Şimdi Ara

Claud Butler Kullanıcıları Kulübü (Güncelleme: Türkiyede Bulunan Modellerin İncelemeleri) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
13
Favori
25.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     Claud Butler Kullanıcıları Kulübü (Güncelleme: Türkiyede Bulunan Modellerin İncelemeleri)
     Claud Butler Kullanıcıları Kulübü (Güncelleme: Türkiyede Bulunan Modellerin İncelemeleri)

Burada paylaşılan hawklarla benimki arasında farklılıklar görüyorum. Ben n11'den Km saati hediyesiyle 540TL ye almıştım. Vites seçme yeri sizde farklı, birde sele farklı. Sele bendeki sanırım daha iyi çünkü beni hiç rahatsız etmiyor, genelde seleden şikayet var bendeki oldukça rahat.

Genel olarak bisikletten çok memnunum, yolda yağ gibi akıyor, vitesler düzgün sessiz geçiyor. Fiyatına göre süper.

Sonradan yaptığım eklemeler;
    1- Ayakçık, arka vites koruma, suluk yeri, bisikletçiden alındı.
    2- Elcikler,https://www.aliexpress.com/item/Durable-Anti-slip-Rubber-Aluminum-Alloy-Integrated-Bike-Bicycle-Handlebar-beatuty-design-Mountain-Bikes-Handlebar-Parts/32634350939.html?spm=2114.13010608.0.0.TEYRI6
    3- Çanta,https://www.aliexpress.com/item/4-Colors-Waterproof-Triangle-Cycling-Bicycle-Bags-Front-Tube-Frame-Bag-Mountain-Triangle-Bike-Pouch-Holder/32612162034.html?spm=2114.13010608.0.0.TEYRI6
    4- Far,https://www.aliexpress.com/item/New-Bicycle-Light-7-Watt-2000-Lumens-3-Mode-CREE-Q5-LED-Bike-Light-lights-Lampp/32214306594.html?spm=2114.13010608.0.0.TEYRI6

• funnel kullanıcısına yanıt
    Sanıyorum sizinkisine satıcı ekleme yapmış. O yüzden fiyatı biraz yüksek. İyi de yapmış. Bende vites kolları ve seleden memnun değilim.
    Sele aslında çok rahatsız etmiyor ancak 30 kmden sonra bacaklarımda uyuşma yaptı. Elcikler ise çok dar ve gidonu tutma pozisyonunu sağlayamıyorum. Çevirmeli kolu bu yüzden değiştirmek istiyorum.
    Birde gidon boynunu değiştirmek istiyorum ancak maşa borusunu nasıl ayarlayacağım bilemiyorum. Bu sadece görüntüden dolayı olacak bir değişiklik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • urban 100 almıştım claud butlerden çaldılar daha sonra uygun fiyatını görerek oxford modelini satın aldım gerçekten fiyat performans ürünlerine sahip.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Urban 100 mü almalıyım yoksa black hawk mı karar veremedim kilogramları nelerdir bilgisi olan var mı acaba

• Ben de black hawk alacağım nasipse.

• Merhaba,

claud-butler-urban-100'de 16, 18, 20 ve 22" kadrolar var. 174 boy, 77 cm bacak boyu, 95 kg. Hangi kadro uygun olur?

Hepsiburada'da şu anda sadece 16 ve 22" kadro var :(

http://www.hepsiburada.com/claud-butler-urban-100-sehir-bisikleti-p-SPORSALCBR18
  • Merhaba, yaklaşık 1sene oldu black hawk ile. memnunum fakat lastikleri inceltip. gidonu kelebek gidon yapmak istiyorum. belki maşayıda değiştirip kilitli maşa ya da düz maşa alabilirim. aynakolda nasıl bi iyileştirme yapabiliriz, bunlar hakkında fikir verebilirmisiniz. bi de lastikleri kırmızı çizgili lastiklerden yapsam kro mu durur ? :)
  • Bunun yetkili servisi kim şimdi?
    Salcano, kurulumunu ve garantisini hallediyor mu acep?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayCicik

Bunun yetkili servisi kim şimdi?
    Salcano, kurulumunu ve garantisini hallediyor mu acep?

İçerisinde gelen kurulum kuponu ve garanti belgesi ile salcano hallediyor hepsini
  • ödemisli kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam.
    Explorer 100 modeli hakkında bilginiz var mı?
  • Maalesef, black hawk kullanıcısıyım :)
  • Arkadaşlar, Oxford kullanıcısıyım. Lastikleri şişirmek için 75-80 bar basabilen ve iş gören pratik bir pompa önerebilir misiniz lütfen

• Arkadaşlar Explorer 100 mu black Hawking mı almalıyım. Şehir içi kullanacağım 3km ise git gel.

• ödemisli kullanıcısına yanıt
    Pek ala hocam sağolasın.
  • Yav Safari modeli fena görünmüyor ama doğru düzgün satan bi yer bulamadım. N11'de var bi kaç satıcı ama isimlerini hep olumsuz duyduğum için arkadaşıma evet bu linkten al diyemiyorum. Ne yapacağız yok mudur bu işin gidip elden alma yöntemi?
  • Merhaba,iki hafta önce Claud Butler Black Hawk bisiklet satın aldım,bisikletten memnun kaldım ancak ön amortisörler çok sert,hiç esnemiyor,amortisörün ayarı yapılıyor mu?
  • dün itibari ile gittigidiyor'dan claud butler explorer şehir bisikletini sipariş ettim. umarım sorunsuz bir şekilde elime ulaşır ve sorunsuz bir kullanım sunar. kullandıktan sonra ben de yorumlarımı paylaşmaya çalışacağım.

http://urun.gittigidiyor.com/spor-outdoor/claud-butler-explorer-sehir-bisikleti-21-vites-262414046
  • funnel kullanıcısına yanıt
    selam bende black hawk aldım.amortisörde 1milim oynama yok.servis sonradan açılır dedi.sizin bisiklette böyle bir sıkıntı varmı.yoksa zamanla açılırmı
  • The-Engineer kullanıcısına yanıt
    selam bende black hawk aldım.amortisörde 1milim oynama yok.servis sonradan açılır dedi.sizin bisiklette böyle bir sıkıntı varmı.yoksa zamanla açılırmı
  • rec57 R kullanıcısına yanıt
    Geldi mi hocam bisiklet?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.