Şimdi Ara

CLİO SYMBOL GRUBU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
27.241
Cevap
82
Favori
1.753.572
Tıklama
Giriş
    9613 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mert karip

arakadaşlar hepinize iyi günler dün nette bir tane tayota yaris buldum 1.0 yarın arabaya bakmaya gideceğim araba orjinal çıkarsa almayı düşünüyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-2005-toyota-yaris-1-0-terra-klimali-56599643/detay/#

abi 5 para etmez bence parasının hakkı degil. senin araba buna her türlü bin basar. bu gibi kücücük arabalar tatil yerleri icin. 3, 5 dakikalık bir yere gitmek icin kullanılan arabalar... Alah muhafaza birsey olsa tepe taklak olursun hadi bunu gectim. birisi bu arabaya ufaktan carpsın carpan arabayı icinde bulursun. tamamen güvenliksiz. symbol de güvensizlik ama bu arabanın yanında 5 yıldız...

yinede sen bilirsin fakat paranı cöpe atmak istiyorsan güzel tercih yapmışsın...

skoda fabia hb modelini öneririm....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leon_312 -- 14 Ağustos 2011; 20:52:59 >
    |
    |

• Binbaşı
    1052 Mesaj
    iyi akşamlar, 2001 clio symbol rna sonradan klima taktırabilirmiyiz acaba?
    sorun cıkarırmı sizce, maliyeti ne olur tahminen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: leon_312

quote:

arakadaşlar hepinize iyi günler dün nette bir tane tayota yaris buldum 1.0 yarın arabaya bakmaya gideceğim araba orjinal çıkarsa almayı düşünüyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-2005-toyota-yaris-1-0-terra-klimali-56599643/detay/#

abi 5 para etmez bence parasının hakkı degil. senin araba buna her türlü bin basar. bu gibi kücücük arabalar tatil yerleri icin. 3, 5 dakikalık bir yere gitmek icin kullanılan arabalar... Alah muhafaza birsey olsa tepe taklak olursun hadi bunu gectim. birisi bu arabaya ufaktan carpsın carpan arabayı icinde bulursun. tamamen güvenliksiz. symbol de güvensizlik ama bu arabanın yanında 5 yıldız...

yinede sen bilirsin fakat paranı cöpe atmak istiyorsan güzel tercih yapmışsın...

skoda fabia hb modelini öneririm....

abi yapma alhını seversen fabia mı ben zamanında otomatik fabia kullandım 2006 tamam güzel araba ama bana gelmez bide ben niye paramı çöpe atıyım skoda alınca paramı çöpe atmamışmı oluyorum bana göre yaris gayet güzel gayet şık araba zevk meselesi ben mesela fabia alsam çevrem olsun akrabamolsun bana biyerlri ile güler lan der renault sattın skoda mı aldım ama toyota aldığımda kimse bana ön yargı ile konuşçağını pek sanmam hatta benim bir arakdaşım 2006 yılında ford almaya kalktı ben gittim ona toyota coralla aldırttım adam arabayı alınca bana dua etti iyiki toyota almışım diye ben niye gidiyim vw çakma bir arabasını alıyım tamam şimdi diyeceksiniz buna çakma diyosunuz niye duster a niyetleniyosun o jeep olduğu için biraz tavv aldum orda doğru ama skoda bana göre değil
    |
    |

• Yarbay
    9613 Mesaj
    quote:

abi yapma alhını seversen fabia mı ben zamanında otomatik fabia kullandım 2006 tamam güzel araba ama bana gelmez bide ben niye paramı çöpe atıyım skoda alınca paramı çöpe atmamışmı oluyorum bana göre yaris gayet güzel gayet şık araba zevk meselesi ben mesela fabia alsam çevrem olsun akrabamolsun bana biyerlri ile güler lan der renault sattın skoda mı aldım ama toyota aldığımda kimse bana ön yargı ile konuşçağını pek sanmam hatta benim bir arakdaşım 2006 yılında ford almaya kalktı ben gittim ona toyota coralla aldırttım adam arabayı alınca bana dua etti iyiki toyota almışım diye ben niye gidiyim vw çakma bir arabasını alıyım tamam şimdi diyeceksiniz buna çakma diyosunuz niye duster a niyetleniyosun o jeep olduğu için biraz tavv aldum orda doğru ama skoda bana göre değil

eyvallah abi dediklerinde haksız degilsin ama yarisle fabiayı kıyaslarsan heleki eski model yarisle kıyaslarsan ikisinin bir birinden farkı yok..fabiayı hic düsünmesen bile yarisi aldıgında sana gülerle gül gibi symbolü satıp kıç kadar yaris aldın diye.

en azından fiat markayı sevmem ,tasarladıgı arabalarıda sevmem ama bu arabalara nazaran grande punto daha mantıklı geliyor...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2009-grande-punto-1-4-active-18-000-km-de-emsalsiz-55812900/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-satilik-grande-punto-48009306/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leon_312 -- 14 Ağustos 2011; 22:55:13 >
    |
    |

• Binbaşı
    1079 Mesaj
    quote:

quote:

eyvallah abi dediklerinde haksız degilsin ama yarisle fabiayı kıyaslarsan heleki eski model yarisle kıyaslarsan ikisinin bir birinden farkı yok..fabiayı hic düsünmesen bile yarisi aldıgında sana gülerle gül gibi symbolü satıp kıç kadar yaris aldın diye.

en azından fiat markayı sevmem ,tasarladıgı arabalarıda sevmem ama bu arabalara nazaran grande punto daha mantıklı geliyor...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2009-grande-punto-1-4-active-18-000-km-de-emsalsiz-55812900/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-satilik-grande-punto-48009306/detay/

abi haklısın yariste bagaj olayı yok ama naappıcaksın illa bbişeyden fedakarlık etceksin üstelik benim alcağım araba 1.0 yada 1.2 olcak bunun içn aklımda 3 tane araba var 2006 renault clio 2 1.2 toyota yaris 1.0 opel corsa ya 1.2 ya 1.0 bu üç araba aklımda var opel corsa baktım ama düzgün bişey bulamadım 3arabadan birini alacağım hnagisi denk gelirse üstelik yaris e hiç bindinmi bilmiyorum ama hiç kısmı bayağı geniş bizim cliolardan yaris yüksek tavan sebebiyle arkadakiler inip binerken daha rahat etcekler benim hanım mesela çocukla birlikte binerken alçak tavan sebebiyle kızın başını ara sıra vuruyor yariste bu olay olmaz
    |
    |

• Yarbay
    9613 Mesaj
    quote:

vala abi sen bilirsin model konusunda zaten tercihini yapmışsın kesin olarak. motor konusunada gelince zaten defalarca söyledim birsey diyemem ama tek söyleyecegim seysa 1.3,1.2,1,0 motorlarından her hangi birisini alıp kullanmaya başladıgında beni cok anacaksın, iyi veya kötü yönde nasıl ancagını bilmem ama leon demişti diyecegine kalıbımı basarım...

biraz masraflı olabilir ama sadece kücük motor olarak hata yaptıgının farkında olman icin istediğin her hangi bir marka aracı 1 , 2 günlüğüne kirala ve test et sonuc neyi göstercek. yol bilgisayarlı olursa arac daha iyi olur hesaplama yapmak icin... veya 1.4 16vlik arac kullan

sanırım bütcen 16bin, 18bin tl civarı eger kücük motor seceneginden vaz gecersen bütceni 5000tl artırırsan honda jazz düsüne bilirsin eger yakıt konusunu kafana takıyorsan...

genişlik desen b segmentinin en geniş hb kasası donanım ve güvenlik seviyesi en üst sınırlarda.. segmentinin üstüne araba yok diyebilirim.
    jazzzı al banada hergün dua edersin...

sana son diyecegin sey paranı çöpe atma, iyi düşün iyi karar ver...
    |
    |

• Binbaşı
    1079 Mesaj
    quote:

quote:

vala abi sen bilirsin model konusunda zaten tercihini yapmışsın kesin olarak. motor konusunada gelince zaten defalarca söyledim birsey diyemem ama tek söyleyecegim seysa 1.3,1.2,1,0 motorlarından her hangi birisini alıp kullanmaya başladıgında beni cok anacaksın, iyi veya kötü yönde nasıl ancagını bilmem ama leon demişti diyecegine kalıbımı basarım...

biraz masraflı olabilir ama sadece kücük motor olarak hata yaptıgının farkında olman icin istediğin her hangi bir marka aracı 1 , 2 günlüğüne kirala ve test et sonuc neyi göstercek. yol bilgisayarlı olursa arac daha iyi olur hesaplama yapmak icin... veya 1.4 16vlik arac kullan

sanırım bütcen 16bin, 18bin tl civarı eger kücük motor seceneginden vaz gecersen bütceni 5000tl artırırsan honda jazz düsüne bilirsin eger yakıt konusunu kafana takıyorsan...

genişlik desen b segmentinin en geniş hb kasası donanım ve güvenlik seviyesi en üst sınırlarda.. segmentinin üstüne araba yok diyebilirim.
    jazzzı al banada hergün dua edersin...

sana son diyecegin sey paranı çöpe atma, iyi düşün iyi karar ver...

hocam benim alacağım arabalar belli dedğin fiyatlarda araba bakıyorum küçük motorlu arabalar konusuna gelince benim bir tanıdığım var hemen hemen her şeyi ona danışırım ondan küçük motorlu arabalar hakkında onay aldysam gözüm kapalı araba alırım toyota alıp paramı çöpe atcağımı sanmıyorum
    |
    |

• Yarbay
    9613 Mesaj
    quote:

hocam benim alacağım arabalar belli dedğin fiyatlarda araba bakıyorum küçük motorlu arabalar konusuna gelince benim bir tanıdığım var hemen hemen her şeyi ona danışırım ondan küçük motorlu arabalar hakkında onay aldysam gözüm kapalı araba alırım toyota alıp paramı çöpe atcağımı sanmıyorum

abi ben toyota markasına birsey demiyorum, modeline söylüyorum ne söylersem. aynı model renaulta da olsa, mercedes ,bmwde de ollsa yine aynısını söylerim orabaya verilen para tamamen çöpe atmak demek.... motor konuusnda birisine danıstıysan birsey diyemem. gerekenleri yazımdım zaten.

dediklerimin her zman arkasındayım, yanılmayacagımı biliyorum ama insallah yanılıırm....
    hakkında hayırlısı olsun. benim diyeceklerim bukadar...
    |
    |

• Yarbay
    2572 Mesaj
    quote:

quote:

abi ben toyota markasına birsey demiyorum, modeline söylüyorum ne söylersem. aynı model renaulta da olsa, mercedes ,bmwde de ollsa yine aynısını söylerim orabaya verilen para tamamen çöpe atmak demek.... motor konuusnda birisine danıstıysan birsey diyemem. gerekenleri yazımdım zaten.

dediklerimin her zman arkasındayım, yanılmayacagımı biliyorum ama insallah yanılıırm....
    hakkında hayırlısı olsun. benim diyeceklerim bukadar...

mert abi zaten aracını inşallah gönlüne göre alırsında hafızamda tutcam 264. ve 265. sayfayı bir beğenme memnun kalma !!!!!!
    |
    |

• Yarbay
    9613 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kafkas11

mert abi zaten aracını inşallah gönlüne göre alırsında hafızamda tutcam 264. ve 265. sayfayı bir beğenme memnun kalma !!!!!!

maşallah yiğido :) hacker gibisin tüm açıkları buluyorsun vede bulmaya devam edeceksin anlaşılan.
    |
    |

quote:

maşallah yiğido :) hacker gibisin tüm açıkları buluyorsun vede bulmaya devam edeceksin anlaşılan.

Sorma hocam hafızam zehir zehir
    |
    |

• Binbaşı
    1079 Mesaj
    arkdaşlar bugün arabanın yanına gittim araba hiçte fotoraflarınıdaki gibi bir araba değil arbanın kaput hariç dıştarafı harita gibi içi güzeldi herhangibi bir deformasyonla karşılaşmadımama araba içime sinmedi araba istanbulda bayağı ezmişler başka arabaarabaya devam
    |
    |
    quote:

arkdaşlar bugün arabanın yanına gittim araba hiçte fotoraflarınıdaki gibi bir araba değil arbanın kaput hariç dıştarafı harita gibi içi güzeldi herhangibi bir deformasyonla karşılaşmadımama araba içime sinmedi araba istanbulda bayağı ezmişler başka arabaarabaya devam

|
    |

• Binbaşı
    1079 Mesaj
    quote:

quote:

yok hocam benzinli araba kullanmaya devam araba almaktanda vaz geçtim symbol le devam
    |
    |

• Yarbay
    9613 Mesaj
    quote:

abi senin düşünceni halen anlamış degilim. sende bi kararsızlık gördüm...
    |
    |

quote:

abi sorma naappıcamı bende bilmiyorum bu gün bir motor ustasına danıltım teknik bilimlerden hocam dediküçük motorlu arabalr çok yakar dizeli önermem tüp tehlikeli dedi bende hepsinden vazgeçtim
    |
    |
    quote:

abi sorma naappıcamı bende bilmiyorum bu gün bir motor ustasına danıltım teknik bilimlerden hocam dediküçük motorlu arabalr çok yakar dizeli önermem tüp tehlikeli dedi bende hepsinden vazgeçtim

: ) abi ben defalarca kücük motorlular hakkında tartıştım. onlar burnunun dikine gitti, bana katılanda oldu. ben halende söylüyorum. ben yorumda bulunurken sanki ben araba alıyormuusm gibi sanki benim sorunum mu gibi herkese yardımcı olmaya calısıyorum.

bir arabayı kötülersin tek cümlede bu arab işe yaramaz baska arabaya bak derim fakat benim yaptıgım ise neden kötü dediğimini acıkladıgım icin sayfalarca uzun uzun yorumlarım ortaya cıkıyor.

vicdanen benim içim rahat herkese karşı, kiminin bedduasını aldım kiminim duasını aldım. en azından icim huzurlu vede ferah..

sanada aynı sekilde yorumlar yaptım fakat sen benim söylediklerimi umursamadın yada bana onu yansıttın. ama benim sana tavrım hic degişmedi.
    herkesten akıl ala bilirsin fakat olumlu veya olumsüzlükleri ölcerek karar veririsen senin acından cok daha iyi olur.

dün bir yorumda bulundun benim arabadan anlayan tanıdıgım var ona sordum iyi dedi, sen bunun üzerine bana yarisi ve kücük motorları savundun.
    bende dediklerimin her zman arkasındayım fakat insallah yanılırım demiştim senin iyiliğin icin.

tekrar söylüyorum adam akkıllı araba alamk icin eski model veya yeni model 20.000tlyi rahat vermen gerekir...ve en az 1.4 motor alman şartı ile...
    araba almaktan vaz gecme eger nedenin tüplü araba almak istemiyorsan dizel almak istemiyorsan sadece benzinli olsun diyorsan böyle arabalar piyasada cok. hatta senin işine gelir ve 1000tl gibi düsük fiyata alırsın..
    |
    |

• Yarbay
    2572 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

dizeli niye önermiyormuş anlamadım ?
    ayrıntılı yazarsanız bizde bilgilenmiş oluruz merak ettim neden önermediğini?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafkas11 -- 16 Ağustos 2011; 2:13:14 >
    |
    |

• Binbaşı
    1079 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

dizeli niye önermiyormuş anlamadım ?
    ayrıntılı yazarsanız bizde bilgilenmiş oluruz merak ettim neden önermediğini?

işte dizel den ettiğin tasarufu bakım servis y.parça olaark geri ödersin ayrıca parçalrı pahalı ana bir örnek verdi işte bir arabanın bişryi bozulmuş 650 tl miş ayrıca renault un dizellerini hiç önmermiyorum şeklinde dedi
    |
    |

• Yarbay
    9613 Mesaj
    hocam dediklerimi tek tek arkadaşın söylemiş.. sanırım şunu atlamış dizelde uzun yolda kaar yaparsının dememiş...
    fakat sehir ici kullanımda ne zarar edersin nede kaar elde edersin kendi yagınla kavrulursun.

birde masraf açaçak parca sanırım turbosu. zaten turbo bozulursa 650tl ile kurulamazsın cünkü aracı kullanırken turbo bozuldugunda motoru bir hayli etkiliyor ve marafı 5000tlyi buluyor... turbonun 650 tl oldugunu sanmıyorum belki başka parcasından söz ediyordur. 1000,1500tl civarı bir turbo. turbo arızalanmadan degiştirisen durum böyle bozulup degiştirisen 5000tllik maraf acıyor..
    |
    |
haberler
Mobilya Takımları
Bey Azura
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.