Şimdi Ara

CLIO HB İÇİN ARKA HOPARLÖR TAVSİYESİ LTF.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
721
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> DH Garaj >> CLIO HB İÇİN ARKA HOPARLÖR TAVSİYESİ LTF.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    831 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    kerem.ege

Arkadaşlar 2005 Clio Hb 1.2 16V aracım var.Arka hoparlörleri olmadığı için şimdi arka orjinal yerlerine hoparlör bağlatmak istiyorum.Aracın yine kendi orjinal kasett çalar sistemini ve ön hoparlörlerini kullanıcam.
    Öncelike arkaya kaç cm'lik ve kaç watt'lık hoparlörler almalıyım.Marka konusundaki tavsiyeleriniz nelerdir.
    Birde hoparlör kabloları çekilmemiş onuda teyp arkasından çektirmem gerekecek bunun içinde bilgi verirseniz sevinirim.

|
    |
    3619 Mesaj
    |
    |

• Yüzbaşı
    831 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    kerem.ege

Dostum ben arkaların 13 cm olacagını duymuştum sanki ama eminde değilim.Siz 16 cm olacagına eminmisiniz.

quote:

Orjinalden alıntı: audiocu

önlere ;
    http://urun.gittigidiyor.com/PIONEER-TS-1611-16-cm-HOPORLER-SIFIR-ORJINAL_W0QQidZZ9611979

bıraz daha güçlü bişey olsun dersen
    arkalara;
    http://urun.gittigidiyor.com/PIONEER-1682-16cm-HOPORLER-SIFIR-ORJINAL-KUTUSUN_W0QQidZZ9612321
    |
    |

• Ses Uzmanı
    2866 Mesaj
    O tahmini olarka verdi. Ama ortadan müzik dinlenir. Sag ve soldan değil. Arkadas tahmini olarak vermiş. Ama 13 cm çünkü bizdede clio var
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    kerem.ege

Dostum sağ sol meselesi nerden çıktı tam anlayamasamda bana aradığım bilgiyi verdin çok teşekkür ederim.
    Şimdi 13 cm hoparlörlerde arayış işine girişicem artık.Tavsiyelerinizi bekliyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: gokhan2
    O tahmini olarka verdi. Ama ortadan müzik dinlenir. Sag ve soldan değil. Arkadas tahmini olarak vermiş. Ama 13 cm çünkü bizdede clio var
    235 Mesaj

Hocam bende de 2005 Clio HB var ön kapılara hoparlör almak istiyorum. Kaç CM acaba yardım eder misiniz ne kadar aradıysam bulamadım nette, kendim de çok kurcalamak istemiyorum pek anlamam. 10 cm diyen var, 13 diyen var. Hangisi acaba? Bir de önerebileceğiniz hoparlör varsa çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kerem.ege kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
üniversite
Canlı Tv izle
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.