Şimdi Ara

CLİO ALACAĞIM YARDIM (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: mustik61

quote:

Orjinalden alıntı: mendel50

asıl sizin başınız göğe erdimi clioyu aşağılamakla javascript:void(AddText(''))

sana ne oluyor. zoruna mı gitti. herkesin ailesiyle trafiğe çıktığı yollarda 180 basıyorsunuz.hemde clioyla herkesin canına kasdediyorsunuz.120den fazla hızla radara girenleri adam öldürmeye teşebbüsten yargılamak lazım.clio gibi kıytırık arabalarla sizin gibi 180 basanlarıda doğrudan darağacında sallandırmak lazım aslında......

ASIL SENİ,N GİBİ FESATLARI ASMAK KESMEK LAZIM , ZORUNAMI GİTTİ CLİO TARAFINDAN GEÇİLMEK ASIL SANA BİRDE YORUM YAPARKEN SEVİYENİ KORUMAYI ÖĞREN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mendel50 -- 11 Ağustos 2007; 4:02:27 >

• şu clio kötü diyen arkadaşları anlamıyorum. neye göre kardeşim tamam ben demiyorum ki en güzel araba clio diye ama en kötü arabada değil bu aracı kullananların hiç mi aklı yok da en kötü arabaya binip duruyorlar. yada sizler çok akıllı ve üstün niteliklisiniz de bindiğiniz araçlar neler? 100 km süratte sizin o methettiğiniz arabalar 37 metrede durur da clioda 40 metrede dursun. varsın 3 metre farkta olsun. ama önyargılı davarnıyorsunuz ve durumu abartıyorsunuz.
  • clio iyi araçtır, seridir, fiyatına göre makul kalitededir. ama hız konusunda 180 200 yapanlar bence abartı katmışlar. cliolar 120 den sonra afedersin kıçı başı ayrı oynuyor, motor dans etmeye başlyor. yani cliola kırmızılar da drag yarışına girilir de ralli aracı değildir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mahmutvet

şu clio kötü diyen arkadaşları anlamıyorum. neye göre kardeşim tamam ben demiyorum ki en güzel araba clio diye ama en kötü arabada değil bu aracı kullananların hiç mi aklı yok da en kötü arabaya binip duruyorlar. yada sizler çok akıllı ve üstün niteliklisiniz de bindiğiniz araçlar neler? 100 km süratte sizin o methettiğiniz arabalar 37 metrede durur da clioda 40 metrede dursun. varsın 3 metre farkta olsun. ama önyargılı davarnıyorsunuz ve durumu abartıyorsunuz.

ADAMLAR FESAT KARDEŞ NE DİYECEKSİN TÜRKİYEDE 385000 ADET CLİO SAHİBİ VAR VEDE HİÇ ŞİKAYETLERİ YOK DEMEKKİ BU KADAR KİŞİ ENAYİ AKILSIZ ,BAZI ARKADAŞLARDA ÇOK AKILLI YADA ÖYLE OLDUKLARINI ZANNEDİYORLAR KENDİ KÜÇİÜK DÜNYALARINDA , İŞTE BÖYLELERİNE

• bu arada clio alacam arkadaşa tavsiyem, illaha yüksek model araba (2005-2006) istemiyorsa 16 bin ytl ye bi 2000 2001 model ford focus ghia kıstır temizinden, bir de taktır bi sıralı lpg gez dolaş derim ben...
  • clio privilage ve dynamic al 4 hava yastığı ABS AFU EBV klima elektrikli ayna yol.bil.ve daha birçok özellik var 2003-2004- mevcut sonra megan II satılmıyor diye renault ithalatını durdurdu.
    Focus çok daha iyidir ama sınıfları farklı 2006 focus ile 2 clio alınır. . ancak fordun fiestası clio 2 ye bile rakip olmaz. clio II dahi kendi sınıfında hala lider.....ve clio yu kötüleyenler üst sınıf araçlarına dahi rakip olabilecek düzeyde olduğundandır. Renaultun son 10 yılda üretiği en iyi iki araç clio II VE laguna 1 dir.
    bu resimde ki araç clio 2003 privilage 1,4 16 walf 65000 km ve hala sıfır gibi..

CLİO ALACAĞIM YARDIM

CLİO ALACAĞIM YARDIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biz -- 11 Ağustos 2007; 12:43:24 >

• arkadaşalar ya bence 1,4 rna 2000 model var arac 100km hızı gectıkten sonra acaıp bı sekılde tıtreme yapıoo korkuyorum 100km yı gecemıyorum sorun nedır sızce?
  • 100 km den sonra aracı boşa al hala ses geliyor ise motordan değil rulmanlardandır 50-60 ytl tanesini değiştirirler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: biz

100 km den sonra aracı boşa al hala ses geliyor ise motordan değil rulmanlardandır 50-60 ytl tanesini değiştirirler.

pekı bu servıste bılgısyara gırınce bellı olmuyormu? 3 kere gırdı hıc bışey yok dıolar yola cıkınca gene başlıyor tum sorunlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: pashutine

clio iyi araçtır, seridir, fiyatına göre makul kalitededir. ama hız konusunda 180 200 yapanlar bence abartı katmışlar. cliolar 120 den sonra afedersin kıçı başı ayrı oynuyor, motor dans etmeye başlyor. yani cliola kırmızılar da drag yarışına girilir de ralli aracı değildir.

Bende şuan megane var satmak üzereyim neyse konu bu değil...

symbolün 1.4 16V olan modelini 4 yıl kullandım.(2000 yılının ekiminde aldım sıfır km yani...)

Edirne-İstanbul arası otobanda defalarca 190 km'yi gördüm ve bir keresinde 160 km nin altına bile inmediğimi 1.5 saatten az bir sürede istdan edirneye gittiğimi bilirim.Motor dans etmiyoduLütfen sallamayın Motordan ses gelmesi dans ettiği anlamına gelmez.1.4 16V motorlar 98 beygirdir kardeşim...

Öyle denildiği gibi kıçı başı oynamıyor.Tabi ki üst sınıf bir araç değil zaten ondan da bmw oturaklığı beklemedim.

Kesinlikle arıza falan yapmadı ne bende ne de sattığım kişide...(biliyorum çünkü akrabama sattım)

Sıralı sistem brc marka lpg taktırmıştım km de 110 bin lira yakıyordu şehirlerarası yolda...

• quote:

Orjinalden alıntı: boraycan

quote:

Orjinalden alıntı: pashutine

clio iyi araçtır, seridir, fiyatına göre makul kalitededir. ama hız konusunda 180 200 yapanlar bence abartı katmışlar. cliolar 120 den sonra afedersin kıçı başı ayrı oynuyor, motor dans etmeye başlyor. yani cliola kırmızılar da drag yarışına girilir de ralli aracı değildir.

Bende şuan megane var satmak üzereyim neyse konu bu değil...

symbolün 1.4 16V olan modelini 4 yıl kullandım.(2000 yılının ekiminde aldım sıfır km yani...)

Edirne-İstanbul arası otobanda defalarca 190 km'yi gördüm ve bir keresinde 160 km nin altına bile inmediğimi 1.5 saatten az bir sürede istdan edirneye gittiğimi bilirim.Motor dans etmiyoduLütfen sallamayın Motordan ses gelmesi dans ettiği anlamına gelmez.1.4 16V motorlar 98 beygirdir kardeşim...

Öyle denildiği gibi kıçı başı oynamıyor.Tabi ki üst sınıf bir araç değil zaten ondan da bmw oturaklığı beklemedim.

Kesinlikle arıza falan yapmadı ne bende ne de sattığım kişide...(biliyorum çünkü akrabama sattım)

Sıralı sistem brc marka lpg taktırmıştım km de 110 bin lira yakıyordu şehirlerarası yolda...

Sen o hızlarda şerit değiştirmeye kalkın bakalım dans nasıl oluyormuş. Yerden yüksek araç sağa sola nasıl çalkalar asena misali. O motor o hızlara kasarsan yakıtada açımazsan çıkartılabilir. Ha ben o araçla o hızda devamlı gidecekse (1,5 saat) o insana akıl fikir vermesini yarabbimden dilerim sadece.
    Sonra 3. sayfa haberi olarak okumak üzücü oluyor. corollomla ir kere sınavıma yetişebilmek için o hızlara çıktım ki o cliodan daha oturaklıdır, o bile güven vermedi bana. başka bişey demiyorum...

• Sabah erken saatlerde hiç kimse yokken yolda işe giderken sürekli yüksek süratte kullanırım Clio yu 185-190 gibi gayet stabil bi şekilde gidip gelirim hiç bi yeride oynamaz.Sadece sunroof biraz ses yapar o kadar.200 ün üstüne çıkınca direksiyon yumuşak kalıyo o biraz güvensizlik veriyo.180 i geçmemek lazım bu arabayla.
  • immortalover pc de belli omaz usta söyle 1 km bir turattı hemen arka rulman dedi değişti özel serviste istanbul Avrupa yakasında isen sana özel servis adresini bildiririm. ama iyi ustalar anlar bunun için renault servisini olmasına gerek yok. tabi sebep bu ise.%90 bu
  • ne yazıkk kı bursadayım
  • Beyler Clio II,var kafamda almak için;
    1.4/16V tavsiye ediliyor gibime geliyor???
    ayrıca Dynamic,Privilege tipleri nedir?aksesuar v.s özelliklerimi?başka şeylermidir?

Fiyat olarak rakamları bilemiyorum(2001-2004 olabilir,az Km de olması şart+ben az kullanırım)
    Selam
  • Travma falan mı yaşıyorsun?
    quote:

Orjinalden alıntı: advocat

yazık renault ürünlerine verilen paralara! alacaksan paranın yettiği kadar alman arabası özellikle de vw almanı öneririm..
  • 1-Alman arabası güzel ama param yetmiyor,binilebilecek arabalara!!
    2-VW ise servis v.s yönünden acaip "kazık"!!!üstelik arabalarıda çok pahalı;ikinci elde bile
    3-Arkadaşımda var Golf,servise ödediği rakamları görüyorum,kafa sıyırtan cinsinden!!

Parası bol olan için lafımız zaten olamaz!!!!!!!!!

Selam
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.