsie ederim incebiçıtır.kapı kilitlerine menteşelerine hareketli olan heryerde kullanılabiliyor.temizleme ve yağlama özelliği olan bişey.SonaX,AreXons.WürtH gibi markalar var.onların ürünlerini tercih ederbilersin

• Renault Cardvisit kartı ile totalden benzin alan varmı?kampanya varmış 2009ağustosa kadar.biriken puanlarla benzin alınabiliyomuş
  • hilter arabada elektrikli bi aksamı açık unutmuşsundur oda zamanla aküyü bitirmiştir bizim arabalarda mutlu akü var köyde oturuyosan traktör bul çektir veya traktörün aküsünden takviye al takviye yapacak akü senin aküyle aynı Ah olsun mesela 60 Ah ise yine 60 Ah yada daha büyüğü olsun yoksa takviye bişeye yaramaz.Köyde ototeyp adaptörü yada benzeri bir adaptör bulursan bağla aküye 12 saatte şarj eder.Kendim bu yöntemi çok kullandım.Ayrıca ELEKTRİK TEKNİSYENİyim.Birde şöyle bir yöntem var.Traktör bulabilirsen traktör çalışırken aküsünü söküp senin arabanın aküsünü tak.Yarım saatte rolantide çalışsın yine şarj olur ki benimde traktörüm var bazaen bu yöntem işeme yarıyo.Saygılarımla
  • s.a hayırlı cumalar herkese. sabah erkenden kalkıp aküyü söktüm biraz uğraştırdı ama başardım.
    minübüse verdim yolladım ustaya. şarj edip kaçak var mı bakacağım dedi. bakalım bişeyi olmaz inş. sanırım yarın akşama doğru getirtirim .
  • hayırlı cumalar Hilter geçmiş olsun inşallah akün tamir edilir. herkeze kazasız ve sorunsuz sürüşler diliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: damonbounce
    @ozzzy222 sprey gres marketlerde var.carrefour real kipa vs vs.baya işe yarıyor.6-10 ytl arası değiyor fiyatları.herkese tavsie ederim incebiçıtır.kapı kilitlerine menteşelerine hareketli olan heryerde kullanılabiliyor.temizleme ve yağlama özelliği olan bişey.SonaX,AreXons.WürtH gibi markalar var.onların ürünlerini tercih ederbilersin

bundan gördüm o gün benim kapının gergiye sıkmıştı usta açınca tak tak ses gelio bazen gösterdim yenisine 38 lira dediler işçili kfelan 50-60 ı bulur deyince kapı kopana kadar dursun dedim zati kriz war teşekkürler denk gelirse bi tane alayım
  • arrkadaşlar merhaba
  • 1.4 8v 2008 extrem modeli sahibiyim. gösergelerde sıfırlanan bir sayaç var. o bende gözükmüyor. zadece kendi km gözüyüor. bu normal midir. birde bu modellerde yol bilgisayarı var mı yardımcı olursanız sevinirim kalın sağlıcakla
  • ft251 aramıza hoşgeldin
    quote:

Orjinalden alıntı: ft251

arrkadaşlar merhaba
  • quote:

1.4 8v 2008 extrem modeli sahibiyim. gösergelerde sıfırlanan bir sayaç var. o bende gözükmüyor. zadece kendi km gözüyüor. bu normal midir. birde bu modellerde yol bilgisayarı var mı yardımcı olursanız sevinirim kalın sağlıcakla

silecek kolunun ucunda düğme var ona bas seçenekler çıkıyor..anlık tüketim,ortalama tüketim.ne zaman benzinin biteceği vsvs
    ------------
    Renault Otomobiller Yaratır
  • sağol yardımın için gördüm hepsini.
  • quote:

arrkadaşlar merhaba

Foruma hoşgeldiniz. Değerli katkılarınızı bekliyoruz.
  • arkadaşlar hepinize güzel bir hafta sonu diliyorum. kaskoyu birlik ( altın kasko) sigortadan yptırmaya karar verdim pazartesi evrakları götürüp ilk taksiti yatıracağım
  • quote:

Orjinalden alıntı: akustik1979

arkadaşlar hepinize güzel bir hafta sonu diliyorum. kaskoyu birlik ( altın kasko) sigortadan yptırmaya karar verdim pazartesi evrakları götürüp ilk taksiti yatıracağım

Full kasko mu? Bir de, ne kadara mal oldu?
  • ben de yaptırdım kaskoo ama full mu değil mi nasıl biliyoruz kii?? 740 ytl ye yaptırdık. kredi kartına 8 taksit yaptılar bu arada sanırım akü işini merak ettiniz yoolladım ama birde getirte bilsemm ahhh.. belki bu gün gelir diye ümit ediyorumm
  • inş. sorunumuz akü boşalmasıdır yoksa başka bi problemse işim zor zorlar buzladı malum sivas burası bide aracı yeni aldığımız dan elimizi avucumuzu ona verdik 5 parasız kaldık zatenn..
  • @hilter, sivasın iklim şartlarını bilmiyorum ama aküler soğuk havayı pek sevmezler..hele bir de akü 'eski' denebilecek haldeyse hiç çekilmez.en basitinden garajın varsa akünün boyutlarının 3te1i kadar akü şarj cihazları var. ben hiç kullanmadım gerçi ama işe yarayabilir.. bizim eski renodada kışın çalışmama problemi olurdu.en sonunda şarj dinamosunu yeni aldım(bosch).ondan sonra bir daha çalışmama olayı olmadı.bir de aküyü 105 amperlikten almıştım.araba dizel reno9du gerçi..ön ısıtma bujileri çok enerji çekiyrdu..bizim cliolarda nasıl olur daha büyük amperli akü takmak servise sormak lazım.bir zararı yoksa yüksek amperli akü takmak daha iyi olabilir.benim symbolün örjinal aküsü 47A.aküyü değiştireceğim zaman en az 70A bi akü almayı düşünüyorum
  • bu sağ kapıyı sokup atıcam valla tıkır tıkır hiç susmuyo
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.