Şimdi Ara

Clio 4 yeni jantlar yorumlarınız... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
4.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bence gayet yakışmış. başka arabada olsa sanırım beğenmeyeceğim bir jant şekli ama bu arabaya gerçekten yakışmış. jantın desenini dersen hiç beğenmedim. hani güzel olmaz ama birşeyle birleşince güzel olur işte tıpkısı olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trktlh

Megane 3 16 jant 55 yanak ile beni hasta etti, her düştüğüm çukur ve geçtiğim tümsekte de sövüp günaha soktu. Tek avantajlı yanı böbrek taşı düşürüyor.

Şu resimdeki Clio ya 60-70 bin verip alanın aklına şaşarım.

60 70 bin tl ye sıfır hangi aracı alırdınız ... Bu parayı etmeyeceğini biliyorum ama bu paraa alınabilecek araçlar içinde değerlendirmek gerek sanırım...70 bin tl civarında sıfır full dizel bir araç olarak ve yakıt ve görsel tasarım konusundaki başarısıyla bence düşünülecek araçların başında...5 yıl oldu çıkalı ama kendi eskitmedi hiçbirşekilde...İkinci el derseniz 45 bin civarınada bulabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizilok -- 11 Mayıs 2017; 23:36:22 >
  • kizilok K kullanıcısına yanıt
    Tasarımına filan laf ettiğim Yok. 60-70 bin e sıfır dizel alamıyorsam 1-2 yasında ikinci el alırım. Benzinli de olsa Auris Golf Leon vs var o fiyata. Focus da var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trktlh kullanıcısına yanıt
    Sifir fiyatlarina bakarsak suan değerini hakedecek arac varmiki. Hepsi fiyati uçmuş durumda

• Güzel.
  • fabrika çıkışı gibi durmuş
  • Farklı ve guzel olmus Güle güle kullanin

• Fabrika çıkışı 2017 jantıyla (kırmızı) yanyana fotoğraf çekme şansı oldu

Clio 4 yeni jantlar yorumlarınız...
  • kizilok K kullanıcısına yanıt
    hocam görünüş olarak güzel gözüküyor, sanırım fabrika çıkışından farklı olarak gelenler biraz daha yoncaya benziyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: trktlh

Megane 3 16 jant 55 yanak ile beni hasta etti, her düştüğüm çukur ve geçtiğim tümsekte de sövüp günaha soktu. Tek avantajlı yanı böbrek taşı düşürüyor.

Şu resimdeki Clio ya 60-70 bin verip alanın aklına şaşarım.

55 yanak gayet yumuşak lastiktir, 45 40 yanak kullananlar napsın
  • Dobby632 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam fabrika cikisi orjinal jantlar oyle. Ben bunu daha cok begendim

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.