Şimdi Ara

Clio 2 lpg takalım mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Clio 2 1.2 16v araç aldık
    35 40 Kr yakıyor benzinde
    LPG taktırsak ne kadar yakar genelde otobanda uzun yol sabit devir kullanıyorum.
    Trafiğe girmiyorum.
    2. Olarak hangi marka taktırmalıyım
    Yardımcı olursanız sevinirim

Bu arada yedek parçacıyım herhangi bir sorunuz olursa forumda yedek parçacı da var

• Hayırlı olsun hocam, son zamlardan sonra Lpg farz oldu gibi. Ben kendi aracımda 90-100 km arası 17 kuruşa kadar düşebiliyorum. Genel ortalamanız yarı yarıya olur gibime geliyor. Kitten önce iyi bir usta bulmaya bakın. İyi bir usta ile Atiker taksanız bile uyumlu olur. Ama daha iyi bilgiyi sahiplerinden alırsınız.

Bu arada hangi marka hocam?
  • logan 1.2 nin boğaz kelebeği kaç lira bide buji takımı
  • hocam yılda 10 bin km üzerine çıkıyorsanız ve çevrenizdeki avmler sorun çıkartmıyorsa takabilirsiniz. ama motoru lpgye uyumlu mu onu iyice araştırmak lazım.

bu arada siz yedek parçacısınız, bir şey sormak istiyorum. 2011 model audi a1 aracım var. orjinal kol dayaması mevcut. ama kol dayamasındaki sol taraftaki plastik parça eksik. onu temin edebilir misiniz? fotoğraf linkini koyuyorum. fotoğrafta işaretledim. şimdiden teşekkürler.

Clio 2 lpg takalım mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dancing Bear -- 14 Eylül 2016; 20:48:29 >
  • Benzinde 40 krş yakarsa lpgde 30 krş yakar. LPG taktir tabi.
  • Bu kadar az mı farkediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0 rh aggressive

Bu kadar az mı farkediyor
    Yüzde 40 düşer yakıt tüketiminiz hocam
  • Biz Avrupa ticari satıyoruz ve pejo Citroën ful

Bu arabalar ve bu marka nasıl diye sorabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dancing Bear

hocam yılda 10 bin km üzerine çıkıyorsanız ve çevrenizdeki avmler sorun çıkartmıyorsa takabilirsiniz. ama motoru lpgye uyumlu mu onu iyice araştırmak lazım.

bu arada siz yedek parçacısınız, bir şey sormak istiyorum. 2011 model audi a1 aracım var. orjinal kol dayaması mevcut. ama kol dayamasındaki sol taraftaki plastik parça eksik. onu temin edebilir misiniz? fotoğraf linkini koyuyorum. fotoğrafta işaretledim. şimdiden teşekkürler.

Clio 2 lpg takalım mı

O parçanın üzerinde muhtemelen referans numarası yazar. Bir yerden INTERNET ten bulabilirseniz çok rahat bulunur.
    En kötü servisten bulursunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: MB-CLS

Peki performans ne kadar düşer?
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Logan parçası bizde yok ama bulunduğunuz bölgeyi söylerseniz firma ismi verim sorarsınız
  • Şıh Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Sizin araç ne?
  • quote:

quote:

hocam abartıldığı kadar performans düşüşü olmuyor yeni nesil lpglerde. onu kafaya takmayın taktırın derim.

düzeltme: şunu da ekleyeyim, benzini çok yakıyor diye gaz pedalının altında yumurta varmış gibi basmıyorsunuzdur muhtemelen, lpg takınca rahat rahat basacağınız için araç daha performanslı hissettirir size.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dancing Bear -- 14 Eylül 2016; 21:09:41 >
  • 7.5 lt benzin yakan araç ort 9 lt lpg yakar diyebiliriz. Lpg alacağınız yerde lpg fiyatı ne kadar buda önemli. 2.5 tl den alırsanız 22,5 tl yakar 100 km de. Örnek olarak kendi aracımla şehir içinde 9,5 lt tüketimim var, 2,09 tl den alıyorum. Bu tüketimimle %50 ye yakın kâr ediyorum. Şehirlerarası 7 lt civarında lpg tüketimim var. Tahmini olarak sizin araçta buna yakın tüketim sergiler. Aracı çok kullanıyorsanız, lpg yi de ucuza alırsanız sizin için mantıklı olabilir. Ayrıca aracınıza sıralı sistem kurulacağı için bi miktar benzin harcar, soğuk yerde ve kısa mesafeli kullanımlarda benzin sarfiyatı fazla olur. Marka konusunda bilgim olmadığı için yorum yapamıyorum.
  • Ucuz lpg nereden alıyoruz?
    Marka farkediyor mi kalite açısında
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dancing Bear

quote:

quote:

hocam abartıldığı kadar performans düşüşü olmuyor yeni nesil lpglerde. onu kafaya takmayın taktırın derim.

düzeltme: şunu da ekleyeyim, benzini çok yakıyor diye gaz pedalının altında yumurta varmış gibi basmıyorsunuzdur muhtemelen, lpg takınca rahat rahat basacağınız için araç daha performanslı hissettirir size.

Alıntıları Göster
    Clio 2 1.2 16V motor ortalama 7.5litre\100km benzin tüketir.

yaklaşık 7.5X4.7=35Kuruş benzin yakar.

LPG 7.5X1.2=9litre\100km Gaz Tüketir.

9X2.1=18Kuruş LPG yakarsınız.

Bence Prins Tecnomax taktırın.(1500TL)Motor yağı tam sentetik kullanın.

• altrea kullanıcısına yanıt
    Atiker taktırmayı düşünüyordum.
    Bununla arasında fark var mıdır?
  • 0 rh aggressive 0 kullanıcısına yanıt
    2014 Seat İbiza 1.4 Hocam.
  • 0 rh aggressive 0 kullanıcısına yanıt
    elbette var Prins en iyisidir.

Atikerin yanına yaklaşmam.
  • quote:

Merhaba arkadaşlar
    Clio 2 1.2 16v araç aldık
    35 40 Kr yakıyor benzinde
    LPG taktırsak ne kadar yakar genelde otobanda uzun yol sabit devir kullanıyorum.
    Trafiğe girmiyorum.
    2. Olarak hangi marka taktırmalıyım
    Yardımcı olursanız sevinirim

Bu arada yedek parçacıyım herhangi bir sorunuz olursa forumda yedek parçacı da var

Peugeot 206 otomatik şanzıman için şanzıman selenoid ( elektrovana) fiyatı alabilir miyim?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.