Şimdi Ara

Class Mount hakkında?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar Legion ilk patch ortalarında oyunu bırakmıştım.
    3 hafta önce tekrar açtırdım.
    Pathfinder ile uğraştım bitirdim.
    şimdi Class Mount sahip olmak istiyorum
    youtube videolarda inceledim.
    anladığım kadarıyla "Breaching the Tomb Quest" achievement bitmesi gerekiyor.
    buradaki görevlerden başka birşey var mı?
    Youtube'da izlediğim kadarıyla aşırı zor gibi değil sanki.
    tabii gerçekte bitirmek bu kadar basit olmaz :)

Bu konuda öneri veya taktikleriniz nedir?

(Demon Hunter oyuncusuyum)
    (patch 7.2.5)

• 7.2 ile gelen order hall görevlerini bitirmen gerekiyor mountu alabilmek için.
  • En önemlisi 280lik uçmayı açman gerek yoksa olmuyor. Gelki benim karakterim duriddi hatta ticket bile acmıştım 2 gün uğraşmıştım. Meğerse sadece 280lik uçmayı açmam gerekliymiş q lerden sonra.
  • Şu class mount konusu açılmışken.

MEsela Paladin class mount aldın. purple gibi farklı renkleri order resource ile alabiliyorsun. warrior da hangi spec i oynarsan ona göre renk değiştiriyor. saçma değilmi sizce? muhtelen diğer classlarda da böyle bir şey var. yani kiminde tüm renkleri alabiliyorsun , kiminde sadece specine göre renk değiştiriyor.

Şimdi warrior olarak siyah renk class mount istersen fury oynamak zorundasın :)

saçma yani baya saçma bir durum. bana 3 çeşit renkli class mount yaptıysan ben o renklerin hepsini her spec için kullanmam lazım. a.q blizz. bir kere de dogru iş yap.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvo35 -- 21 Ağustos 2017; 17:20:13 >
  • Hallettim teşekkürler cevaplar için.
    DH'nin class mount beğenmesem de almak için aldım :)
    şimdi Shaman için deneyeceğim achievementi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvo35

Şu class mount konusu açılmışken.

MEsela Paladin class mount aldın. purple gibi farklı renkleri order resource ile alabiliyorsun. warrior da hangi spec i oynarsan ona göre renk değiştiriyor. saçma değilmi sizce? muhtelen diğer classlarda da böyle bir şey var. yani kiminde tüm renkleri alabiliyorsun , kiminde sadece specine göre renk değiştiriyor.

Şimdi warrior olarak siyah renk class mount istersen fury oynamak zorundasın :)

saçma yani baya saçma bir durum. bana 3 çeşit renkli class mount yaptıysan ben o renklerin hepsini her spec için kullanmam lazım. a.q blizz. bir kere de dogru iş yap.

ben tüm classları aldım yordu ama feats of strength achi veriyor.. the legendary campaign diye.

dediğin gibi bazı class lar için renk seçeneği bol bazıları spec neyse o
    ayrıca şuda saçma bazı class hall lar da instant World quest bitirme perk varken bazılarında yok.. şahsen ben çok kullanıyorum instant ama hepsinde yok
    hatta armor,weapon order verme de bazılarında yok.. garip yani..

• Arkadaşlar Class mount nasıl alıyoruz hangi görevleri bitirmemiz gerekiyor ? 7.3.5 de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cengavers kullanıcısına yanıt
    Breaching the Tomb yani Broken Shore quest serisini ve Order Hall questlerini bitirmen gerekiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.