Şimdi Ara

Clash Royale Donanım Haber Forumları Resmi Klanı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
2
Favori
3.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • aslen gelirimde artik sarmiyor para yattir deniyor ikidebir yatirmak istemiyorum ama ikidebir gozume sokuyor kupa 2800 lerde galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler oyuna yeni başladım sayılır. Şuan 6 level oldum, 1700 kupadayım. Öylesine bir fransız klanına katılmıştım bağış atıp almak ve klan sandığı için. Elimden geldiğince bağış atıyorum ve klana sandığı için kasıyorum. Ancak Fransız bi klan olduğundan sarmadı ne dediklerini bile anlamıyordum şimdi çıktım klandan ve klan aramaktayım. Yeterince bağış yapılan ve klan sandığını tamamlayabilen bir klan varsa katılmak isterm

Nereye yazacağımı bilemedim ondan buraya yazdım kusura bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeisenbergBB -- 10 Şubat 2017; 11:22:30 >
  • 4200 Kupalı hesabımla istek yolladım EMİR diye bir arkadaş reddetti ve engelledi enteresan
  • Hocam bağışın düşük diye reddetmişti , hatırladım :) Hala gelmek istiyorsan bana mesaj at yer açarım

• quote:

Orijinalden alıntı: Nehoo

Hocam bağışın düşük diye reddetmişti , hatırladım :) Hala gelmek istiyorsan bana mesaj at yer açarım

Eyvallah hocam sağolasın 6000 küsür bağışım var oyuna 2 2,5 ay önce filan başladım belki onunda etkisi olmuş olabilir . Neyse şimdilik başka bir klana dahil oldum hocam çıkarsam yada çıkarılırsam yine rahatsız ederim sizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miroğlu. -- 11 Şubat 2017; 11:0:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nehoo

Hocam bağışın düşük diye reddetmişti , hatırladım :) Hala gelmek istiyorsan bana mesaj at yer açarım

3.350 kupadayim bende gelebilirmiyim

• Artık parazit yaşamdan sıkıldım. Milleti besleyip duruyorum.
    20979 Bağışım var.
    Çok muhabbet etmem ama düzenli bağış yaparım. (Yaptıklarım yapacaklarımın garantisidir :))
    3000 kupa civarında seyir alıyorum. Şu an 2981 kupayım. Aranıza katılmak isterim.
  • 2500 ile 2600 arası kupam var değişiyor klana gelmek isterim uygunsa

• Gelmek isteyenler istek atsın arkadaşlar, klan çok aktif. Yer varsa alınırsınız hemen.
  • oyunda rakip olarak karşıma gelirseniz nickim No Pasaran! :)
  • İyi oyunlar herkese ibrahim yaş 26 forum klanında yer varsa gelmek isterim nick:ibrahim

• 3450 kupadayım ve aktif bir şekilde oynuyorum oyun içi nickim Owl. Aktif bir şekilde oyunu oynayabileceğim bi klan arıyorum acaba klana girebilir miyim?

• edit: yanlış konuya yazmışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phorever -- 6 Nisan 2018; 18:45:17 >
  •  [sizer=green]Clash Royale Donanım Haber Forumları Resmi Klanı

Gelebilir miyim?

• Selamlar ben Emir klanda lider yardimcisi olarak klanimiza katkida bulunmaya calisiiyorum.

Gun yogunluk sebebiyle cok ilgilenemiyor haliyle...Alimlarda bagis ve 4000 puan ilk kuralimiz ancak su an klan savaslarinin baslamasindan dolayi aktif olmak aradigimiz ozellik olacaktir...

Simdiye kadar tevazu gosterdigimiz aktif olmada problemler yasayan arkadaslarla Pazar gecesi yollarimizi ayirmayi planliyoruz.

Bu sebeple klandaki arkadaslardan anlayis bekliyoruz...

Saygilarimla...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba. Donanımhaberin klanı olduğunu yeni gördüm. Şu anki kupam 4000+ ve haftalık bağışım 500-700 arası. Bütün savaşlara katılırım. Klana nasıl başvurabilirim?

• Roxio kullanıcısına yanıt
    Kullanıcı adınızı bana özelden yazın boş yer açılır açılmaz sizi alalım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • konuyu hortlatmak gibi oluyor ama gun hocam yer var mı klanda bana bi ara oyunu bırakmıştım yeniden başladım

şu an 4741 kupadayım
    giriş sınırını 5000 yapmışsınız istek filan da atamadım.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.