Şimdi Ara

Clio III sahipleri ve sevenleri bilgi paylaşım platformu (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.466
Cevap
47
Favori
929.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: wicked

tamam var bende biliyorum, ama mp3 özellikli değil onlar, sadece cd çalıyorlar

quote:

Orjinalden alıntı: asilx

quote:

anladım
    ya ayrıca şu mp3 'lü cd changer işini bir türlü halledemedim. Renault Team konusunada yazdım ama bekliyorum bakalım. çözmem lazım insan alışınca çok kötü oluyo

cd changer takılır ya.. bi sony teyp satan bi yere uğra..
    sonuçta changer bu bagaja takılacak.. teyp aynı kalacak kumandanda kullanılabilir olacak.. clio teybine uyumlu changerlar var..

öyle model yokmuymuş

derin bir araştırmaya gir bence sony'nin olmazsa pioneer ın olur belki.. yada daha başka bir markanın

• vardır illa uyumlusu arkadaşlar yapmayın ben araba gelince bakıcam icabına.
  • şimdi sony 'nin SONY CDX-T70MX modeli var (mp3 destekli). bunu temin edebiliyorum, fakat önemli olan bunu teybe bağlamak için gerekli olan interface aparatında. malesef ankara piyasasında yok belki istanbul 'da olabillir ama istanbul 'da bu iş için tanıdık biri yok malesef daha doğrusu uğraşıcak birisi yok

bu arada asilx seninki mp3'lü tabiki keyfin yerinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wicked -- 29 Mayıs 2006; 16:42:09 >
  • quote:

şimdi sony 'nin SONY CDX-T70MX modeli var (mp3 destekli). bunu temin edebiliyorum, fakat önemli olan bunu teybe bağlamak için gerekli olan interface aparatında. malesef ankara piyasasında yok belki istanbul 'da olabillir ama istanbul 'da bu iş için tanıdık biri yok malesef daha doğrusu uğraşıcak birisi yok

bu arada Asilx seninki mp3'lü tabiki keyfin yerinde

aparatı bulabilirsin bence ya.. changerı alacağın yerden sipariş etsen illaki getirir.. getirmezse tekerleksiz araba satmış gibi olur..

evet ya benim mp3 lü.. mp3 çalaçala gidyorum

• asilx in normal cd mp3 yok diye biliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Arien

asilx in normal cd mp3 yok diye biliyorum.

yok expressionlar öyle.. benimki dynamique.. dynamiquelerde mp3 lü cd çalar var
  • Arien senin arabada gelseydi de şöyle bir çözüm bulsaydık beraberce şu işe
  • seninkini sökelim klonlayıp bizimkine takalım...

quote:

quote:

şimdi sony 'nin SONY CDX-T70MX modeli var (mp3 destekli). bunu temin edebiliyorum, fakat önemli olan bunu teybe bağlamak için gerekli olan interface aparatında. malesef ankara piyasasında yok belki istanbul 'da olabillir ama istanbul 'da bu iş için tanıdık biri yok malesef daha doğrusu uğraşıcak birisi yok

bu arada Asilx seninki mp3'lü tabiki keyfin yerinde

aparatı bulabilirsin bence ya.. changerı alacağın yerden sipariş etsen illaki getirir.. getirmezse tekerleksiz araba satmış gibi olur..

evet ya benim mp3 lü.. mp3 çalaçala gidyorum

• quote:

seninkini sökelim klonlayıp bizimkine takalım...

çindeki herangi bir elektronik firmasına kargoyla göndersek benim teybi anında klonlarlar vallla

arayada 100dolar sıkıştırırız.. ama teyplerin kalitesi nasıl olur artık bilmem
  • ona kesin çözüm bulucaz başka yolu yok.
    quote:

Arien senin arabada gelseydi de şöyle bir çözüm bulsaydık beraberce şu işe

• en kötü kol kumandasız olur boşverin yaw takarız 6 cd akşama kadar çalar arkinin öyle ve çok memnun.. Çin malı ile işim olmaz Bir ara alıyordum iyi ki almamışım...

quote:

quote:

çindeki herangi bir elektronik firmasına kargoyla göndersek benim teybi anında klonlarlar vallla

• yok zaten 6cd li changer takarsan her halükarda kumandayı kaybetmemiş oluyorsun
    changer ın iyiliği o zaten
    quote:

en kötü kol kumandasız olur boşverin yaw takarız 6 cd akşama kadar çalar arkinin öyle ve çok memnun.. Çin malı ile işim olmaz Bir ara alıyordum iyi ki almamışım...

quote:

quote:

• ben öyle hemen pes etmiycem ya bekliyorum bakalım, eee almışken tam uygun bişey alalım
  • Haziran 25'e kadar çözersin Oto teypçilere sormak lazım..
  • wicked sen arkaya hoparlör taktıracaktın jvc.. onu hallettin mi?
  • bildiğim kadarıyla halletti yalnız mevcut kolonlar'a nasıl ek yaptı vb. hakkında ayrıntılı bilgi verebilirse sevinirim. Mevcut 2 duruyormu? Nereye taktı vb.
    quote:

wicked sen arkaya hoparlör taktıracaktın jvc.. onu hallettin mi?
  • athentique modelinde Arien seninkide buna dahil malesef arka hoparlörler yok (kablo tesisatı çekili yalnız). gittim bayiye şöyle dedim iyisinden bir hoparlör takalım. pioneer, sony, magnat ve jvc 'yi denedik valla en iyi sonucu jvc 'de aldık ve taktık. yalnız takmak için sacı biraz büyütmek gerekti

quote:

bildiğim kadarıyla halletti yalnız mevcut kolonlar'a nasıl ek yaptı vb. hakkında ayrıntılı bilgi verebilirse sevinirim. Mevcut 2 duruyormu? Nereye taktı vb.
    quote:

• hmm daha iyi elimdeki kolonları arkaya taktırırım o zaman. sony F6933
    Bence süper ses veriyor.. :)

Ürün özellikleri
    Maksimum giriş gücü: 340W
    Nominal giriş gücü: 80W
    Frekans aralığı : 25 Hz - 30 kHz
    Hassasiyet: 93 dB / W / m
    WOOFER HOP: Hoparlör Konisi
    ORTA ÇIKIŞLI: Nano-fine hoparlör konisi
    TWEETER ( Tiz Hoparlör ): Piezo
    BOYUTLAR ( E x B x D ): 167 x 239,5 x 76,5

Clio III sahipleri ve sevenleri bilgi paylaşım platformu

quote:

athentique modelinde Arien seninkide buna dahil malesef arka hoparlörler yok (kablo tesisatı çekili yalnız). gittim bayiye şöyle dedim iyisinden bir hoparlör takalım. pioneer, sony, magnat ve jvc 'yi denedik valla en iyi sonucu jvc 'de aldık ve taktık. yalnız takmak için sacı biraz büyütmek gerekti

quote:

bildiğim kadarıyla halletti yalnız mevcut kolonlar'a nasıl ek yaptı vb. hakkında ayrıntılı bilgi verebilirse sevinirim. Mevcut 2 duruyormu? Nereye taktı vb.
    quote:

• ama kapıların saclarını bayağı bir dekopaj ile kestirmen gerekli çünkü sendeki hoparlörler oval biçimde. ayrıca kapıdaki kolon kapaklarına uymaz. en iyisi arka tentenin oraya taktırmak

quote:

hmm daha iyi elimdeki kolonları arkaya taktırırım o zaman. sony F6933

Ürün özellikleri

quote:

athentique modelinde Arien seninkide buna dahil malesef arka hoparlörler yok (kablo tesisatı çekili yalnız). gittim bayiye şöyle dedim iyisinden bir hoparlör takalım. pioneer, sony, magnat ve jvc 'yi denedik valla en iyi sonucu jvc 'de aldık ve taktık. yalnız takmak için sacı biraz büyütmek gerekti

quote:

quote:

• hayda o zaman da ağırlık kaldırma sorunu olacak . Off neyse bunları satarım olmadı sen ne kadara aldın jvc yi? Taktırmak vb maliyet ne kadar oldu?
    quote:

ama kapıların saclarını bayağı bir dekopaj ile kestirmen gerekli çünkü sendeki hoparlörler oval biçimde. ayrıca kapıdaki kolon kapaklarına uymaz. en iyisi arka tentenin oraya taktırmak

quote:

hmm daha iyi elimdeki kolonları arkaya taktırırım o zaman. sony F6933

Ürün özellikleri

quote:

quote:

quote:

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.