Şimdi Ara

[b]civic'e teyp takılamadı!!![/b]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yeni aldığım sony cdx-v6800 cd çaları tesisatçı arkadaş takamadı. sebebi de konsolu sökmek zormuş, arabaya zarar vermemek için daha fazla uğraşmadı. sen bunun servise söktür dedi sizce ne yapmalıyım? başka bi tesisatçı zarar vermeden sökebilirmi? bu arada arabam 2006 civic.

• garantisi falan bozulmasın diye öyle demiştir belki
  • hayır dostum tornavidayla falan açmaya çalıştı konsolu. sonra baktı ki olmuyo, dedi sen bunu servise söktür. olaya bak teyp aldık, taktıramıyoruz
  • teyibi adam akıllı bi serviste taktır yoksa göğüslüğü mahvederler haberin olsun
  • kardeş peki herkes servisemi taktırıyo? kendi takan bile çok var gt414 fun club topiğinde. onlar nasıl yapıo anlamıyorum
  • Benim 2006 Civic'e GT 500 taktırdım. Konsolu sökmek gerçekten çok zor bir iş. Eğer hoparlör değiştireceksen arka hoparlörleri sökmek de çok zor.
    Orjinal teybi arkadan vidaladıkları için konsolu sökmek gerekiyor. Yaklaşık 2 saat sürüyor işlem. Sana tavsiyem git serviste taktır. İşi bilmeyen biri ben yaparım diye uğraşırsa başın çok ağrır. Yeni teybi de sakın arkadan vidalatma ki bir sorun olursa tekrar konsol sökülmesin. Kaskon varsa mutlaka eklettir. Çünkü teminata orjinal olan dahildir.
  • anladım arkadaşım çok sağol. arabalar aynıymış. bi ara camdaki boşluğu gidermek için servise uğrıcam zaten. o arada onu da yaptırırım. peki fazla bi fiyat istiyolarmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ortamcıl -- 10 Ocak 2007; 23:03:18 >
  • teyp için konsolun sökülmesi saçma değil mi arkadaşlar
  • hayır siz beni yanlış anladınız honda servisine değil adam akıllı bilinen bir sony sevisine taktırın onlar sorunsuzca halleder dayım pıonner servisi oradan biliyorum bütün arabaların göğüslüğü sökülürken farklı parça ve yöntem kullanılıyor farklı anahtarları felan var
  • vermesinde bi elektrik arızası çıksa honda garantiden çıkarır. kendi teybiniz varya niye değiştiriosunuz kız gibi arabayı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Deli_mi_ne

vermesinde bi elektrik arızası çıksa honda garantiden çıkarır. kendi teybiniz varya niye değiştiriosunuz kız gibi arabayı.

dostum 2006 compact sınıf bi arabaya hala dandik bi sistem çekiyolarsa ve bu arabanın teybi hala cd çalmıyosa o teybi değiştirmiyim de napıyım
  • Servisi bilmem ama, ben sony yetkili servisine taktırmıştım. Normalde para almadan takıyorlar da bizimki zor diye zannedersem 20 YTL almışlardı.

quote:

Orjinalden alıntı: ortamcıl

anladım arkadaşım çok sağol. arabalar aynıymış. bi ara camdaki boşluğu gidermek için servise uğrıcam zaten. o arada onu da yaptırırım. peki fazla bi fiyat istiyolarmı?
  • bendede 2005 civic var benim götürdüğüm adam çok sökmüş herhalde çok uzun sürmedi kültablasının ordan başladı konsolu sökmeye ve teybi bağladı 30 dk. falan sürdü yani bence servise falan gitme işi iyi bilen bi tesisatçıya git daha ucuza yaptırırsın bence
  • Civiclerde teyp sökmek risklidir.
  • aynı sorun hyundailerdede var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.