Şimdi Ara

CLİO SYMBOL GRUBU (667. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.468
Cevap
83
Favori
1.898.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 665666667668669
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bunyas288

quote:

Orijinalden alıntı: mert karip

s.a arkadaşlar nasılsınız iyisiniz kusura bakmayaın eskisi kadar sık giremiyom foruma daha demin arakdaşın 2005 kangosuna baktım çok hoşuma giiittti ya mis gibi ferah rahat direksiyon falançok geniş ndense birden kangoo fanatiği oldum malum benzin 4 tl oldu nappsa arabayı satıp 2004 2006 arası dcı kangoo mu alsam ne dersiniz

Evet kango doblo gibi araçlar kullanım açısından çok rahat ve ferah aracın her yerine hakimsiniz Ancak daha önce doblo kullanan biri olarak 2 kere düşünmenizi tavsiye ederim. Muayene, vergi, hız limiti v.b durumlarda keşke otomobil olsaydı dersiniz. Haa durumunuz varsa biraz fazla para verip otomobil ruhsatlı olanlardan alın. O zaman binmeye doyamassınız..

hocam hız işine gelirsek ben symbolle bile zor hız yapıyom 150 oluyo ya trafik tıkanıyo ya bi araba önümde duruyo doblo değilde kangoo çok hoşuma gitti muayne işide sakat o konuda hak veryom
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert karip

hocam hız işine gelirsek ben symbolle bile zor hız yapıyom 150 oluyo ya trafik tıkanıyo ....

Hız yapamaz anlamında değil de radara düşmek anlamında söylenmiş.
    Duble yolda Symbol 110 ile gidebilirken aynı yolda ticari araç 88 km geçemez yoksa radara girer.

Geçen ay çok cazip bir kampanya vardı 31bin liste fiyatı olan 85 hp'lik yeni kango multix extreme 2 bin tl indirimle 29 bine veriyorlardı.
    Hız limitinin 88 km olması yol gürültüsünü çok alması ve yıllık muayene nedeniyle vazgeçtim. LPG'li Symbol'e devam. 400 km yolu 60 tl gidip geldim uzun yolda daha ne olsun. Dizel olsa ancak bu kadar uygun olurdu.
    Ha güvenlik diyecekseniz geçen bir yolcu otobüsü durduğu yerde yandı. Haberlerde doğru dürüst yer bulmadı. Yanan lpgli araç olsaydı döne döne haber konusu olurdu herhalde.
  • Trafik Polisi Radarına Giren Halk Kahramanı : )

http://www.youtube.com/watch?v=izQmNf03cng&feature=player_embedded

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leon_312 -- 4 Ocak 2011; 3:00:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leon_312

Trafik Polisi Radarına Giren Halk Kahramanı : )

Adam radara harbiden girmiş.
  • quote:

quote:

fıkra gibi olay : ) anlatsan kimse inanmaz ,gülüp gecerler....
  • quote:

Orijinalden alıntı: icon33

LPG'li Symbol'e devam. 400 km yolu 60 tl gidip geldim uzun yolda daha ne olsun. Dizel olsa ancak bu kadar uygun olurdu.

hocam senin lpgde yaktıgın şehir dışı yakıt tüketimini, dizel sehir içinde yakıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leon_312 -- 4 Ocak 2011; 15:35:33 >
  • arkadaşlar ben forumda yeniyim, yapmam gerekenler konusunda yönlendirirseniz aranızda olmaktan mutluluk duyarım. selamlar
  • MErhaba

2008 model Renault symbol aracım var. Cam sileceklerini değiştirmek istiyorum. Sizler hangi ürünü kullanıyorsunuz öneriniz nedir?

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: omrdlclio

arkadaşlar ben forumda yeniyim, yapmam gerekenler konusunda yönlendirirseniz aranızda olmaktan mutluluk duyarım. selamlar

tabikide hocam seve seve yardım ederim,ederiz. hosgeldin
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeser

MErhaba

2008 model Renault symbol aracım var. Cam sileceklerini değiştirmek istiyorum. Sizler hangi ürünü kullanıyorsunuz öneriniz nedir?

Teşekkürler

hocam en kaliteli valeo ve bosh markalarıdır.ben tercihim valeo olurdu. bu ürünler pahalıdır ama seni 2 3sene rahatlıkla götürür. sanırım sende ankaralısın şaşmaz tarafına yakın yerde oturuyorsan yada yolunun üstündeyse sana orjinal renault parca satan yeri tavsiye ederim. hertürlü silecek satıyor.http://www.evrenlerrenaultyedekparca.com/ burayı ara sor fiyatlarını, renault servisene sor fiyatını hangisi caip mntıklı gelirse onu alırsın.
    benim silecekler orjinal 2 seneden beri kullanıyorum halen tıkyok maallah ilk günkü gibiler.
  • quote:

quote:

quote:

fıkra gibi olay : ) anlatsan kimse inanmaz ,gülüp gecerler....

gecen sene 2 kere girdim radara aklıma gelmişti aynen bu olay ama cesaret edemedim adam deliymiş ya içmiştir nasıl olsa sarhoşum yırtarım gibisine :D bende 1.sine orduda 2.sine giresunda girdim:D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: omrdlclio

arkadaşlar ben forumda yeniyim, yapmam gerekenler konusunda yönlendirirseniz aranızda olmaktan mutluluk duyarım. selamlar

tabikide hocam seve seve yardım ederim,ederiz. hosgeldin

hoşgedin kardeşim her şeyi sorabilirsin bekleriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafkas11
    gecen sene 2 kere girdim radara aklıma gelmişti aynen bu olay ama cesaret edemedim adam deliymiş ya içmiştir nasıl olsa sarhoşum yırtarım gibisine :D bende 1.sine orduda 2.sine giresunda girdim:D

abi orduda yakalayan radar bu olmasın :) bak sana ordu bölge trafik 2007 yazıyor. bedduamı ne söylediysen artık olmuş. rahat uyuya bilirsin artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leon_312 -- 4 Ocak 2011; 18:42:11 >
  • quote:

benim silecekler orjinal 2 seneden beri kullanıyorum halen tıkyok maallah ilk günkü gibiler.

hocam benim silecekler orjinal 5 sene oldu sorun yaşamadım daha nasıl :D:D
  • quote:

quote:

benim silecekler orjinal 2 seneden beri kullanıyorum halen tıkyok masallah ilk günkü gibiler.

hocam hiç kullanmasan bile güneş altında sıcaga magruz kalan silecekler düzgün işlevini görürmü bilmiyorum ne fazla 3 sene diye biliyorum.
    gayet iyi bir süre 5 sene.
  • bu yeni nesil silecekler.

CLİO SYMBOL GRUBU

CLİO SYMBOL GRUBU

bu eski tip silecekler

CLİO SYMBOL GRUBU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leon_312 -- 4 Ocak 2011; 18:58:40 >
  • quote:

quote:

abi orduda yakalayan radar bu olmasın :) bak sana ordu bölge trafik 2007 yazıyor. bedduamı ne söylediysen artık olmuş. rahat uyuya bilirsin artık.

Bilemiyorum artık ama iyi oldu önümde puntoyla kapışıyodum adama birşey yazmadılar bana yazdılar yaw iyi sövmüştüm,:D
  • quote:

quote:

quote:

benim silecekler orjinal 2 seneden beri kullanıyorum halen tıkyok masallah ilk günkü gibiler.

hocam hiç kullanmasan bile güneş altında sıcaga magruz kalan silecekler düzgün işlevini görürmü bilmiyorum ne fazla 3 sene diye biliyorum.

hocam işlevselliğini yitirdi zaten bu aralar bende değiştirmeyi düşünüyorum sıkıntı yaratıyo bana gerçekten 3 seneden fazlada uzatmamak lazım.
  • quote:

quote:

hocam işlevselliğini yitirdi zaten bu aralar bende değiştirmeyi düşünüyorum sıkıntı yaratıyo bana gerçekten 3 seneden fazlada uzatmamak lazım.

hmm ozman sanada valeo aldırmanınn zamanı gelmiş :) forumda birisi motrio taktırmıştı renaultun yan ürünü hiç memnun kalmadıgını söylemişti, o güzden motrio almayı düsünmeyin arkadasın dediğne göre.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: icon33

LPG'li Symbol'e devam. 400 km yolu 60 tl gidip geldim uzun yolda daha ne olsun. Dizel olsa ancak bu kadar uygun olurdu.

hocam senin lpgde yaktıgın şehir dışı yakıt tüketimini, dizel sehir içinde yakıyor.

Araç doluluk şekli gidiş geliş yolu hızları benzer şekilde kullanımda clio3 hb dci ile Mesai arkadaşım aynı yolu benzer yakıt miktarı ile gidip geliyor yani yakıtım çok değil neredeyse dizelle aynı seviyede. Lpg az yakar gibi bir iddiam yok sadece benzinli araçları binilebilir makul seviyeye getiriyor. Bir de bulunduğum şehirde rekabet yüzünden lpg fiyatı fazla artmıyor burada 2 tl civarında lpg litresi.
  • 
Sayfa: önceki 665666667668669
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.