Şimdi Ara

Clio 4 1.2 aracıma lpg taktım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2016 model Clio 4 1.2 aracıma geçen hafta Atiker grand lpg taktım... Benzin ortalaması 6.3 lt 29km idi...
    Lpg ile 20 TL gaz ile (3.10 TL) 77 km yaptım.. gaz bitince depo fulledim. 32 lt gaz aldı. Şu an 396 km oldu gaz henüz bitmedi. 32 lt gaz tam 100 TL .. sanırım 10-15 km içinde bitecek.. 6 aydır benzinle biniyordum. Lpg şu anki verilere göre çok iyi...
    Atiker grand 2200 TL
    Egsoz 65 TL
    Muayene 280 TL
    Ruhsat değişimi 170 TL..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Öncelikle hayırlı olsun.araç 75 beygirlik model mi?bu değerler şehir içi mi?
    Lpg de çekişte azalma oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: messuth

Öncelikle hayırlı olsun.araç 75 beygirlik model mi?bu değerler şehir içi mi?
    Lpg de çekişte azalma oldu mu?
    Evet 75bg. Çekiş de düşme falan yok.. değerler şehiriçi

• Tup takmakta cok masrafliymis. Grandin Gold.kitten farki neymis ? Manifold sokuldu mu ? Yol ayari afr yapildi mi ?

Brc ne istedi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Tup takmakta cok masrafliymis. Grandin Gold.kitten farki neymis ? Manifold sokuldu mu ? Yol ayari afr yapildi mi ?

Brc ne istedi ?
    Grand ile Gold arasında enjektör farkı var. Motor hacmi büyük araçlara Gold takıyoruz dediler. Monifold söküldü.. BRC 2800 TL..

• Gold da takilir ona biraz fazla para almak icin yapmis. Neyse memnunsaniz sorun yok montaj icin motor fotografi atin yorumlayayim.

• Gold da takilir ona biraz fazla para almak icin yapmis. Neyse memnunsaniz sorun yok montaj icin motor fotografi atin yorumlayayim.

• quote:

Gold da takilir ona biraz fazla para almak icin yapmis. Neyse memnunsaniz sorun yok montaj icin motor fotografi atin yorumlayayim.
    Gold 2600 grand 2150 TL.. ben grand taktım diyorum sen para için diyorsun.. yorum yapma sende kalsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonnick -- 7 Eylül 2019; 18:47:5 >
  • quote:

Gold da takilir ona biraz fazla para almak icin yapmis. Neyse memnunsaniz sorun yok montaj icin motor fotografi atin yorumlayayim.
    bende atiker gold takılı, atiker gold 2400 tl. nasıl fazla para almak için grand takıyor. piyasadan bi habersin sanırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.