Şimdi Ara

CLİO 4 JOY 2015 MODEL HOPARLÖR FİYASKOSU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
7.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2015 Model joy paket clio 4 kullanıcısıyım. Aracı alalı 1-2 hafta oluyor.

Araçtaki ses sisteminden bahsedeceğim, bendekimi bozuk yoksa 2015 model bi araçta böylesi uyduruk bi hoparlör kullanılıyor.

Gerçekten şaka gibi tiz yok midd bass varmı yokmu oda belli değil.

Araca bluetoothlu speaker bağlayıp müzik dinliyorum ses daha kaliteli geliyor.

Bass ayarlını en sona aldım, orta ayarda cızırtı yapıyor.

Acaba benim araçtamı problem var ? yoksa bumudur yani ?

Birde bass flex falan yazmışlar, ayıptır.

Moralim bozulmasın diye hoparlörü açmıyorum.

Önceki aracım 2013 Model Opel Corsa idi. Yine en boş paket vardı fakat ondaki hoparlörler muhazzam kalitede iyiydi.

Bu konuda aranıza değişikliğe giden varmı ? Performans arttırabilirmiyim ?

Tşk.

• 2014 Model joy paket clio sahibiyim. Sizin görüşlerinizin tam tersine aracın ses sitemi 2 hoparlör olmasına rağmen çok beğeniyorum. İstanbul'da yaşıyorum ve radyo üzerinden müzik dinlersem (Standart bass-tiz ayarında) ses ayarı 24-25 gibi bozulma yapmaya başlıyor ancak yüksek kalite olarak dinlemek istersem bluetooth'a bağlanıp youtube üzerinden 720,1080p çözünürlükteki video-müzikleri dinliyorum ve ses gerçekten çok iyi çıkıyor.

Hoparlörleri değiştirmenizi tavsiye edemem çünkü bass reflex adı verilen hoparlör kabına göre bir hoparlör yerleştirilmiş eğer ki değiştirirseniz çok mükemmel bir fark ortaya çıkmayacaktır.
    Aracınızda sorun olduğunu düşünmüyorum çok ufak bir ihtimal hoparlörlere su geldiyse zarar vermiş olabilir.
    Teyp ayarlarından fabrrika ayarlarına sıfırla seçeneği olması lazım bir deneyin isterseniz ve dediğim gibi youtube üzerinden 1080p kalitede müzik dinleyin eğer cızırtı devam ediyorsa servise göstermenizi tavsiye ederim.

• Reno aynen fabrkas uretımını durdurması gerekiyor acılen hemde bızım Lag 3 amortısor üst takozunu soktuk bır parça bu kadar adı bılerek nasıl yaparsın 80 bıne sattığın aracda onu anlıyamadım ben hıç
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapzedee

2014 Model joy paket clio sahibiyim. Sizin görüşlerinizin tam tersine aracın ses sitemi 2 hoparlör olmasına rağmen çok beğeniyorum. İstanbul'da yaşıyorum ve radyo üzerinden müzik dinlersem (Standart bass-tiz ayarında) ses ayarı 24-25 gibi bozulma yapmaya başlıyor ancak yüksek kalite olarak dinlemek istersem bluetooth'a bağlanıp youtube üzerinden 720,1080p çözünürlükteki video-müzikleri dinliyorum ve ses gerçekten çok iyi çıkıyor.

Hoparlörleri değiştirmenizi tavsiye edemem çünkü bass reflex adı verilen hoparlör kabına göre bir hoparlör yerleştirilmiş eğer ki değiştirirseniz çok mükemmel bir fark ortaya çıkmayacaktır.
    Aracınızda sorun olduğunu düşünmüyorum çok ufak bir ihtimal hoparlörlere su geldiyse zarar vermiş olabilir.
    Teyp ayarlarından fabrrika ayarlarına sıfırla seçeneği olması lazım bir deneyin isterseniz ve dediğim gibi youtube üzerinden 1080p kalitede müzik dinleyin eğer cızırtı devam ediyorsa servise göstermenizi tavsiye ederim.

Üstad bu segmentte başka araçlara binmediniz sanırı.

Linea,Corsa,Fiesta...

• quote:

Orijinalden alıntı: 22mert

quote:

2014 Model joy paket clio sahibiyim. Sizin görüşlerinizin tam tersine aracın ses sitemi 2 hoparlör olmasına rağmen çok beğeniyorum. İstanbul'da yaşıyorum ve radyo üzerinden müzik dinlersem (Standart bass-tiz ayarında) ses ayarı 24-25 gibi bozulma yapmaya başlıyor ancak yüksek kalite olarak dinlemek istersem bluetooth'a bağlanıp youtube üzerinden 720,1080p çözünürlükteki video-müzikleri dinliyorum ve ses gerçekten çok iyi çıkıyor.

Linea,Corsa,Fiesta...

Pandizota iki adet Pioneer 420 watt oval taktır gümbür gümbür gezersin. 250 liralık çözümü var hocam. Orjinal hoparlörleri araçtan soğutur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

quote:

Orijinalden alıntı: 22mert

quote:

Linea,Corsa,Fiesta...

Pandizota iki adet Pioneer 420 watt oval taktır gümbür gümbür gezersin. 250 liralık çözümü var hocam. Orjinal hoparlörleri araçtan soğutur.

Aynen arkadaşın dediği gibi hiç kapı kolonları ile uğraşmayın arka pandizota 2 tane kaliteli oval kolon taktımı canvar gibi ses alıyorsunuz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.