Şimdi Ara

Çizgi Filmlerde ki Mesajlar Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fazla resim ve argümanlarla konuyu donatmayacağım ama en basitinden bu çizgi fimlerdeki olaylar hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben İlluminati,süblüminal gibi olaylar ile insanların ilgisini çekerek satışlarını artırmak istediklerini düşünüyorum.Bir nevi sürekli kasıtlı olarak yeni çıkacak telefon haberlerinin sızması gibi.Yada gerçekten insanların ahlakını mı bozmaya çalışıyorlar?
     Çizgi Filmlerde ki Mesajlar Hakkında

• İlgi çekmek isteseler hiç görülmeyecek yerlere koymazlar. Senin koyduğun fotoğrafta tabii ki anlaşılıyor yine ama cizgi filmin ortasına koyduklarında anlaşılmıyor. Deşifre olanlar aslında koyduklarının çok çok azı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LePortaBim

İlgi çekmek isteseler hiç görülmeyecek yerlere koymazlar. Senin koyduğun fotoğrafta tabii ki anlaşılıyor yine ama cizgi filmin ortasına koyduklarında anlaşılmıyor. Deşifre olanlar aslında koyduklarının çok çok azı

Bir sürü örneği olduğunu biliyorum ama zaten forumdakilerin bu konudan haberi vardır diye düşündüm.Ayrıca direk belli olan bir yere koymayacaklarını düşünüyorum.Çıplak kadın koymalarının onlara ne faydası olabilir ki? Endüstri anlamında faydası olabilir ama 1.1 milyar ateist var zaten.Bence olayların arkaplanında başka şeyler var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.