Şimdi Ara

Sid Meier's Civilization V (2010) [ANA KONU] (146. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.953
Cevap
28
Favori
198.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Onvious

neredeyse cıktıgından beri oynuyorum fakat lanet olası carrier i kullanmayı bir türlü beceremedim. Boş boş geziniyor ortada öyle, kacirdıgım birşey mi var?
    yanlış hatırlamıyorsam uçak indircen üzerine 3 adet uçak taşıyordu uzak mesafeleri denizden kat edip denizden uçakl kaldırıp yakın limanlara hava saldırısı yapabilirsin süper olur çok liman oladım öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zukov

Çok ingilizce istiyo
    bir süre sonra anladıkça gerek kalmıyor ama sıkılmadan oynayın sonrası otomatik bilirisiniz zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarper 77

yanlış hatırlamıyorsam uçak indircen üzerine 3 adet uçak taşıyordu uzak mesafeleri denizden kat edip denizden uçakl kaldırıp yakın limanlara hava saldırısı yapabilirsin süper olur çok liman oladım öyle

Alıntıları Göster
    yaptıgımız ucakları üzerine manuel indiriyoruz? hiç aklıma gelmemişti tesekkurler hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisdragon

başkente götürmeniz gerekiyor
    götürdüm ama parçalardan birisi giriyor başkente diğerleri dışarıda içerdekinede ne yapacağım bilemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

yaptıgımız ucakları üzerine manuel indiriyoruz? hiç aklıma gelmemişti tesekkurler hocam

Alıntıları Göster
    ne demek çözüldü ise sevindim siz bu uzay parçalarını nasıl birleştiriyorsunuz ss booster vs. gibi bilginiz var mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarper 77

ne demek çözüldü ise sevindim siz bu uzay parçalarını nasıl birleştiriyorsunuz ss booster vs. gibi bilginiz var mı acaba

Alıntıları Göster
    hocam acıkcası hiç 2050 yılını gecmedim. genelde teknoloji elde ediyorum fakat, parçalara hiç bulusmadıgım için fikrim yok, üzgünüm :(
  • Estağfurullah ne demek bir cevap veren olur umarım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sarper 77 S kullanıcısına yanıt
    Şehirde aynı anda 1 tane savaşmayan ünite olabiliyor uzay gemisi parçasını eklemek için birşeye mi basıyorduk epeydir oynamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisdragon

Şehirde aynı anda 1 tane savaşmayan ünite olabiliyor uzay gemisi parçasını eklemek için birşeye mi basıyorduk epeydir oynamadım
    evet bulamadım bir türlü epeyde oldu bunları yapalı başkent çevresinde dolanıp duruyorlar bakalım bir bilen çıkar belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dcfg123

Bekleriz dostum,https://discord.gg/8H6RyUw civilization v icin kurmustuk ilerleyen haftalarda multiplayer etkinligi yapacagiz.
    kapalı hocam grup
  • melezolmayanprens kullanıcısına yanıt
    İlk günler iyi oyunlar atabildik ama zamanla bes kisi zor toplanabilir hâle geldi maalesef kapattık. Talep olursa tekrar kurabiliriz.

• Sarper 77 S kullanıcısına yanıt
    Parçaları birer birer baskentten uzaya göndermeniz gerekiyor sol menüde en bastaki secenek olmasi gerek. Bunun icin bilim zaferinden önce herhangi bir oyuncunun zafer sartlarindan birini gerceklestirmemis olmasi gerekiyor. Mesela kültürel zafer elde etmisseniz parcalari isteseniz de gönderemezsiniz gibi gibi...

• Oynayacak arkadaş arıyorum. Tüm dlc ler var

https://steamcommunity.com/profiles/76561198036937304/
  • Oyuna yeni basladim, bilmem gereken taktikler varsa yardimlari bekliyorum.

• Kimsecikler kalmamis yaza dogru umarim aktif oyuncu sayisi artar.

• Dcfg123 D kullanıcısına yanıt
    Artmaz. Millet 6. oyuna abanmış durumda. Ne yalan söyleyeyim başta 6. oyuna burun kıvırmıştım bu ne biçim grafik stili diye ama oyun harbi 5 ten daha iyi olmuş tarihsel açıdan.
  • https://steamcommunity.com/groups/NQCivilization sadece yerli oyuncu sıkıntısı var yoksa besinci oyunun multiplayeri dolup tasiyor, yapay zekaya karsi oynamak vakit kaybi bana göre. Besinci oyun multiplayer konusunda fersah fersah ileride ve tarihsel sıkıntılar da Lek modla giderilmis durumda ki zaten linkini attigim grup da bu modu kullaniyor.

• Sizce civ.5 complete mi alayim suan 60 kusur tl
    Yoksa civ6 mi ?
    Civ 6'nin 180 tl dlcsini gordukten sonra bi terleme basti beni

• Gecen yil bu zamanlarda 27 liraya key olarak satin almistim istersen biraz arastir. 180 lira konusuna hic girmeyelim bence

• Dcfg123 D kullanıcısına yanıt
    hocam baktim şuan en ucuzu steamde maalesef o zaman bu kadar para vermenin anlami yok ...
    https://store.steampowered.com/sub/123216/ şu paket iş görür mü sizce sanırım seriyi iyi biliyorsunuz ondan soruyorum
  • 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.