Şimdi Ara

Clio III sahipleri ve sevenleri bilgi paylaşım platformu (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.466
Cevap
47
Favori
929.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yahu likenother a nooldu bilen yok mu?yeni nickle falan girmiomu acep
  • Valla bende merak ediyorum.
  •  Clio III sahipleri ve sevenleri bilgi paylaşım platformu

İşte Clio RS, F1 teknolojisiyle üretilmiş bir araç
  • Her Modelimi Böyle
  • evet RS olanlar bu şekilde dizayn edilmiş...

Clio III sahipleri ve sevenleri bilgi paylaşım platformu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arien -- 21 Mayıs 2006; 11:40:01 >

• quote:

Orjinalden alıntı: asilx

arkadaşlar bugün kol dayanağı için 250ytl fiyat aldım servisten

çok kazık ya

evet ya tam bi kazık, ayrıca havalandırma petekleri için çerçeve fiyatıda aldım sağ ve sol için 130 orta için 140 dediler ya inanılmaz...!

asilx : araç mükemmel, özellikle elektrik takviyeli hidrolik direksiyon zevki bir başka oluyo ya, ayrıca aynı segmentteki araçlar içerisindeki en geniş iç hacme ve yüksekliğe sahip resimleri yakından getiriyorum, araba biraz uzakta olduğu için üşeniyorum şimdi gitmeye

• quote:

Orjinalden alıntı: Arien

wicked yeni araban hayırlı olsun bu arada. Darısı başıma...

teşekkürler çok iyi bir seçim yapmışsın. senin içinde hayırlısını diliyorum. hangi versiyonu aldın sen?
  • 1,5 dci 65 authentique + stil paketi. platin gri :)
  • Petekler için gri çerçeve mi?

quote:

Orjinalden alıntı: wicked

quote:

çok kazık ya

evet ya tam bi kazık, ayrıca havalandırma petekleri için çerçeve fiyatıda aldım sağ ve sol için 130 orta için 140 dediler ya inanılmaz...!

asilx : araç mükemmel, özellikle elektrik takviyeli hidrolik direksiyon zevki bir başka oluyo ya, ayrıca aynı segmentteki araçlar içerisindeki en geniş iç hacme ve yüksekliğe sahip resimleri yakından getiriyorum, araba biraz uzakta olduğu için üşeniyorum şimdi gitmeye

• quote:

quote:

çok kazık ya

ya tahminim araç yeni diye böyle

o aksesuarları bu fiyata satamazlar.. 3-4 ay sonra biraz indirirler fiyatını..

çerçeve dediğin dynamique lerdekinden mi?

• :) gelmiş teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arien -- 21 Mayıs 2006; 20:44:53 >
  • Clio öpmüş rakiplerini

fren testi çok hoştu
  • evet süperdi aradaki farklar çok şeyi değiştirecek cinsten. Bu arada grande nin motoru çok mu gürültülüydü bana mı öyle geldi?
  • Arkadaşlar cliolarınızın kaskolarıyla igili bilgi verebilirmisiniz? (firma,taksit ve bedel) Tercih nedenlerinizde belirtirseniz sevinirim.
  • ben axa oyak'tan 700ytl ye yaptırdım..
    10 taksit bu fiyattan

tercih nedenim yıllardır buraya yaptırmamız ve oyak üyelerine yapılan ek indirim
  • Arien: evet petekler için gri çerçeve. bu arada araçlarımız aynı. karşılaşırsak şaşırmam (tabi ankaradaysan eğer). bu arada haftaya kapı kollarını ve dış aynaları gövde rengine boyatıyorum servise. ayrıca arka 2 hoparlör aldım JVC 130 Watt manyak oldu valla ses düzeni, öndeki hoparlörler ve tweeter ile birlikte

asilx: senin ilk sorunun cevabı da evet ikinci soruna ise net cevap veremiyorum, çünkü eski arabanın kaskosundan devam ediyorum şu anda. tahminim benimkide 700 civarı. Koc Alianz 'dan yaptırmıştım.

bu arada karşılaştırma 10 numara olmuş

• bakalım 207 ile corsa gelince sonuç değişecek mi?

Sanmam ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asilx -- 21 Mayıs 2006; 22:49:11 >
  • istanbuldayım... Kapı kolları ve dış aynalar için fiyat aldınmı? Yaptırdıktan sonra ki durum hakkında memnun olup olmadığını belirtirsen sevinirim... Benim eski arabada 2 adet sony xpload vardı yeni almıştım artık olursa onlarıda eklerim. Ayrıca sony mp3 player var onu napıcam bilmiyorum. Mevcut'u söküp yerine onu taksam orjinallik bozulacak. ya da cd changer mı yapsak???

quote:

Arien: evet petekler için gri çerçeve. bu arada araçlarımız aynı. karşılaşırsak şaşırmam (tabi ankaradaysan eğer). bu arada haftaya kapı kollarını ve dış aynaları gövde rengine boyatıyorum servise. ayrıca arka 2 hoparlör aldım JVC 130 Watt manyak oldu valla ses düzeni, öndeki hoparlörler ve tweeter ile birlikte

asilx: senin ilk sorunun cevabı da evet ikinci soruna ise net cevap veremiyorum, çünkü eski arabanın kaskosundan devam ediyorum şu anda. tahminim benimkide 700 civarı. Koc Alianz 'dan yaptırmıştım.

bu arada karşılaştırma 10 numara olmuş

• orjinallik bozulmasın diyorsan dynamiquelerdeki mp3 playerlı teyp ten taktıracaksın..

tabi servsiin verdiği fiyatta malum
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.