Şimdi Ara

Clio IV duman normal mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aracım 109 binde motor sıcakken çektim anlayanlar yorumlarsa sevinirim bu duman normal mi?

http://dosya.web.tr/OPae93

• Up..
  • Clio III 1.5 dc imi 2 sene önce 101binde aldım, usta bakarken aynı duman vardı o an aklıma gelmedi nedir bu filan, eve gelince aklıma geldi bende böyle internetten araştırırken okuduklarım baya korkutmuş beni motorun bittiği filan yazmışlar hatta o gece uykusuz kalmıştım :-) sabah kendi ustama götürdüm gezdik biraz 65bg olmasına rağmen Çekişide iyi olduğunu yağ yakmadığını söylemişti gerçektende söyledikleri doğru çıktı arabanın maaşallah ı var dizel araçlarda o buhar normalmiş

Seninde çekişinde tepkiler de anormallik yoksa sıkıntı yapma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: killforyou1981

Clio III 1.5 dc imi 2 sene önce 101binde aldım, usta bakarken aynı duman vardı o an aklıma gelmedi nedir bu filan, eve gelince aklıma geldi bende böyle internetten araştırırken okuduklarım baya korkutmuş beni motorun bittiği filan yazmışlar hatta o gece uykusuz kalmıştım :-) sabah kendi ustama götürdüm gezdik biraz 65bg olmasına rağmen Çekişide iyi olduğunu yağ yakmadığını söylemişti gerçektende söyledikleri doğru çıktı arabanın maaşallah ı var dizel araçlarda o buhar normalmiş

Seninde çekişinde tepkiler de anormallik yoksa sıkıntı yapma

Yürürü güzel aracımın çekişlerde bir sıkıntısı yok. Nette araştırdım normaldir deniyor sigara dumanı gibi buhar gibi hafifse normaldir deniyor ama ilk aracım olduğu için biraz kıllandım.

• sıkıntı yapıcak bişey yok benimde ilk dizel aracımdı o buhar beni baya tedirgin etmişti tren bacası gibi, bence keyfinize bakın bu motorlar iyi bakıldığında sizi üzmez

allah kazasız belasız binmek nasip etsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: killforyou1981

sıkıntı yapıcak bişey yok benimde ilk dizel aracımdı o buhar beni baya tedirgin etmişti tren bacası gibi, bence keyfinize bakın bu motorlar iyi bakıldığında sizi üzmez

allah kazasız belasız binmek nasip etsin

Eyvallah hocam amin cümlemiz için. :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.