Şimdi Ara

Clash Royale ''Trend Killer'' [Yerel İlk 100!] / ''Dream Killer'' Alt Clan (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
5.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Size önerim yabancı klanlardan birine girmeniz. Klan sandığı tamamlanınca adam atmalar, ergenlere yetki verip adam atmalar, birine yer açacak diye adam atmalar gibi sacma sapan isler dönüyor. Girin bi avrupa klanina tertemiz takılın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: derser1

Size önerim yabancı klanlardan birine girmeniz. Klan sandığı tamamlanınca adam atmalar, ergenlere yetki verip adam atmalar, birine yer açacak diye adam atmalar gibi sacma sapan isler dönüyor. Girin bi avrupa klanina tertemiz takılın.

klan sandığı tamamlamada bir problem yaşamıyoruz. atılma nedeniniz farklıdır. ya bağış sınırını tamamlamadığınız için ya da 3. istek açıldığı için atılmışsınızdır. clanda 20 yaş altı kimse yok. evli barklı, çoluk cocuğa karışmış insanlar var clanda.
  • upup
  • Güzel klan; yaş ortalaması yüksek, düzgün, seviyeli bir ortam var. Kural, kaide dinleyen, saygılı herkese kapımız açık..
  • Slm arkadaşlar klan birleştirmeyi düşünürseniz. Pm den konuşabilir. Daha önce ilk 200 e girdik

Clash Royale ''Trend Killer'' [Yerel İlk 100!] / ''Dream Killer'' Alt Clan

• UPUP
  • Doğru düzgün üslup / muhabbet arayan, kurallara saygılı herkese kapımız açık..
  • klanınızın son durumu nedir. mevcut klanımı bir arkadaşımla birlikte değiştirmek istiyorum. klan sandığı ve bağışın yanında çoluk çocuk olmasın yeterli.
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    Hiçbir açıdan sıkıntı çekmiyoruz. Kemik bir kadromuz var zaten ara sıra gelip giden oluyor. Kurallara uyabilecekseniz gelin bekleriz. İlk mesajda kuralların yazdığı bir fotoğraf var
  • quote:

Orijinalden alıntı: CurtisHype

Hiçbir açıdan sıkıntı çekmiyoruz. Kemik bir kadromuz var zaten ara sıra gelip giden oluyor. Kurallara uyabilecekseniz gelin bekleriz. İlk mesajda kuralların yazdığı bir fotoğraf var

benim şartlar uyuyor fakat arkadaşım 2600-2700 kupalarında seyiriyor. bağış ve klan sandığı konusunda hiç sıkıntı yoktur ama. kaç kişisiniz akşam gelelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

quote:

benim şartlar uyuyor fakat arkadaşım 2600-2700 kupalarında seyiriyor. bağış ve klan sandığı konusunda hiç sıkıntı yoktur ama. kaç kişisiniz akşam gelelim

özel mesaj attım size hocam.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

quote:

özel mesaj attım size hocam.

hadi hayırlı olsun

• up
  • sa beyler facebook yardımlaşma grubumuza beklerim bende bu klandayım https://www.facebook.com/groups/439905989697341/
  • up
  • bizim klana hala arayış varmı yahu dolmamışmıydık
  • İş vb. nedenlerle oyuna ara vermiştim malum klan çıkartıldım klana geri dönmek istiyorum.
  • upupup
  • 11. seviyeyim suan kupa düştüm 3250 kupadayım.Klanınıza gelmek istiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.