Şimdi Ara

Sid Meier's Civilization V (2010) [ANA KONU] (145. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.953
Cevap
28
Favori
198.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Arpadan Ölen At

quote:

Orijinalden alıntı: Sarper 77

Arkadaşlar çalışmayı durdurdu hatası hala çözümlenmedi değil mi...

Bu sorun yuzunden civ v oynamiyorum

Okadar kasmisim 2000 yil gitmisim çat crash hatasi

2020 lere geldim benimde aynı işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dangerwrestling

Oyununuz korsan ya da modlu mu? Yoksa öyle bir sorun yok. Karşılaşsanız bile ayarlardan autosave yi kapatmazsanız sadece bir kaç turn kaybetmiş olursunuz.

orjinal değil tabi
  • arkadaşlar aldığım şehri annex mi kuklamı yapayım nedeniyle yazarsanız sevinirim
  • Duruma göre degisir, mesela heroic epic yapilmis durumda ve savasa devam ediyorsun yeni aldigin sehri kukla yapman daha iyi olur icerisinde barrack yapilmamis oldugunu varsayiyorum aksi durumda heroic epic gibi national wonderlarin bozulur. Normal sartlarda kukla yapmaktan kacin; micro management olsun, buildingler ai gercekten berbat ayrica kukla devletler science gereksinimini artirir. Sehri kukla yapman kisa vadede mutsuzluk icin iyi görünse de uzun vadede zararda olursun. Oyunu ezbere oynamak kaybettiriyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dcfg123 -- 9 Mayıs 2018; 22:3:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dcfg123

Duruma göre degisir, mesela heroic epic yapilmis durumda ve savasa devam ediyorsun yeni aldigin sehri kukla yapman daha iyi olur icerisinde barrack yapilmamis oldugunu varsayiyorum aksi durumda heroic epic gibi national wonderlarin bozulur. Normal sartlarda kukla yapmaktan kacin; micro management olsun, buildingler ai gercekten berbat ayrica kukla devletler science gereksinimini artirir. Sehri kukla yapman kisa vadede mutsuzluk icin iyi görünse de uzun vadede zararda olursun. Oyunu ezbere oynamak kaybettiriyor zaten.
    ben önce kukla yapıp bir düzene girmesini bekliyorum aradan geçen 3-5 yıl sonra normale alıyorum ben yönetiyorum sorun olmuyor yada ben öyle biliyorum :)
  • 5 aydır oyun yüzü görmedim. Civ V'i çok özledim. İndireyim de bir hafta içinde tekrar başlayacağım. Geri dönüyorum Civ dünyası, bekle beni. Diplomasi, ticaret, kültür ve din savaşları, sıcak çatışmalar, fetihler, denizleri aşıp yeni kıtaların keşfi, ittifaklar, arkadan bıçaklamalar, atom bombasıyla düşmanın başını ezme, nükleerle korku sarma, Birleşmiş Milletler oylamaları, uzay yarışı... Off çok özledim çok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 22 Mayıs 2018; 16:4:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bekleriz dostum,https://discord.gg/8H6RyUw civilization v icin kurmustuk ilerleyen haftalarda multiplayer etkinligi yapacagiz.

• arkadaşlar merhaba bu 2060 yıllarında ss booster türü uydu parçaları ürettim ama bunları nasıl bir araya getireceğiz tüm parçalar bitmeli mi yoksa ne yapmalıyım yardımcı olabilirmisiniz...
  • Gemi üretiyorum fakat gemiler sadece sahilden gidiyor okyanusa inmiyor nasıl çözebilirim bunu ? Neyi araştırmam lazım ?
  • HappyV kullanıcısına yanıt
    okyanusa açılmak için navigation

• Sarper 77 S kullanıcısına yanıt
    başkente götürmeniz gerekiyor

• MrVader kullanıcısına yanıt
    başta kesinlikle kukla yap isyan bittikten sonra courthouse yapmak şartıyla annex yapabilirsin

• Arkadaş ben bu milleti anlamıyorum ya Mısır olarak oynuyorum Fransa geliyor bana saldırıyor şehrimi almaya çalışıyor, savunuyorum gidip ben onun şehrini alıyorum bütün liderler ayaklanıyor vay efendim sen savaş yanlısısın, sen güvenilmezsin 2turda hepsi bana savaş açıyor :D
  • Bu oyunu daha eğlenceli hale getirmek için önerdiğiniz mod filan var mı acaba ?
  • HappyV kullanıcısına yanıt
    vox populi oldukça güzelleştiriyor.
  • şu uzay parçaları bitti başkente ve çevresine getirdim ama sadece biri başkente giriyor diğerleri çevrede bekliyor bunun bir sırası mı var yoksa ne yapacağım hala çözemedim bu uzay parçaları işini yardımcı olur musunuz lütfen...
  • Ulusun mutluluğunu nasıl sağlıyorsunuz ? Benimkiler ya hep mutsuz ya da 3-5 mutluluk filan var. Sıralama karşıma bir çıkıyor 50-30 mutluluk yapanlar var. Bu nasıl oluyor ?
  • Şehir kurarkenlüks kaynakların yakınlarına kurmaya dikkat et.

Fatklı kaynaklar daha iyi ama aynı kaynaktan 2-3 tane olursa takas yap bir devletle. Üstüne 300 e kadar para isteyebilirler.

• Çok ingilizce istiyo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • neredeyse cıktıgından beri oynuyorum fakat lanet olası carrier i kullanmayı bir türlü beceremedim. Boş boş geziniyor ortada öyle, kacirdıgım birşey mi var?
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.