Şimdi Ara

Clio Hb. veya bir başkası çok arada kaldım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Öncelikle 20.000 Tl lik bütcem var ve Clio 3 Hb. Almayı düşünüyorum... okudum araştırdım bazı bilgileri topladım ama aklıma takılan 2 3 şey var.
    eğer clio hariç öneriniz varsa aynı sınıf, dizel az yakan bakımı kolay ve bilgilerinide verirseniz sevinirim

1 - Öncelikle 1,5 dci en az 2009 arıyorum. yıllık masrafları ne kadar tutar vergi,kasko,sigorta,bakım vs...
    2 - Bakımda ne kadar masraf yapıyorsunuz?
    3 - Neden Clio hb. 1,5 kullanıyorsunuz...
    4 - İnternette 2 3 ilan buldum bana uygun olan bu ilanların fiyatları piyasaya göre yüksekmidir.? yani piyasada 15,000 olan araç internettte fazla fiyatlımı oluyor...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-acil-cok-temiz-yeni-lastik-yeni-muayene-fiat-indiiiiiiiiii-104920171/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2008-model-renault-clio-1.5-dci-extreme-98500-km-orjinal-79662362/detay

paylaşımlarınız için teşekküler şimdiden

• 2. ilandaki aciklamalari ii okudunuz mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. Selime katılıyorum. 2. ilandan uzak durun.

"ARAÇ SINIFININ EN DOLU MODELLRİNDENDİR ÇOK TEMİZ YORULMAMIŞ BİR ARAÇTIR PLAKALI VE RUHSAT SAHİBİNDEN DİR

ARACIN BENDEN ÖNCEKİ İLK SAHİBİNDE OLMA PERT KAYDI VARDIR TARAFİKTEN ÇEKME BELGELİ BİR ARAÇTIR BÜTÜN BAKIMLARI VE DEĞİŞEN PARÇALARI ÖZEL SERVİS TARAFINDAN YAPILMIŞTIR DEĞİSEN PARÇALARI !! ÖN TAMPON VE SAĞ ÇAMURLUKLA FARI DEĞİŞMİTİR BUNUN DIŞINDA DEĞİŞEN HİÇ BİR PARÇASI YOKTUR, BELDEN AŞAĞI BOYALADIR İSTEDĞİNİZ SERVİSTE GÖSTEREBİLİRSİNİZ ARAÇ ÇOK İYİ DURUMDADIR DETAYLAR İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ. FİYATLA ALAKALI ÇOK ISRARCI OLMAYALIM PAZARLIK YOKTUR.HALE HAZIRDA KULLANDIGIM ARACTIR ACİL SATILIKTIR . NOT ARACIMIN MUAYNESİ 2015 YILANA KADAR GEÇERLİDİR. FİYATI ÇOK UYGUNDUR"

Daha ne olsun..
  • hocam yakın zamanda bende clio 3 leri çok alıcı gözü ile araştırdım ama şans ki az kilometrelerde temizini bulamadım bana kalırsa dizel 2. el alırken çok dikkatli olun 100 bin km'ye yaklaşmış yada bu km'yi aşmış araçlardan uzak durun derim dikkat ederseniz zaten pazardaki araçların çoğu o kilometrelerde ve elden çıkartılmaya çalışılan arabalarla dolu.
  • Bahsi geçen bütçe tam sınırda. Alternatif önerim Grande Punto be Seat Ibıza'nın dizelleri. Ama ben o bütçeyle dizele meyletmezdim açıkçası. İyi araştırmalısınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Empoz3

hocam yakın zamanda bende clio 3 leri çok alıcı gözü ile araştırdım ama şans ki az kilometrelerde temizini bulamadım bana kalırsa dizel 2. el alırken çok dikkatli olun 100 bin km'ye yaklaşmış yada bu km'yi aşmış araçlardan uzak durun derim dikkat ederseniz zaten pazardaki araçların çoğu o kilometrelerde ve elden çıkartılmaya çalışılan arabalarla dolu.

evet haklısınız durum bu şekilde artık cliodan da vazgeçecek gibiyim bakalım başka yorumu olan ustalar fikirlerinizi bekliyorum
  • Punto dizel alın derim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.