Şimdi Ara

Civilization VI TÜRKÇE YAMA(TÜM DLCLER) [ASKIDA]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
7
Favori
4.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buradaki eski sürümleri kaldırıyorum. Anonymous Çeviri ekibi Civilization VI için bir Türkçe yama çıkartmaya hazırlanıyor. İlgili konu başlığını bulup oradan detayları takip edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jepalion -- 21 Mayıs 2020; 21:49:21 >

• seninle iletişime bu konu altında mı geçelim.
  • saliih.aliis kullanıcısına yanıt
    Evet
  • Link'te ki korsan sürümü kullanıyorum. Orjinal steam dosya düzeni farklı sanırım.

C:\...\Sid Meier's Civilization 6\Base\Assets içinde ki TEXT klasörünü buradan paylaşıcam ilgini çekerse bi bakarsın.

Text İndirme Linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saliih.aliis -- 11 Mart 2019; 17:18:39 >
  • Korsan sürümü kullanıyorum bir türlü yamayı yapamadım korsan sürüm destekliyormu bu yama.
  • 5.0 olan yamanın üzerine kurdum oldu. Osmanlı kısmı tam olarak çevrilmiş. bazı politika kısımları ve baz kısımlar hala eksik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRexMystic

Korsan sürümü kullanıyorum bir türlü yamayı yapamadım korsan sürüm destekliyormu bu yama.
    Destekliyor
  • aluca A kullanıcısına yanıt
    Osmanlı,politika ve doğal afet kısımlarını büyük oranda çevirdim.Geri kalan kısımlar için de ilerleyen zamanlarda çeviri yapıcam.Rise and Fall dlc sinin çevirisini bitirdim ancak bazı kısımlarda hatalar alıyorum tamamlandığında gene buradan paylaşıcam.
  • Ek olarak çevirdiğim kısımlardan yararlanarak kalan yerleri çeviren olursa ektradan burdan da paylaşırlar ise takip edenler için çok iyi olur.
  • aluca A kullanıcısına yanıt
    Eksik veya hatalı bulduğun kısımları buradan paylaşırsan çok memnun olurum.
  • Eksik olmayan yer yok bende ciddi bir şey sandım kurdum hem oynar hem destek olurum diye en az 25 ekran görüntüsü çıktı daha yeni şehir kurdum ilk zamanları(37.Tur) devamında hiç bir şey yoktur Allah bilir... Göstermelik bir kaç yer çevrilmiş kalan yerler İngilizce birde eksik soruyor! Tamamı eksik birde önceden çevrilmiş yerleri'de bozmuş.
  • magrulaw kullanıcısına yanıt
    Sadece gathering storm kısımlarını çevirdiğimi söyledim ama
  • Bende ondan bahsediyorum 8 Danışman 1 çevirmişsin bu ek paket ile diğer eklenen özellikler diplomasi, karbondioksit filan hiç biri çevrilmemiş v.b. Mevcut Türkçe yama üzerinden ekleyerek devam etsen hem daha çok Türkçe olur hemde güncel olur senin için daha az iş olur madem anlıyorsun yapabildiğin kadar yapmanı tercih ederim bende o detayları bilecek ingilizce yok olsa yapardım. Sadece öneri kolay gelsin.
    Bende öyle yapmak isterim de başkalarının çevirisi üstünden çeviri yapmak doğru olmaz.
  • arşiv hasarlıdır diyor sadece bende mi böyle
  • takipteyiz
  • Elinde sağlık kardeşim takipteyim
  • Çevirdiğin metinler ile önceki çeviriyi birleştirdin mi?

Birde önceki çeviriyi güncel oyun sürümü ile uyumlu hale getiren arkadaşın. "Eğer çeviriyi devam ettirmek isteyen olursa dosyalar zaten indirme linkinde, istedikleri gibi alıp güncelleyebilirler." değişimine ve güncellenmesine izin vermiş etik olarak bir engel kalmamış. Orjinal mesaj 21 Şubat 2019 13:07:21'de yazmış 9 Sayfadaki mesajında yazıyor konu linkini koydum istersen kontrol edebilirsin.

Türkçe yama 5.0 konusu:
    https://forum.donanimhaber.com/sid-meier-s-civilization-vi-turkce-yama-v5-0-yayinlandi-tum-dlc-paketleri--124274208

World Climate - Yukarıdaki görsellerde çevrilmiş görünüyor ama oyunda çevrilmemiş.

Daha önceki linkte sürüm 1.0.rar
    Yeni paylaşılan linkte sürüm CIV6TR_1.0.rar
    Güncelleme paylaşılan linkte: civ6tr_v3.rar

Yazıyor bir karışıklık olabilir Yeni paylaşılan linkte Osmanlı'nın tanıtım alanı çevrili. Güncelleme yazan linkteki doysa atınca ingilizce oluyor bir karışıklık olabilir istersen bir kontrol et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magrulaw -- 11 Nisan 2019; 5:16:30 >

Çeviriyi önceki ekibinde izin vermesiyle birlikte birleştirip tekrardan güncelleyeceğim.World Climate kısmı Türkçe tekrar bir kontrol ettim sıkıntı gözükmüyor bende.Yeni güncelleme ile oyunun ingilizce olmasının sebebi rise and fall ile bazı kısımlar çakışıyor ve o kısımlar Almancaya dönüyor bu yüzdende bunu düzeltene kadar İngilizce olarak tekrardan eski haline çevirdim.Rise And Fall Türkçe olarak çevirdim büyük bir kısmını fakat çeviriyi aynı şekilde Gatherin Storma atınca oyun hata veriyor.Aynı çevirileri Gatherin Stormda kullanmama izin veriyor kodlamalarını değiştirmişler sanırım onu çözene kadar patlamayan kısımları ile beraber ingilizce attım.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.