Şimdi Ara

Clio III sahipleri ve sevenleri bilgi paylaşım platformu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.466
Cevap
47
Favori
929.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 65lik dCi tork ile fazla sorun çıkartacağını sanmam..

Performansla işi olmayan ekonomi bekleyenler için ideal
  • :) ben kullandım gidiyor... Tork yüksek olduğu için bir sorun yok tabii seri bir araba olmadığı açık. ama 65 ile 80 arasında çok büyük bir fark olduğunuda düşünmüyorum.
  • ah bide 106lık dCi gelseydi..
  • 29.5 milyar + konfor paket + kasko =31~32 milyar civarında bi fiyata geldi clio 3 dizel 1.5 80 bg lik dynamique normal bi fiyat mı?::::::::::::................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_atalay -- 18 Mayıs 2006; 20:51:36 >
  • m_atalay iyi akşamlar;

bir yanlışın olmasın 80lik motorun donanım seçenekleri arasında expression yok.. authentique ile dynamique var
  • iyi akşamlar
    dynamique olsun seni mi kıracaz
    fiyat normal mi?::::::::::::.................
  • evet bence iyi bir fiyat kasko hariç 32.500 civarı gösteriyor fiyatını..

1000ytl gibi bir indirim yapılmış

araçta ayrıca viraj içi farlar gibi harika bir donanım var.. benim arabada yokta test ettiğim clio III te vardı çok güzel birşey.. sınıfında tek
  • zaten clio III yeni olduğu için normal şartlarda ne kadar tanıdık sokarsanız sokun 1 m in üstünde indirim zor... Normal alıcılar için tabii. Ben 4 yerle konuştum 2'si tanıdık aracılığıla 850 den fazla indirim alamadım :)
  • oyak üyesi değilseniz tabi

oyak üyelerine %10-12 arası indirim oluyor
  •  Clio III sahipleri ve sevenleri bilgi paylaşım platformu
  • dün balıkesire giderken bi müddet kamyonun arkasında kaldım.. ben de Clio cu arkadaşlar için durumdan vazife çıkarayım dedim
    yavrular muhtemelen İzmir'e gidiyor...

Clio III sahipleri ve sevenleri bilgi paylaşım platformu
  • vay bea..
    gidiyor koçlar..

izmire gidiyorsa büyük olasılıkla ihraç edileceklerdir.. Onların içinde privillage ile initiale de vardır şimdi
    bu arada teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi likeNOother -- 19 Mayıs 2006; 14:24:00 >
  • yolda bi kaç tane daha kamyona rastladım şunu tespit etmiş bulunuyorum.. en çok gördüğüm şu lansman rengi varya (gönderdiğim resimde üstteki) gri-mavi sonra da siyah..bi tane de yeşil gördüm biraz tartışılır o renk
  • Ben renk seçimini platin gri olarak kullandım. Haziran 20 ye kadar beklemem gerekiyor.
  •  Clio III sahipleri ve sevenleri bilgi paylaşım platformu
  • Ben Kırmızı Yada Siyah Düşünüyorum Birazda Modifiye Yaparız Çok Süper Olacak Allahın İzniyle
  • aramıza yeni clio3 ünü bekleyenler katılmış , Allah kavuştursun arkadaşlar :) . Valla ne diyim , beni en çok dış tasarımı tatmin ediyo. Baktıkça bakasım geliyo çok sıradışı. Bide piyasada fazla yok ya tadını çıkartıyorum . Ama bi seneye kalmaz mantar gibi piyasa clio3 dolu olucak.
    Renk konusuna gelince , şu sarı rengi merak ediyorum . Başak sarıydı galiba. Onu görmeden aldığım için içinde ukte kaldı. Benimki osmanlı mavi. Rengini çok seviyorum . Fakat Başak sarıda aklımda kaldı. Arien kaputu açık arabadaki renk sanırım .
  • Hocam Mantar Gibi Çoğalacak Tabii,Peugeot 307 yada Corsa yada C3 Gibi
  • hvalla çoğalacak..
    şimdi bende keyfini çıkarıyorum.. herkes bakıyor

sırf bu yüzden ilk alanlardanım.. bunun keyfi başka oluyor..

benimkide osmanlı mavi.. bende rengine hayranım
  • Bugun Gittim Plazaya Baktım Hb Yoktu Sedana Baktım Pek Hoşuma Gitmedi Acıkcası

Bu Hafta İçinde Gelicekmiş Ozaman Bakıcam,OLmazsa Honda'da Düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.