Şimdi Ara

Clash Of Clans Donanım Haber Forumları Resmi Clanları (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
402
Cevap
7
Favori
19.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben gelişene kadar belki boşalır. Zaten kupamı 1500 yaptığımda klana girmeyi düşünüyorum.
  • Alt klan varmı yoksada bir düşünün açmayı.
  • Levelim 37 kupak bilerek 800 kusur eger klanda ciddiyet ariyorsaniz ben burdayim yasim 29

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klanimiz su an dolu bosaldiginda size yazacagim, ciddiyet yeterince var emin olabilirsin. :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eger ciddiyeti bozan olursa atildigi zaman ben burada 1. sirada bekliyor olacagim

• 1 kisilik yerimiz var dolmadan gelebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Davet gönderdim fakat dolu sanirsam

• Klana katılmak istiyorum yaşım 28 ismim oğuzhan
  • SilverRock arkadasimdir klanda bos yer oldugu zaman almanizi tavsiye edebilirim emin olun oda benim kadar ciddiyete onem verir
    Saygilar

• Köy binası 6 dan aşşağı olanlar bence katılmasınlar. Aksi takdirde atılıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: C4N-LeqnD

Köy binası 6 dan aşşağı olanlar bence katılmasınlar. Aksi takdirde atılıyorsunuz.

Klanda köy binasına göre hiçkimse atılmıyor.Klanımızdaki atılma sebebleri oyuncunun aktif olmaması,kurallara uymaması veya asker seviyesi 3 ve üstü olanlar için bağışta bulunmayıp sadece asker almasıdır.
  • ozcan kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakma ama köy binam 6 level , herkez 5+ asker istiyor . Ben napayım ? Hâl böyle olunca asker bağışlayamıyorum.

Aktiflik olarak ise emin olun her saat kesin onlineyim . Sadece sohbete katılmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C4N-LeqnD

Hocam kusura bakma ama köy binam 6 level , herkez 5+ asker istiyor . Ben napayım ? Hâl böyle olunca asker bağışlayamıyorum.

Aktiflik olarak ise emin olun her saat kesin onlineyim . Sadece sohbete katılmıyorum.

Oyun isminizi bilmiyorum ama öncelikle herkes 5* isteyemiyor sadece askerleri 5* olanlar istiyebiliyor herkesin paylaşım yapabilmesi amacıyla kurallarımız geregi.Sizinde söylediğiniz gibi asker paylaşımınız yok, asker alımınız yok ve klan içi sohbete katılmak yok.Durum böyle olunca klan içi aktifliğiniz olmamış oluyor ve bu da klanın amacıyla çelişiyor ve sizin atılmanıza neden oluyor.Ek olarak klanımızda 10 civarı Köy binası 6 seviye ve altı olan arkadasımız var ve aktif oldukları için hala klanda bizimleler.
  • Klan fullenmis az önce baktım biraz bizim klanads yollayın ya biz kaldık

• Arkadaşlar klan puanını 800 e filan düşürürmüsünüz. Girmeye çalıştım fakat olmadı. Oyundaki nickim Sergen Ç çok olmadı başlayalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haroeris

Teşekkürler hocam yolladım isteği
  • Klan kupa limiti 1500 olmuştur. Klanda yer olduğu halde kupanız yetmiyor ise bana pm atıp kendinizi tanıtınız duruma göre kupa sizin için aşağı çekilebilir.
  • Haroeris kullanıcısına yanıt
    Hocam şu kodu kapasan,mobilde sorun çıkarıyor.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.