Şimdi Ara

Çizgi Elektronik'te stok fazlası ürünler: 12 cm 155 cfm fan 18 ₺, USB 3.0 panel 46 ₺

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
8.521
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çizgi Elektronik, çoğu mining için stokladığı bazı ürünlerinde stok eritme amaçlı indirime gitmiş.
    Yanıyor diyebileceğim ve tavsiye edebileceğim ürünler:

Profesyonel 12 cm fan, 155 cfm hava üflüyor. 34 ₺ - 22 ₺ oldu - 18 ₺ oldu. - Fana dikkat: kalınlık 38 mm, normal fanlar 25 mm. https://market.cizgi.com.tr/product/cryptocurrency/aio-Delta%201212DE%20Fan%20CryptoCurrency

1300w FSP PSU, 589 ₺ 522 ₺ olduhttps://market.cizgi.com.tr/product/cryptocurrency/fsp-FSP1300W-50YD

450w FSP, kullanılmış ama 2 yıl garanti veriliyor. Esas handikapı, 12 voltun iki ayrı kanaldan güç vermesi. 9$ fiyatı var ama.https://market.cizgi.com.tr/product/powersupply/fsp-atx450c

2000 wattlık PSU, fazla bir güç, ama 600-700 watt fiyatına:https://market.cizgi.com.tr/product/cryptocurrency/prittec-Prittec_UM_2000G#info

Bunlar dışında da var ama alternatifsiz olduklarını bildiklerim bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qzwxec -- 30 Ocak 2019; 0:26:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bugün ÇİZGİ'yi fazlasıyla aştım bu fırsat bana göre değil. Teşekkürler.
  • fan 12 cm. değil galiba , 12 volt ama cm.yi yazmamışlar büyük ihtimal 8 cm. olmalı ,çünkü 4000 devirli 12 cm. bir fan çalışınca bilgisayarı uçurur :)
    1.6 amper de bayağı yüksek

edit :gerçekten 12 cm. miş ama normal bilgisayarda kullanımı biraz zor , ancak fan kontrolcüsü ile olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.CEMİL -- 11 Kasım 2018; 18:14:28 >
  • durduk yere hiç aklımda yokken fan aldım ,biri beni durdursun yahu :)
  • Güç kaynağı iş görür mü acep? Eski bir pc yi ayağa kaldırmak için lazım. Ni dirsiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Outlet ürünlerin tamamı:https://www.cizgi.com.tr/outlet

76 TL VENTO TA-K62 PC KASASI FSP 450W PSU ile birlikte , sol üstten darbeli, kullanılmış ürün
  • Fanlar Delta marka, server fanı. Aliexpress'te çıkma olarak satılanlarından daha ucuz ve sıfır. Miningciler sağolsun müthiş fırsat. Bilgisayara takacaklar fanın saç kurutma makinası sesi çıkardığını bilsin öyle alsın. Delta'da bundan çok daha çılgın fanlar da var bu arada, bu yine insani sayılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hazar -- 11 Kasım 2018; 19:31:29 >
  • şeref yoksunu bir firma 14 günlük yasal iade hakkını umursamıyor. 300 liralık sipariş için hakem heyetine başvurdum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eazy-E

şeref yoksunu bir firma 14 günlük yasal iade hakkını umursamıyor. 300 liralık sipariş için hakem heyetine başvurdum.
    Konuyu açar mısınız? Zira sözünü ettiğiniz firma, şu an sahip olduğumuz tüketici haklarının çoğunun yasalaşmasını sağlayan firma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qzwxec

Konuyu açar mısınız? Zira sözünü ettiğiniz firma, şu an sahip olduğumuz tüketici haklarının çoğunun yasalaşmasını sağlayan firma.

Alıntıları Göster
    siparişim geldi bir hafta sonra ürünü sistem kurmaktan vazgeçtiğim için iade etmek istedim. telefonla her arayışımda bana email ile gönderecekleri adrese ürünü kargolamamı istediler. 4 gün boyunca hergün aradım her seferinde aynı şeyi söylediler ama hiç email göndermediler. en son arayışımda da bana ürün kutusunun açılıp açılmadığını sordu. açtığımı söyleyince başından salar gibi o zaman iade alamayız dedi. 14 günlük yasal hakkım oldgunu söyleyince de istediğim yere şikayet edebileceğimi söylediler. bende şikayet ettim bakalım ne olacak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eazy-E -- 12 Kasım 2018; 13:24:6 >

• Bu Güç Kaynağından kullanan var mıdır? Performansı nasıldır acaba?

1300w FSP PSU, 589 ₺
    https://market.cizgi.com.tr/product/cryptocurrency/fsp-FSP1300W-50YD
  • Hazar kullanıcısına yanıt
    4000 devirli fanın sesini zaten tahmin ediyoruz :)
    ben başka amaçlar için aldım ,yoksa bilgisayarda kullanımı zor

lakin bu firma nedense mesajlara falan zor cevap veriyor ,hani çok önceden tanıdığım bildiğim bir firma olmasa şüpheye düşerdim
    zaten yıllar öncesinden üyeliğim var ve sürekli bu tip satışta ürünler için mesaj geliyor ama bakmadan siliyordum ,arkadaş haber vermese haberim olmayacakmış :)

asus un eski servisleri (şuan bu firmayla çalışmıyorlar galiba)
    çizgi söğüt gölgesi diye forumları vardı :)
  • C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    Servis işini komple bıraktılar/zorunda kaldılar ve masa sandalyeye kadar outlet sayfalarından sattılar, diğer sosyal sorumluluk amaçlı işleri de (eğitim materyal üretimi, elektronik eğitim kit satışı vb.) bırakıyorlar. Yukarıda birinin de bahsettiği gibi sektördeki etiğin oturmasında önemli katkıları bulunan firma ve sahibi Niyazi Saral anlaşılan bıktı artık. Ya da bıktırıldı, bilmiyorum.
  • Hazar kullanıcısına yanıt
    yapma ya bence büyük kayıp olmuş
    Niyazi beyle arada bir kapıştığımız olmuştu ama kendisini her zaman taktir etmişimdir
    serviscilikte çok yenilikler getiriyordu ,misal anakart tamiri gibi ,biliyorsunuz bu işler için çok özel cihazlar gerekiyor
    şuan kullandığım anakartı onlar tamir etmişti ,yıldırımdan etkilendi entegre ve çoğu yer yanmış
    ücretli olarak tamir edilmesi için gönderdim ,kargo parası dahi istemeden tamir edip göndermişlerdi

bence bu ülkede gerçek anlamda servis yapacak olan yegane kişilerden birisidir ,bazıları hiç sevmiyordu ama şimdi gördüler ,her şeye kullanıcı hatası diyen servisleri
  • Merhaba, bu psu larda ekran kartına güç çıkışı var mı varsa kaç pin birde kargo ne kadar tutar acaba ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar evde kullanılmaz bu psu çok gürültülü.

• vay beeee, çizgi elektronik başlığını görünce 15 yıl öncesine gittim, Niyazi abi, Ahmet cemre v.s diğerleri... Çizgi asus forum, asus un tarihinde görmediği en iyi teknik servis, ki bugünkü o ucube hiçbirşeyden anlamayan, herşeyi kullanıcı hatasına sokan servisi bile halen çizgi zamanındaki o değerin kaymağını yiyor... nostalji oldu benim için resmen. buradan ürün alan arkadaşlar bilinki aldığınız ürünün arkasında amacı para kazanmak değil müşteri kazanmak olan dürüst bir firma var
  • fanı teslim aldım adeta vantilatör gibi üflüyor :)
    şimdilik bir yerde kullanmadım ama fan kontrolcü ile iyi iş yapacağı belli
  • Bende 450 watt güç kaynağını teslim aldım o fiyata güzel ürün, İzmir için kargo 6 tl ödedim.
  • deniz10 kullanıcısına yanıt
    aslında bir tane bende alsam iyi olacak ama bu ay ekonomiyi çok zorladım :)
    eski sistemler için mutlaka lazım oluyor

neyse ileri tarihlerde satışı devam ederse bir tane alırım artık
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.