Şimdi Ara

Civic dusmanligi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
324
Cevap
1
Favori
15.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hondayı sevmeyebilirsiniz fakat bilip bilmeden kötülemeyin artık şu aracı..

Egea daha iyi diyen arkadaş 1.4 egea daki sorunları bilmiyor galiba birde kalkip egea ile civici karşılastırmış zaten böyle birsey diyen kisiyle muhatabı kesiceksin laf anlatamazsın.
    Dsg sanziman elimde kalsın diyen arkadaş git garantisiz sansimana 20 bin tl verde civici öpüp başına koyarsın.
    Her aracın ufak tefek olabiliyor,yok hondaya özel site acmislar yok forumlari var, bmw sinden tut tofasına kadar böyle siteler var laf olsun diye ortaya birşey atmaya gerek yok googleden bakabilirsiniz forumlara.

Önyargılı bir şekilde yorum yapıcaksanız hiç yapmayın daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ruzgarnufel kullanıcısına yanıt
    Sanayide iki tane işyerim var.
    Mekanik ustasıyım
  • SS aldim.

• Civic kullanıcılarına bakın; kafa yapıları, konuştukları şeyler, konuşma tarzları 3 aşağı 5 yukarı aynıdır. Değişik bir sosyolojik topluluk aslında ve benim en çok garipsediğim bu topluluk içerisinde tüplü araçlarını modifiye adı altında değişik hallere sokan alt grup. Tam numunelikler.

• evet çok iyi araba olabilir ama bu Civic grupları da biz kadınların çok canını sıkıyor. yolda laf atanda bunlardan. shele sonrada Civic manyağı kocası olanın vay haline arkadaşım bu sebepten boşandı
  • Jocker35 J kullanıcısına yanıt
    ingilizce olmadigi icin sazan gibi atladin tabi hemen :)

okudun mu ne yaziyor o sitede?
  • Acil Stop kullanıcısına yanıt
    hobilerim arasinda insanlara yardim etmek var

ornegin sen acik hava filtresi ve kutu ici hava filtresini ayni saniyordun, farki yok diyordun, kucuk bir dersle farkli olduklarini ogrenmeni sagladim. rica ederim :)

ben hicbir forumda kimseyi vazgecirmeye calismam. tavsiye isteyene o urunun iyi yanini da kotu yanini da durustce soylerim. senin gibi hatalari eksikleri savunmam, saklamam.

ornegin honda almak isteyen arkadaslar buraya tiklasin, hondanin iyi ve kotu yanlarini, gercek kullanicilarindan ogrensin. trolsuz, fanatiksiz bir platform. orada silecek sensoru problemi icin havanin renginden etkileniyor, bulutun seklini begenmiyor gibi sacma sapan arguman getiren kimse yok mesela

he bu arada sana bir mujde. d sinifi bmwmi sattim :)

• Civic şişirilmiş bir balondur, parasının arabası da değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Acil Stop

@zed bak başlıkta Civic yazısını görünce hemen geldi seninki kendin sorsana derdi neymiş? Mesela ben hiçbir zaman Duster forumuna girip insanları vazgeçirmeye çalışmam. Bir insan neden D sınıfı BMW kullanırken Civic ile kafayı bozar ki?

Alıntıları Göster
    Benimki derken? Kendisini tanımıyorum
  • Bizim halkımızda sen %98 oranında iyi bir şey yap %2 lik kötü bir şey olsun ve bu ortaya çıksın o %98 silinir %2 yüzünden ürün eylem karalanır böyle bir kafa var bunun sonucunda böyle bir düşmanlık var veya Marka Fan boyluğu.
  • Civic çöptür.😄
    Çöp sivik pis sivik leş sivik😄😄

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yksln -- 31 Aralık 2019; 18:51:15 >
  • Acil Stop kullanıcısına yanıt
    “Yalan söyleyenler, doğru söyleyenlere inanmazlar.”

Konfüçyüs
  • Kolay kolay tercih etmem,apaçi yaftası,ufacık taş parçalarından bile anası ağlayan kaportası.Sorunsuz kısmı biraz enteresan sanayide en çok honda görüyorum.Zaten 10 da 9'u tüplü tüplü araçtada sorun bitmez belki benzinde binenler hiç sorun yaşamazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırmızıtopuklu

evet çok iyi araba olabilir ama bu Civic grupları da biz kadınların çok canını sıkıyor. yolda laf atanda bunlardan. shele sonrada Civic manyağı kocası olanın vay haline arkadaşım bu sebepten boşandı
    Ben honda civic arabaya sahibim hanımefendi bir de eski model mazdam var.. Buyrun her ikisine de binin bakın her ikisi de vw çöpünü ağlatır 90 küsür model olan mazdamla bile bu vw çöplerini ağlatırım siz binseniz çok memnun kalırsınız fakat civic başka diyorum
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.