Şimdi Ara

[CLASSIC WOW CEVIRILERI BASLIYOR]WoW Tercüman - World of Warcraft Görevleri Türkçe Çeviri Addonu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
8
Favori
14.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

Klâsik noldu hocam ?
    Biraz talihsiz bir isim kullanımı oldu sanırım ben bu postu attığımda Ağustos ayında yayınlanacak olan "WoW Classic" in adı henüz belli değildi. WoW Tercüman'ın şuan "WoW Classic" için bir çeviri durumu yok malesef çünkü sahip olduğumuz insan gücüyle live versiyona bile yetişemiyoruz.

Keşke elimizdeki imkanlar daha farklı olsaydı onada el atabilseydik.
  • Umutterol kullanıcısına yanıt
    canınız saolsun, olursa şahane olur.

• İçerikler:
    Elywnn Forest
    Westfall
    Echo Isles
    Valley of Trials
    Durotar
    8.1.5 Warcampaign

Bu çeviriler ile ilgili bulduğunuz hataları bu formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

Addon üzerinde uzun zamandır özveri ile çalışan bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum. Bundan sonra çok daha hızlı bir yayın planımız olacak bunu da belirtmek isterim :)

• hemen denedim karakter açıp :D

[CLASSIC WOW CEVIRILERI BASLIYOR]WoW Tercüman - World of Warcraft Görevleri Türkçe Çeviri Addonu
  • İngilizce öğrenirsem yardımcı olmak için can attığım proje.
  • harika olmuş benim gibi tarzanca ingilizce bilenler müthiş bir addon. yayılmasında katkı sağlayacağım. hazırlayan ekibe teşekkür ederim.
  • contik kullanıcısına yanıt
    kullandığınız addonları paylaşırmısınız genel görünümüz harika gözüküyor elvui'mi kullanıyorsunuz?
  • GrkmNugo kullanıcısına yanıt
    SpartanUI 'nin Digital görünümü, Bartender4, Titan Panel, SexyMap kullandığım addonlar.
  • Normal starter pack de geçerli mi bu çeviri oyuna başlamayı düşünüyorum ama hangisini almalıyım tam çözemedim yardımcı olabili mi biriniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muconline kullanıcısına yanıt
    evet geçerlidir
  • contik kullanıcısına yanıt
    Quest'lerin sağ ve soldaki görünümünü hangi AddOn yapıyor acaba?
  • Çeviriler devam ediyor mu yoksa bıraktınız mı?
  • nereden indiriyoruz biri yazabilir mi
  • oyunda yeniyimde adonu yükledim yükleme tamamlandı dedi ama görevler türkçe olmadı nasıl aktif edeceğiz
  • bozo123 B kullanıcısına yanıt
    Oyuna giriş ekranında addons kısmına girip yüklediğiniz addonun isminin sağındaki kutucuğu seçmeniz gerekiyor. Oyun içinde de yapabilirsiniz ama tekrar başlatmanız gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1BB4C024C

Oyuna giriş ekranında addons kısmına girip yüklediğiniz addonun isminin sağındaki kutucuğu seçmeniz gerekiyor. Oyun içinde de yapabilirsiniz ama tekrar başlatmanız gerekir.
    [CLASSIC WOW CEVIRILERI BASLIYOR]WoW Tercüman - World of Warcraft Görevleri Türkçe Çeviri Addonu

resimdede gördüğünüz gibi sol altta tercümant yüklendi diyor ama sağda görevler ingilizce nasıl aktif edicez giriş ekranın addonun solundaki kutucuğa tıkladım

• bozo123 B kullanıcısına yanıt
    Çalışması lazım, bilemedim. :) Addonu oyunun kurulduğu klasörde World of Warcraft\_classic_\Interface\AddOns içinden bulup tamamen silip tekrar kurmayı deneyin bir de.
  • Proje iptal oldu galiba. Keşke Shadowlands için de olsaydı. Bfa çok keyifli geçtiydi Türkçe olarak. Türkiye wow tarihinde devrim niteliğinde bir çalışma olduydu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.