Şimdi Ara

Clio III sahipleri ve sevenleri bilgi paylaşım platformu (480. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.465
Cevap
47
Favori
929.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar buralarda olan kimse varmı? yarın neticelendirmek istiyorum, kısmetse...2006 clio 3, 1.2 still paket; tabi 3 demek yetiyor sanırım ama hani şu yeni nesil kasalardan olanı bahsediyorum...
    link:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-renault-clio-3-2006-model-2006-sonu-1-2-still-paket-58423099/detay/

tabi en önemli nokta olarak fiyat konusunda yorum almak istiyorum, aracı bugun yakından gördüm, 56 binde, gerçekten temiz kullanılmış.
    yalnız fiyatını kırmak istediğim bir noktası var, araç iki ineğin arasına girmiş:) ön sağ - sol çamurluk- ve ön kapılar boyanmış, dolayısı ile 4 parça boyalı diyelim. maaalesef memlekitimişzde hala boya sıkıntı yaratıyor satarken, netice itibari ile, parça konusunda sıkıntı yok bu markada, az yakıyor, yeni nesil olması (yol bilg. abs vs, ayarlanabilir silecek zamanları, kasa itibari ile) dahada kısası 16.500 - 17.500 civarı limitim ile yüksek modelde bu temizlikte türkiye ve özellikle bizim buraların şartlarına uygun en ideal tipteki araçların başında geliyor, bütün bunların sonucunda ...
    buralarda birileri varsa yorumlarını esirgemesseniz cok sevinirim...

• quote:

Orijinalden alıntı: mavishow

arkadaşlar buralarda olan kimse varmı? yarın neticelendirmek istiyorum, kısmetse...2006 clio 3, 1.2 still paket; tabi 3 demek yetiyor sanırım ama hani şu yeni nesil kasalardan olanı bahsediyorum...
    link:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-renault-clio-3-2006-model-2006-sonu-1-2-still-paket-58423099/detay/

tabi en önemli nokta olarak fiyat konusunda yorum almak istiyorum, aracı bugun yakından gördüm, 56 binde, gerçekten temiz kullanılmış.
    yalnız fiyatını kırmak istediğim bir noktası var, araç iki ineğin arasına girmiş:) ön sağ - sol çamurluk- ve ön kapılar boyanmış, dolayısı ile 4 parça boyalı diyelim. maaalesef memlekitimişzde hala boya sıkıntı yaratıyor satarken, netice itibari ile, parça konusunda sıkıntı yok bu markada, az yakıyor, yeni nesil olması (yol bilg. abs vs, ayarlanabilir silecek zamanları, kasa itibari ile) dahada kısası 16.500 - 17.500 civarı limitim ile yüksek modelde bu temizlikte türkiye ve özellikle bizim buraların şartlarına uygun en ideal tipteki araçların başında geliyor, bütün bunların sonucunda ...

merhaba,
    yaklaşık 2 aydır ben de bu araçtan araştırıyorum. 2006 model clio 3 ün kasko değeri 15700 ekim 2011 için. bunu da bu forumdan öğrenmiştim yani aracın durumu iyiyse, artı özellikleri varsa (mesela stil paketin 1000 tl fark ettiği yazmış, bunu da araştıracağım, sizin sayenizde bu detayı da hatırlamış oldum) 750-1000 tl fazlası olur diye yazmışlardı.

ilanda fazla detaya girilmemiş, konuştunuz mu acaba airbag lerin hasra görüp görmediğini? ya da gerçekten inek arasına girip mi almış hasarı acaba:) eğer bunlar doğruysa biraz da fiyat kırsa güzel olurdu sanırım ama ilanda 19500 den indirdim demiş, biraz fazla geldi bana ama stil paket farkıdır belki de.

• 1.2 clio extreme edition araca 29.900 fiyat aldım nasıl .....
  • quote:

Orijinalden alıntı: fremdsprache

quote:

Orijinalden alıntı: mavishow

arkadaşlar buralarda olan kimse varmı? yarın neticelendirmek istiyorum, kısmetse...2006 clio 3, 1.2 still paket; tabi 3 demek yetiyor sanırım ama hani şu yeni nesil kasalardan olanı bahsediyorum...
    link:

merhaba,
    yaklaşık 2 aydır ben de bu araçtan araştırıyorum. 2006 model clio 3 ün kasko değeri 15700 ekim 2011 için. bunu da bu forumdan öğrenmiştim yani aracın durumu iyiyse, artı özellikleri varsa (mesela stil paketin 1000 tl fark ettiği yazmış, bunu da araştıracağım, sizin sayenizde bu detayı da hatırlamış oldum) 750-1000 tl fazlası olur diye yazmışlardı.

ilanda fazla detaya girilmemiş, konuştunuz mu acaba airbag lerin hasra görüp görmediğini? ya da gerçekten inek arasına girip mi almış hasarı acaba:) eğer bunlar doğruysa biraz da fiyat kırsa güzel olurdu sanırım ama ilanda 19500 den indirdim demiş, biraz fazla geldi bana ama stil paket farkıdır belki de.

Bende 2007 model Clio 3 1.5 dci dynamique kullanıyorum kasko değerini anadolu sigorta eylül ayında 24.000 TL olarak belirledi (aracım full + konfor paket ) sizin söylediğiniz 15.700 kasko değeri bence imkansız bir yanlışlık olmalı belki eski kasa clio veya sembol için belirlenmiş olabilir.Ama alacak olanlara kesinlikle tavsiye ederim rahat,güçlü ve az yakan bir araba i love clio 3 :)

• Yukarda arkadaşlar 1.2 Authentic versiyonundan bahsetmişler ki dedikleri gibi kasko değeri o şekilde hatta 14500 gözüküyor.
    Sizinki de 22700 gözüküyor.

http://www.gib.gov.tr/fileadmin/kasko2011/RENAULT.htm?sayfa2011=fileadmin%2Fkasko2011%2FRENAULT.htm&test=Sonu%E7lar
  • quote:

Orijinalden alıntı: celenlee

Yukarda arkadaşlar 1.2 Authentic versiyonundan bahsetmişler ki dedikleri gibi kasko değeri o şekilde hatta 14500 gözüküyor.
    Sizinki de 22700 gözüküyor.

http://www.gib.gov.tr/fileadmin/kasko2011/RENAULT.htm?sayfa2011=fileadmin%2Fkasko2011%2FRENAULT.htm&test=Sonu%E7lar

görüldüğü gibi celenlee açıklamış.

evet gib. gov.tr de öyle görünüyor, yine bu forumdan öğrendiğim bir siteden -türkiye sigorta ve reasürans şirketleri birliği -ay ay takip ediyorum ben de,

http://www.tsrsb.org.tr/sayfa/kasko-deger-listesi

ayrıca sigorta şirketlerinden kasko yaptırırken bu listenin çok üzerinde değer biçmemeyi tavsiye ediyor çoğu kişi, çünkü araç bedeli alınacağı zaman bizim koyduğumuz değer değil, o günkü piyasadaki ederi üzerinden ödeme yapılıyormuş duyduğum, okuduğum kadarıyla. tabii 2. el araçlar için araştırmıştım ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: sinanusta

1.2 clio extreme edition araca 29.900 fiyat aldım nasıl .....

Güzel fiyat 2012 model sanırım. Bende bayideki son 2011 modeli 28.500'e aldım.
  • selam arkadaşim senin aracin orijinal direksiyona kumanda çaliştiran cd çalari bende var ben megane 2 için aldim on paneli biraz ufak geldı servise sordum clionun orıjınal cd çalarıdır dedı izmirdeysen elden teslim edilir fiyati 300 tl dir 0532 437 47 68
  • 2006 otomatik vites clio 1.2 authantique

lacivert renk .109.000 km. değişeni yok . birkaç parça çizikten dolayı lokal boya var.

17000 tl istiyor.Ben 16500-16800 arası düşünüyorum.Piyasası normalde ne kadardır.Kaça tl ye kadar alınır?Şimdiden teşekkürler.
  • Malum benzinli clio III lerde kaput altında ses izolasyonu için keçe bulunmuyor.Motor çok sessiz ama yine de bu keçeden takmak istiyorum.Servise ve bir parçacıya sorduğumda aynı fiyatı aldım, 190tl.. Kaputun kendisi bile daha ucuz 150tl ye kaput alınabiliyor. :)

Sonradan keçe taktıran arkadaş var mı? nereden nasıl uygun fiyata temin edebiliriz?
  • clio III 1.5 DİZEL 2008 model aracıma hangi renk ve marka antifiriz tavsiye edersiniz
  • Herkeze merhaba,

2009 clio 3 hb exrtreme marka aracimin 30.000 bakimi geldi hatta gecti bile:) acaba yetkili serviste masrafi ne tutuyor. Son zamanda bakim yaptiran varmi.tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: celik360

Herkeze merhaba,

2009 clio 3 hb exrtreme marka aracimin 30.000 bakimi geldi hatta gecti bile:) acaba yetkili serviste masrafi ne tutuyor. Son zamanda bakim yaptiran varmi.tesekkurler

bakım fiyatını ben de merak ediyorum, baktığım bir araç tam 30 binde olduğu için, muhtemelen yaptırılmamış.

bir de her 15 binde bakım oluyor değil mi?
  • Şu andasatılanlarda 20.000 de bir ( yol bilgisayarında bakıma kalan 19133km gibi bi ifade var) ..Ama garanti kapsamında kalmak için her yıl yaptırmalıyız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: the engine

Şu andasatılanlarda 20.000 de bir ( yol bilgisayarında bakıma kalan 19133km gibi bi ifade var) ..Ama garanti kapsamında kalmak için her yıl yaptırmalıyız..

Ben araci cok fazla kullanmadigim icin garantim bitti 30.000 km yaptim 3 senede :)
  • Clio Extreme aracımı LED stopladım Pazar evin önünde söküp değiştirdim ...

Clio III sahipleri ve sevenleri bilgi paylaşım platformu

• Çok güzel yakışmış ledler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the engine

Çok güzel yakışmış ledler.

sagolasin
  • çok güzel olmuş elinize saglık
  • dün plazadan 2011 model 1.2 motor 75 bg. clio 3 'ü 28.500 TL ye aldık.fiyat nasıldır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Passenger -- 25 Kasım 2011; 18:43:39 >
  • 
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.