Şimdi Ara

Civilization VI TÜRKÇE YAMA(TÜM DLCLER) [ASKIDA] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
7
Favori
4.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://forum.donanimhaber.com/sid-meier-s-civilization-vi-turkce-yama-v5-0-yayinlandi-tum-dlc-paketleri--124274208

Çevirimizi isteğiniz halinde kullanabilirsiniz. En azından diğer oyunculara da bir faydası olur, daha fazla DLC keyfi yaşarlar ve son sürümde de çalışır.

Adınızı da çevirmenler kısmına ekleyebilirim dilerseniz.

Kolaylıklar dilerim.
  • Çeviri ile uğraşan arkadaşlar benimle iletişime geçebilirler mi acaba? Şu düzenleme kısmını beraber düzeltelim. Bütün çevirmen arkadaşlar aynı hataya düşüp, ana orjinal dosyalar üzerinde değişiklik yapıyorlar. Rica ediyorum benimle iletişime geçin ki, şu sorunu çözelim diğer arkadaşlar sıkıntısız oynasınlar...

mail: alperokur97@outlook.com
  • BlogKaan kullanıcısına yanıt
    Selamlar,
    Çevinirizi kullanıma izin verdiğiniz için teşekkürler. DLC ler %100 olduğunda gönderiyim size ekleyin isterseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jepalion -- 15 Nisan 2019; 11:16:4 >
  • @alperokur

Hocam arkadaşımız dosyaları bana ilettiğinde ben size ileteyim, dili sıfırdan ekleyin isterseniz.

@jepalion

Rica ederim hocam, biz teşekkür ederiz.
  • Sabırsızlıkla bekliyorum,şuan ideal olan düzen ne peki bu yamayı birleştrip yüklemek mi pc ye?
  • Ana çeviri ile birleştirme işlemi ne durumda haber bekliyorum..
  • Ben de bekliyorum. Son hali ne zaman hazır olur acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ozguradam1 kullanıcısına yanıt
    Gathering Storm neredeyse bitmek üzere ama Rise And Fall için var daha.
  • Ne yazık ki işlerim dolasıyla çeviriyi tamamlayamıyorum. Bu ay itibari ile bitirmem imkansız gibi duruyor. Çeviri ile uğraşan arkadaşlar çevirimi kullanarak yamayı tamamlayabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jepalion

Ne yazık ki işlerim dolasıyla çeviriyi tamamlayamıyorum. Bu ay itibari ile bitirmem imkansız gibi duruyor. Çeviri ile uğraşan arkadaşlar çevirimi kullanarak yamayı tamamlayabilirler.
    bu habere çok üzüldüm.sanırım bir süre daha bekleyeceğiz gibi.bu arada mevcut çeviride dlc ler dahil oyunun yüzde kaçı çevrilmiş vaziyette?
  • ozguradam1 kullanıcısına yanıt
    Yüzde olarak bir sayı veremem ne yazık ki ama büyük bir kısmı çevrilmiş durumda.
  • çeviri durumu nasıl acaba ?
  • Elensari E kullanıcısına yanıt
    Rise and Fall bitti sayılır yani yüzde 80-90 civarı diyebiliriz. Gatherin Storm ise yüzde 50 civarı. Diğer DLC'ler ise bitti. Önceki devam eden çevirinin dosyaları ile birleştirmek kaldı.
  • Yamayı bitirdiyseniz paylaşabilir misiniz? Yeni bir dil olarak ekleyelim.
  • quote:

Rise and Fall bitti sayılır yani yüzde 80-90 civarı diyebiliriz. Gatherin Storm ise yüzde 50 civarı. Diğer DLC'ler ise bitti. Önceki devam eden çevirinin dosyaları ile birleştirmek kaldı.
    Yama ne durumda hocam?
  • Arkadaşımın steam hesabını kullanıyordum ancak artık alamıyorum. Bu yüzden de güncelleyemiyorum ne yazık ki.
  • quote:

Arkadaşımın steam hesabını kullanıyordum ancak artık alamıyorum. Bu yüzden de güncelleyemiyorum ne yazık ki.
    peki bitmiş bir hali mevcut mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Conor McGregor

peki bitmiş bir hali mevcut mu?

Alıntıları Göster
    Gathering Storm kalmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jepalion -- 19 Ekim 2019; 4:26:52 >
  • Sayın @jepalion emeğinize sağlık lakin tam anlamıyla %100 çeviri olursa sizin de namınız yürür..

Şuanda türkçe yamanınızı kullanıyorum ve diğer yamalara nispetle daha iyi ama kat edeceğiniz biraz daha yol var. Buradan size ha gayret demek için üyelik oluşturdum ve cevap veriyorum..

Ha gayret çeviriniz yarım kalmasın %100 çeviri olsun lütfen..
  • Yamayı bitirmesini bende gönülden istiyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.