Şimdi Ara

Claud Butler Kullanıcıları Kulübü (Güncelleme: Türkiyede Bulunan Modellerin İncelemeleri) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
13
Favori
25.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 351nofear

Bendeki modelinde fotoğrafları olsun. Alıcılara bilgi olsun.

-bisikletin eksileri: Ben bi eksik bulamadım hiç yormuyor. komple aliminyum jantlar dahil. tek sıkıntı asfalttan inip bozuk yola girince sarsıntı dag bisikletine göre biraz fazla ama lastiğin ince olması sizi hiç yormuyor.

- artıları: rampalar hiç dert değil düz yolda araba kadar ort: 30/40 (tahminimce)km yapıyor. dahada yapar. şehir içi kullanıyorum çok memnunum. Parasının hakkını fazlasıyla veriyor ve dışardan bakınca çok havalı ve diğer bisikletlere benzemiyor. Boyum 1/85 çok rahat 1/75boy altı için sıkıntı olabilir. insanın bindikçe binesi geliyor.

En güzeli yağmurlu havada kullanımlarda fazla hızlı gitmezseniz tekerler sizi ıslatmıyor ilginç geldi sanırım lastiklerde diş olmadığından su tutmuyor.

Claud Butler Kullanıcıları Kulübü (Güncelleme: Türkiyede Bulunan Modellerin İncelemeleri)

Claud Butler Kullanıcıları Kulübü (Güncelleme: Türkiyede Bulunan Modellerin İncelemeleri)

Yazınızı ekledim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bizimkiler de bunlar.
    bugün kullandık ilk defa.
    Gayet güzel bisikletler ama sele yumuşak olmasına rağmen baya totomu acıttı sizin de öyle mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcurse -- 13 Haziran 2015; 22:40:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

Bizimkiler de bunlar.
    Gayet güzel bisikletler ama sele yumuşak olmasına rağmen baya totomu acıttı sizin de öyle mi?

Merak etmeyin.Siz acısa bile binin bisiklete o şekilde sürün sürebildiğiniz kadar.3 gün sonra geçecektir.Bana aynen böyle oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wüste -- 14 Haziran 2015; 0:24:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bysteve

quote:

Bizimkiler de bunlar.

Merak etmeyin.Siz acısa bile binin bisiklete o şekilde sürün sürebildiğiniz kadar.3 gün sonra geçecektir.Bana aynen böyle oldu

aynen 3 gün benimde acıdı sonra alışıp geçiyor. ama hergün binmeniz gerek. sonra rahatlıyor.

• yetkili servis kurulumu 10 yaşında bir çocuğa yaptırdı, o da düzgün yapamamış heralde.
    seleyi en alt konuma ayarlamış ve yere paralel değil. Araştırmalarıma göre selenin biraz daha yüksek ve yere paralel olması gerekiyormuş.
  • quote:

yetkili servis kurulumu 10 yaşında bir çocuğa yaptırdı, o da düzgün yapamamış heralde.
    seleyi en alt konuma ayarlamış ve yere paralel değil. Araştırmalarıma göre selenin biraz daha yüksek ve yere paralel olması gerekiyormuş.

On yaşında çocuk mu çalıştırıyorlar? Hemde yetkili serviste Hadi 14-15 olsa yaşı anlarım ama 10 nedir?Bence şikayet edin.Şaşırdığım bir konuda, daha bisikletin parçalarının ismini bilmeyen bir çocuk nasıl sizin bisikletinizin kurulumunu yapabilir?

• haklısın hocam da zaten pek ilgi de göstermediler. yakınımdaki tek yer bu maalesef, bile bile götürmek zorunda kaldım.
  • Yaz beni black hawk.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bizim seleler mandallı değil mi? hem yükseltmek hem de ileri-geri oynatmak istiyorum da beceremedim bir türlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obilux

Yaz beni black hawk.

Yazıyorum.

• quote:

arkadaşlar bizim seleler mandallı değil mi? hem yükseltmek hem de ileri-geri oynatmak istiyorum da beceremedim bir türlü

tek sıkıntı o olabilir ama bi sefer ayrıcağınız için sürekli koltuk ayarını değiştirmeyin bence. ben servis kurulumunda 3 sefer dolastım en son ayarda duruyor hiç değişmedim. ama istersen o ayarlama mandalı bisikletcilerde 4-5 tl bişidir sanırım değiştirirsin sıkıntı olmaz. bi koltuk ayarı elle olmuyo diye bu bisikleti harcamazdım :D
  • quote:

quote:

arkadaşlar bizim seleler mandallı değil mi? hem yükseltmek hem de ileri-geri oynatmak istiyorum da beceremedim bir türlü

tek sıkıntı o olabilir ama bi sefer ayrıcağınız için sürekli koltuk ayarını değiştirmeyin bence. ben servis kurulumunda 3 sefer dolastım en son ayarda duruyor hiç değişmedim. ama istersen o ayarlama mandalı bisikletcilerde 4-5 tl bişidir sanırım değiştirirsin sıkıntı olmaz. bi koltuk ayarı elle olmuyo diye bu bisikleti harcamazdım :D

aa o mandalın değiştirilebildiğini ve satıldığını bilmiyordum en kötü öyle yaparım hocam. teşekkürler :)
  • Yakında salcano servisi yok çok uzak servisler insan arabayla gitmeye üşenir o derece.Kurulumu kendim becerebilir miyim acaba veya yakındaki bir bisikletçiye yaptırırm.
  • quote:

Yakında salcano servisi yok çok uzak servisler insan arabayla gitmeye üşenir o derece.Kurulumu kendim becerebilir miyim acaba veya yakındaki bir bisikletçiye yaptırırm.

garanti noktasında sıkıntı yaşarsın bunu göz önünde tut otobüsle en yakın servise gitsen dönüşe binerek dönersin çokmu uzak bulunduğun yere
  • quote:

quote:

Yakında salcano servisi yok çok uzak servisler insan arabayla gitmeye üşenir o derece.Kurulumu kendim becerebilir miyim acaba veya yakındaki bir bisikletçiye yaptırırm.

garanti noktasında sıkıntı yaşarsın bunu göz önünde tut otobüsle en yakın servise gitsen dönüşe binerek dönersin çokmu uzak bulunduğun yere

Hocam servislerin hepsi uzak yerlerde kimi 2-3 ilçe ötede.Zaten yaptim artik.

• yav garanti şartlarını tutturmak çok zor zaten. her 4 ayda bir ücretli periyodik bakıma sokmak gerekiyor serviste. boşverin garantiyi gitsin
  • Gidonda bir iki tane nerden geldiği belirsiz çizik var ilerde siyah sprey boya atsam belli olur mu acaba.
  • Bana bu bisikleti önermiştiniz . Bunda kesin kıldım .Bisikletlerden pek anlamam aldığım zevke bakarım . Bu bisiklet harbi piyasa degeri 800 tl mi :) 700 800 tl bisikletler ile donanımı benzer mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkyHacker

Bana bu bisikleti önermiştiniz . Bunda kesin kıldım .Bisikletlerden pek anlamam aldığım zevke bakarım . Bu bisiklet harbi piyasa degeri 800 tl mi :) 700 800 tl bisikletler ile donanımı benzer mi ?

Neredeyse aynı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bysteve

quote:

Orijinalden alıntı: TurkyHacker

Bana bu bisikleti önermiştiniz . Bunda kesin kıldım .Bisikletlerden pek anlamam aldığım zevke bakarım . Bu bisiklet harbi piyasa degeri 800 tl mi :) 700 800 tl bisikletler ile donanımı benzer mi ?

Neredeyse aynı.

Yarin yada diger gun siparisi veriyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.