Şimdi Ara

2020 Renault Clio 5 [ANA KONU] (2. sayfa)

4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü3 Mobil
5 sn
8.496
Cevap
206
Favori
641.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.youtube.com/watch?v=mfA_8p0COa8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yüta -- 10 Mart 2020; 10:12:2 >
  • Siparişi verdim. Haftaya teslim alacağım. Yalnız tek sıkıntı, DH forumunun ana konusunun boş kalması. Artıları eksileri paylaşamayacağız analaşılan.
  • silversmith S kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun
  • yüta Y kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • Android Auto desteği ülkemiz için yok gözüküyor. Peki ileride bu destek gelir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

Siparişi verdim. Haftaya teslim alacağım. Yalnız tek sıkıntı, DH forumunun ana konusunun boş kalması. Artıları eksileri paylaşamayacağız analaşılan.
    Hayırlı olsun

Donanım motor fiyat nedir ??

Şu an bulunamadığını söylüyorlar siz iyi bulmuşsunuz
  • alfa-x kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Showroom'a gelecek arabalar vardı. İstediğim donanımların pek çoğu ve renk tercihim de uyunca kabul ettim.

Demir Mavisi 1.3 TCe 130 HP EDC ICON + Full R.S. Line Paketi + R.S. Line Kırmızı İç Kişiselleştirme + Parlak Siyah Sütunlar + Geri Görüş Kamerası + Yedek Lastik = 169.500TL.

+Yetkili Serviste Orjinal Parçalarla Uygulanacaklar: Köpek Balığı Sırtı Anten + Aydınlatmalı Ön Kapı Eşikleri + Kablosuz Telefon Şarjı + Kauçuk Bagaj Havuzu + 3M Markalı Seramik Boya Kaplama + Ön Kaput Filmi + İç Döşeme ve Motor Koruyucu = 4.000TL.

Toplamda 173.500TL. Sigortalar hariç.

Geleceğe not düşmek için bu kadar ayrıntılı yazdım.

2018 model Seat Leon 1.4 TSI 150HP DSG Xcellence aracım vardı, onu sattım almadan önce. Karşılaştırma yaparım ancak konu pert.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silversmith -- 21 Mart 2020; 13:48:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

Teşekkür ederim. Showroom'a gelecek arabalar vardı. İstediğim donanımların pek çoğu ve renk tercihim de uyunca kabul ettim.

Demir Mavisi 1.3 TCe 130 HP EDC ICON + Full R.S. Line Paketi + R.S. Line Kırmızı İç Kişiselleştirme + Parlak Siyah Sütunlar + Geri Görüş Kamerası + Yedek Lastik = 169.500TL.

+Yetkili Serviste Orjinal Parçalarla Uygulanacaklar: Köpek Balığı Sırtı Anten + Aydınlatmalı Ön Kapı Eşikleri + Kablosuz Telefon Şarjı + Kauçuk Bagaj Havuzu + 3M Markalı Seramik Boya Kaplama + Ön Kaput Filmi + İç Döşeme ve Motor Koruyucu = 4.000TL.

Toplamda 173.500TL. Sigortalar hariç.

Geleceğe not düşmek için bu kadar ayrıntılı yazdım.

2018 model Seat Leon 1.4 TSI 150HP DSG Xcellence aracım vardı, onu sattım almadan önce. Karşılaştırma yaparım ancak konu pert.
    Teşekkürler Hayırlısıyla kullanın inşallah

Fiyat iyiymiş

Karşılaştırmayıda en kısa zamanda bekliyoruz.

• alfa-x kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Uygun fiyatlı maalesef hiç bir şey kalmadı. Bu fiyata, tam 3,5 sene önce sıfır BMW 5 serisi alınabiliyordu.
  • Clio 5 arka fren tertibatı disk mi kampana mi acaba? Brosurlerinde ve web sitesinde hiçbir bilgi verilmemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhendis06

Clio 5 arka fren tertibatı disk mi kampana mi acaba? Brosurlerinde ve web sitesinde hiçbir bilgi verilmemiş.
    Sadece Icon paketlerde standart.
  • Geçen hafta clio5 1.0 tce rs line full paketini kullandım. En üst opsiyon paketiymiş. 1.0 cvt şanzuman pek hoşuma gitmedi. Özellikleri çok güzel. Yol tutuşu başarılı. Şanzuman başarı fakat şehir içi için. Ani hızlanmaya kalktığınızda devir yükseliyor ama araba zor hızlanıyor. Fiyatını sorduğumda bana 200 bin tl dedi. Bence asla o parayı hak etmez. B segmenti için çok büyük para.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • X-Tronic e rs line şaka ötesi. lansman rezaleti
  • Aracı teslim aldım ve beğendim arkadaşlar. Gaz- fren-direksiyon tepkisi gayet iyi. Süspansiyon konforu ve yol tutuşu güzel. Far-silecek kollarının kullanımı gayet kolay ve kaliteli hissettiriyor. Ses sistemi fabrika çıkışı standart ses sistemi için beklediğimin oldukça üzerinde. Diğer kumanda elemanları, geneli itibariyle kaliteli. Koltukları çok rahat. Şimdilik aklıma gelenler bunlar. B segmenti araç kategorisinde tek rakibi, şimdilik ve teorik olarak 208 gibi görünüyor. O da yıl sonu gelirse artık.
  • silversmith S kullanıcısına yanıt
    208 de bagajdan sınıfta kalıyor..Clio 5, segmentini domine edecekir..İyi bir seçim yapmışsınız hayırlı olsun
  • tartekin kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Konular bom boş kaldı. Şu dönemi bir atlatsak.
  • Arkadaşlar herkese selamlar. Dün itibariyle 1.3 130bg 17" aracımı almış bulunmaktayım. Geçen hafta bayide 1.0 x tronic arabayı test ettim. Ara hızlanması pek tatmin etmediği için 1.3 motor tercih ettim. İyi kide bu tercihi yapmışım dedim. Araba inanılmaz derecede atak, gaz tepkisi çok güzel. Dün yaklaşık 50km yol yaptım. Aracı tanımaya çalışıyorum hala. Android telefonumla eşleştirip birkaç telefon görüşmesi yaptım. Karşıdan gelen ses harika. Aynı şekilde benim sesim de karşıya çok iyi gidiyormuş. Öyle kuyudan gele ses gibi değil. Ses sistemi beni tatmin etti. Çok iyi bass ve tiz sesleri var. İç ambiyans aydınlatmayı değiştirebilmek, kadranı istediğimiz gibi düzenleyebilmek çok iyi. Koltuklar rahat, bel ve sırtı sarıyor. Led farin gece aydınlatması oldukça güzel. Şimşek selektör diye tabir edilen far gibi etkisi hoşuma gitti. Aracın donanımı ile ilgili zaten birçok mesaj ve bilgi var. Bende değinilmemiş konulara yer vermek istedim. Bugün yine dışarı çıkıp keyfini sürmeye devam edeceğim. Rabbim cümlemize kazasız belasız sürüşler nasip etsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• halilozturk38 H kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Benim de 12 gün oldu alalı. Mercedes-Nissan-Renault markalarında farklı güçlerde kullanılan 4 silindirli ortak bir motor. Yazdıklarınızın altına da aynen imzamı atarım. Çünkü daha önce sıfır olarak almış olduğum 2018 Leon'a göre bile bir çok artısı var ama çoğu kişiyi inandıramazsın. Ama o C segmenti derler. Merak edenler olursa tek tek yazarım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.