Şimdi Ara

Clash Of Clans Gizli Simgeler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
16.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizce köylerin köşe birleşimlerindeki ve en aşşağı köşeden yukarı köşeye çarprazlama giden gizli yüz resimleri nedir ?

• Gizli yyüz resimleri mi var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_executioner_

Gizli yyüz resimleri mi var

köyü düzenlemi modunda bomboş yap dikkatli bakarsan görürsün..
  • Alla alla

• Seytan o seytan , eğerki oyunu hemen bırakmazsan gece gelir yer seni :)

Yahu her oyunda her nesnede heryerde yuz - ullımınatı - pentagram - logo - ısaret - sembol - mesaj gibi ajanlık yapıp komplo teorısı uretıp bırseyler aramaya ne cok meyıllıyız ..

Normal oyun ıste oyna gelıstır savas fılan fılan...

Ne gerek kafa yormaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragon3781

Seytan o seytan , eğerki oyunu hemen bırakmazsan gece gelir yer seni :)

Yahu her oyunda her nesnede heryerde yuz - ullımınatı - pentagram - logo - ısaret - sembol - mesaj gibi ajanlık yapıp komplo teorısı uretıp bırseyler aramaya ne cok meyıllıyız ..

Ne gerek kafa yormaya.

ben herangi bişey demedim ki doğru okumamışın heralde.Sadece ne olabilir dedim.Belki oyunun sahıplerının sus olsun dıye eklediği bişey ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdi 1903

Sizce köylerin köşe birleşimlerindeki ve en aşşağı köşeden yukarı köşeye çarprazlama giden gizli yüz resimleri nedir ?

kardeş tam olarak nerede
  •  Clash Of Clans Gizli Simgeler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdi 1903 -- 6 Şubat 2015; 23:39:25 >
  • Havanı Yaklaştırın Göz Resmi Var

• quote:

Orijinalden alıntı: dragon3781

Seytan o seytan , eğerki oyunu hemen bırakmazsan gece gelir yer seni :)

Ne gerek kafa yormaya.

Siz gazetede okumuyorsunuz heralde?

Beyin telkin, sübliminal içeriklerin sizin aslında bilinçli olarak fark etmediğiniz ama beyninize nasıl aşılandırılan düşünceler olduğunu bir müziğin içerisinde değişik frekanslarla aslında tamamen bambaşka bir konuda telkinde bulunulduğuna insanları yönetildiğini bilmiyorsunuz. Bu tür oyunlar 7 den 70 e hitap ettiği için insanları çok güzel yönetebilecek bazı şeyler görsel işitsel olarak telkin edilebilmekte. Bunlar saçmalık ya da kuruntu değil. Açın biraz araştırın, dünyada neden bu kadar intihar bombacısı, intihar saldırısı ya da ihtihar eden insanların olduğuna. İnsan canlarını vermeye bu kadar istekli değiller elbette.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krstarica -- 7 Şubat 2015; 11:55:25 >

• Daha önce tartışılmıştı bu sanırım.

• krstarica kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teknik ve bilimsel konuştunuz. Korkuttunuz açıkçası
  • quote:

ilginç ve ürkütücü 1.yi gördüm ama 2.yi çözemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: paganmin

quote:

2.de de ayakta duran bi şekil var hocam aşağılarına bakın yuvarlağın

• quote:

Orijinalden alıntı: kreuzberg12

quote:

Orijinalden alıntı: paganmin

quote:

2.de de ayakta duran bi şekil var hocam aşağılarına bakın yuvarlağın

biraz daha çemberi küçük ve dikdörtgen yapsaydı anlaşılırdı gördüm hocam

• quote:

kardeş bak bende 3-4 tane buldum zamanım olsa inceleyeceğim
     Clash Of Clans Gizli Simgeler Clash Of Clans Gizli Simgeler Clash Of Clans Gizli Simgeler Clash Of Clans Gizli Simgeler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paganmin -- 7 Şubat 2015; 22:12:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: White1nk

Daha önce tartışılmıştı bu sanırım.
    Sayın ; krstarica

Çok açık ve net söylüyorum , üstüne basa basa ... Benim bu gibi konulardaki bilgim o forumlarda mesajlarda gazetelerde veyahut dergilerde her nereden ögreniyorsanız bildiklerimin yanında yarısı kadar bile olamaz , hatta bildiklerimi o dergiler mecmuamalar yazamaz.

Ben orda 25. kare tekniğinden , telekineziden , subliminal mesajdan , telkinden veyahut kabaladan bahsetmedim.

Ben sadece şimdilerde herkez ;

Birden zengin olan herkezi mason
    Yeni çıkmış ucuz sigarada illuminati simgesi
    Yabancı sanatçılarda kliplerinde gören göz
    Ölen ünlü zenginlerde ölmedi mülümandı öldürüldü
    Büyük markadalarda subliminal reklam
    Kaliteli filimlerde mason tanıtımı
    Banka reklamlarında mason rotary sion filan filan işaretleri ararız

gibi gibi saymakla bitmeyecek hurafe olmayıp ama ne olduğunu bilmeyip konu kirlilikleri oluşuyor.

Bende bilirim avm gittiginde telkinden dolayı mecburen alışveriş yaptığını , çocukların izledikleri reklamlarda 25 kare tekniği sebebiyle gördükleri herşeyi istediklerini amaaaaaa..

Ya bunlar bizi korkutmak ve boşa kürek sallatmak içinse :) Ne oldu dünya haırlık yaptı 21 aralığa marduk nerde ? ne oldu uzaylılara hala yolumu bulamadılar.

Hocam veya üstad bu zamanda çok kafa yormaya gerek yok bence , oyun bu oyna gerisini salla takma anlamında yazmak iştemiştim.

Saygılarla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragon3781 -- 9 Şubat 2015; 13:27:54 >

• Oyna gitsin

• Arkadaşlar bu %100 doğrudur ben oyundaki çam ağaçlarını incelerken bir gün hipnotize oldum sonra dikkat ettim ki bu çam ağaçlarının hepsi üçgene benziyor yani illuminatiymiş besmele çektim ağacı kestim bu sefer sihirbaz kulesi dikkatimi çekti o da nesi bir baktım üçgen ancak sihirbaz kulesini oyundan silemiyoruz farkettiyseniz bu da bize oynanan bir oyun bizi hipnoz ediyolar

Hatta ve hatta kara iksir sondalarına dikkatli bakarsanız yeri delen matkap kısmı ters üçgen şeklinde hipnoz var besmele çekmeden girmeyin oyunu illuminati beyin yıkıyor hipnoz ediyor oyunun müziğini kulaklıkla dinliyordum bi gün bi baktım hipnoz olmuşum besmele çektim hemen kapattım müziği arkadaşlar hipnozla dinden çıkartıyorlar lütfen arkadaşlarımızı da uyaralım bir gün arkadaşım derste bu münafık oyununu oynuyordu bir baktım hipnoz olmuş hemen ensesine vurdum hipnozu geçti

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.