Şimdi Ara

Civilization 4 hamachi hakkında yardım lazım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar. 3 kişi hatta daha fazla kişiyle beraber hamachi üzerinden civilization 4 oynamak istiyoruz fakat sadece 2 kişi oynayabiliyoruz. Ben kuruyorum mesela diğer bir kişi giriyor, sonra üçüncü kişi girerken ikincinin oyun çöküyor, üçüncü de giremiyor.
    Ayrıca oyunu lan games bölümünden kurunca lan lobby de benim oyun gözükmüyor. Ancak Direct IP connection bölümünden benim hamachi IPmi(IPv4) yazarak girilebiliniyor. Lütfen yardım edin 4-5 kişi oynayabilelim.

• Hocam hamachi devri kapandı artık. Gmeranger daha rahat hm oyuncu bulma sorunuda uok dunyanin heryerinden rakip var.

Bu adresten ufak bir client kuruyosun.

www.gameranger.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gameranger indirdik. Ancak birlikte oynayamıyoruz. Kuruyorum ben oda sonra arkadas gelince start diyorum. Kendi kendine oyun açılıp kuruyor sonra arkadas bağlanamıyormuş. "Connection Timeout yazıyo" diyor. Yardım eder misiniz lütfen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gchapenguin

Gameranger indirdik. Ancak birlikte oynayamıyoruz. Kuruyorum ben oda sonra arkadas gelince start diyorum. Kendi kendine oyun açılıp kuruyor sonra arkadas bağlanamıyormuş. "Connection Timeout yazıyo" diyor. Yardım eder misiniz lütfen?

Oyununuzun versiyonunda bir sıkıntı olabilir. Yada firewall yüklüyse veya virus programı engelliyor olabilir. Aklıma gelenler bunlar. Bide arkasiniz kursun masa siz girin öyle deneyin.

• Gameranger için portfowarding lazım ya arkadas onu yapmak istemiyor. Daha dogrusu modemin admin şifresini bilmiyor. :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: gchapenguin

Gameranger için portfowarding lazım ya arkadas onu yapmak istemiyor. Daha dogrusu modemin admin şifresini bilmiyor. :(

Google yazsın bulur zor bisey degil.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.