Şimdi Ara

Çizgi Roman Figur

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar Batman hayranı birisiyim kucukluğumden beri kendi çabamla bu kalitede ufak tefek bir şeyler aldım fiyatı çok ucuk olmayacak sekilde bu tarz figurleri bulmam konusunda bana yardımcı olur musunuz teşekkürler resimler acele oldu biraz kusura bakmayın

Çizgi Roman Figur

Çizgi Roman Figur

Çizgi Roman Figur

Çizgi Roman Figur

Çizgi Roman Figur

Çizgi Roman Figur

Çizgi Roman Figur

Çizgi Roman Figur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynen ikisi de çok güzel o buyuk olanının 80 santimlik olanı var ve son filmdeki şekli ile kesin almak lazım iyi bayramlar bu arada

• D&R dan aldım hocam buyuk Batman ı diğer orta boy olanları alışveriş merkezlerindeki oyuncakcılardan toy shop falan o küçük olanı Akasya dan sinema cıkısı hatıra olarak kırmızı gözlü figürü ise semt pazarından aldım tekrar D&R dan büyük film figurunu alabilirim artı birkaç tane de çizgi romanım var

• Aşağı yukarı böyle buyuk Batman az daha pahalı hocam ayrıca bsn o Joker i görseydin alırdım siz atınca yeni gördum heves ettim

• İkisi de çok güzel alınır ama kredi kartım yok babam da vermiyor yurt dısı için dur bakalım gene deneyelim sansımızı eğer alabilirsem hemen alırım

Hahah valla haklısınız hocam bir Batmobile şart yavas yavas alıcaz inşallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O da diyor zaten ama bu benim için bir sevda Batman için ninjutsu ve kick boks eğitimi almıs adamım o kartı nereden temin edebiliyoruz eğer öyleyse bu harika ötesi olur benim için kardeşime de ufak tefek hediyeler alabilirim daha uygun oluyor çeşit de çok daha fazla

• Ben şu ikisini alcam ama kırık vs gelir diye korkuyorum

Çizgi Roman Figur

Çizgi Roman Figur

Bi de bu tabi

Çizgi Roman Figur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolgasm -- 5 Temmuz 2016; 11:59:27 >
  • En kısa surede kartı alacağım hocam çok teşekürler @TheManInTheSuit

Hocam kırık gelebiliyor ama çok dusuk bir ihtimalmiş ben baya arastırmıstım genelde herkes memnun kalıyor basarılı satıcılardan almaya özen göstermek lazım bu arada geliş suresi 2 aya kadar surebiliyor @TheBatass

• rocky bayboğa kullanıcısına yanıt
    Ya ufak tefek şeyler; iron man eli şeklinde usb, green lantern yüzüğü falan aldım. Hani 1 ayı geçmedi hiç gelme süresi. Sorun da çıkmadı kırık vs.
    Ama güzel bi figür olunca korkuyo insan
  • Ben alacağım , bugun ya da yarın migrostan kartı alacağım aldığım gibi sipariş veririm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.