Şimdi Ara

Çizgi Roman Tavsiyeleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    sadece 1. cisi ise normal ben tüm 6 sının toplamı zannettim tamam o zaman doğru :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerçek bilgi -- 10 Eylül 2018; 14:56:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

sadece 1. cisi ise normal ben tüm 6 sının toplamı zannettim tamam o zaman doğru :)
    Genel olarak sordum. İnfinity Gauntlet'in 1. çizgi romanı aslında 39 sayfa değil. 256 sayfa. Nedendir bu?
  • BlueSkull14 B kullanıcısına yanıt
    hocam sitedeki INFINITY GAUNTLET 01 (CBR) şu yazıya tıkladığınızda 39 sayfa iner ama sen 6 sının toplam 39 sayfa olduğunu söylüyorsan sende bir yanlışlık var çünkü sadece ben de 1'si 39 sayfa. ben çizgi romanda bir kopuklukta görmedim zaten yani sayfa atlamaları imkansız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

hocam sitedeki INFINITY GAUNTLET 01 (CBR) şu yazıya tıkladığınızda 39 sayfa iner ama sen 6 sının toplam 39 sayfa olduğunu söylüyorsan sende bir yanlışlık var çünkü sadece ben de 1'si 39 sayfa. ben çizgi romanda bir kopuklukta görmedim zaten yani sayfa atlamaları imkansız
    Hayır hocam. Sadece 1.si 39 sayfa ama aslında 256 sayfa neden bu? Tüm ebook çrler öyle. Ben mesela çizgi romanları telefondan okuyorum ama 40'ı geçen bir tane bile çr görmedim
  • BlueSkull14 B kullanıcısına yanıt
    Hocam 256 olan tüm bir çr yani 6'sının tümü 256 sayfa olur. 1.'si 39 sayfa olması normal yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlueSkull14

Hayır hocam. Sadece 1.si 39 sayfa ama aslında 256 sayfa neden bu? Tüm ebook çrler öyle. Ben mesela çizgi romanları telefondan okuyorum ama 40'ı geçen bir tane bile çr görmedim

Alıntıları Göster
    Çünkü ÇR parça parça. 6 tanesini indirdiğinizde toplam 256 sayfa yapıyor.
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Tamam o zaman
  • Konuyu açan arkadaş, Marvel evreninde hikayeleri-olayları kronolojik sırasına göre okumak istiyorsan sana çizgi roman okuma sıralamasını gösterebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basketbol oyuncusu -- 10 Eylül 2018; 15:27:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eren_0628 E kullanıcısına yanıt
    Secret warsdan zevk almak istiyorsan internete avengers okuma sırası yaz ordan takip et. Avengers new avengers larışık şekilde ilerliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.