Şimdi Ara

Civic dusmanligi (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
324
Cevap
1
Favori
15.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir tane arkadaş var honda 2011 model araba pert kaydı var pertin öncesindeki kazalarla ilgili en ufak bilgisi yok ama sorsan fiyatı 80 bin diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruzgarnufel

Sorunsuzluktan sonrasını okumadım. Sanayide 5 araçtan 3ü civic kalan 2 si de tofaş.

Atmosferik civic oturup konuşulacak bir araç bile değil.
    Japonya da mısın?
  • 72 bini yakarım yine de bu arabaya vermem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acil Stop

Aslında şaşıracak birşey yok takım tutar gibi araba markası tutanlar genelde rakip olarak gördükleri araca düşman kesilirler. Eskiden Vw-Honda, Opel-Honda düşmanlığı yapılırdı FC5'te 1.5 182 ps turbo çıktıktan sonra forumun azılı BMW'cileri Honda Civic ana konusundan çıkmaz oldu.

Bir tanesi 1.6 170 ps 3.20i'ye gizlice açık hava filtresi ve yazılım atıp Civic RS'i geçtim diye video çekip aylarca milleti kandırdı.

FC5'in yarattığı yankı bence çok büyük oldu. Bu nedenle bazıları Civic adını duyunca öfke nöbetleri geçiriyor. Düşünün artık D sınıfı BMW kullanıp gece gündüz demeden Civic forumunda insanları bu araçtan vazgeçirmek için uğraşanlar var. Ama aynı adamlara sorsan Civic BMW 3 serisine rakip olamaz derler.
    Fc5 in yarattığı yankı çok büyük oldu kanka..

Bu videoları ne çabuk unuttunuz.

Şimdi ne oldu ?? Ne değişti

• Civic çöp

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2017 Civic 'imi satıp aynı paraya 2015 Volkwagen CC aldım.

Çok net söylüyorum Kağnıdan inip Otomobil'e bindiğimi farkettim. Yazık boşa geçmiş Civic'le geçirdiğim 1 yılım. Milletten yediğim apaçi arabası yaftasından da kurtuldum.

Volkswagen CC ayrıcalıkmış. Kendine premium hissetmekmiş. Kalite ve performansın düşük yakıtla birleşmesi imiş. 6 ay oldu alalı çok değil inanılmaz çok memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuketici06 -- 31 Aralık 2019; 10:39:22 >
  • lacetti 1.6 WTCC dururken hondaya tonla para vermek.
  • fth F kullanıcısına yanıt
    Japonyada olmay gerek yok. Sanayiden içeri gir sahne ortada.

• Jocker35 J kullanıcısına yanıt
    Espri bu arabalara bu parayı veren adamlarda. Sen gülünecek şeyi yanlış yerde arıyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: ghostiki

adamların açtığı başlıklara baksan bu ülkede tüm araba markalarının fiyatları yerinde sayarken ;bir tek civic lerin fiyatları artıyor...

kardeşim kımset olsa başka marka araçla değiştirmek istiyorum civic imi ama hangi markaya el atsam son 2 ayda en az 15 - 20 bin ZAM GÖRDÜLEr..

insignia- RAV 4 -sportage baktığım marka-modeller...hepside uçmuş gitmiş durumda...
    ama sorsak sadece civic fiyatları artıyor...

biraz insaf..

bu ülkede otomatik sedan araba denince akla gelen CİVİC 'tir .

tek rakibi corolla olabilir o da hem iç hem dış dizayn olarak civic in gerisinde;ayrıca bağımsız süspansiyonu yok...

yani 2. el de bu kadr rağbet görüyorsa da vardır bir hikmeti...

DSG-EDC-DCT vs..vs... zaten başlı başına maceradır.
    Civicler de gocuk reise kadar torsiyondu. Corolla da ayni sekil son kasasina kadar torsiyondu. Yani yeni model alacaksaniz ikisi de bagimsiz eski model alacaksaniz ikisi de torsiyon.

• Benim civic düşmanlığım yok ama civicci arabasında gizli beygirler olduğuna inanan 5 binden sonra 500 hp ye çıktığını sanan apaçi kro maganda lara düşman olduğum doğrudur

• Konforda volkswagenden geri kalsa da sorunsuzluğunu ve tasarımlarını seviyorum.

Civic'in en büyük hendikapı ikinci eldeki fiyatı 13 sene önce sıfırını 25 e aldığı aracı bugün 77 ye satmaya çalışması millet de ala ala piyasayı yükseltti.
    Tamam tabi ki arabaların fiyatları arttı piyasaya göre o da artar ama hiç biri civic gibi değil.
    Örnek ilan
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-gercekten-kusursuz-civic-vtec-es-772661702/detay
  • commandx C kullanıcısına yanıt
    hocam lexus örneği ne alaka şimdi konuyla ? ama iyi oldu lexus unuz olduğunu öğrenmiş olduk tebrikler tabii

lexus lar abd de bile orta üst segment sayılan bir marka ve toyota tarafından tamamen abd pazarı ve beklentileri için üretilen bir marka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vomitory -- 31 Aralık 2019; 11:45:23 >
  • ruzgarnufel kullanıcısına yanıt
    Aslında bunun sebeplerinden birisi de Honda'nın piyasada çok fazla olması diye düşünüyorum . Trafikte ne kadar çok araç olursa o kadar fazla görürsünüz mantıken .
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuketici06

2017 Civic 'imi satıp aynı paraya 2015 Volkwagen CC aldım.

Çok net söylüyorum Kağnıdan inip Otomobil'e bindiğimi farkettim. Yazık boşa geçmiş Civic'le geçirdiğim 1 yılım. Milletten yediğim apaçi arabası yaftasından da kurtuldum.

Volkswagen CC ayrıcalıkmış. Kendine premium hissetmekmiş. Kalite ve performansın düşük yakıtla birleşmesi imiş. 6 ay oldu alalı çok değil inanılmaz çok memnunum.
    aman hocam keşke bunları demeseydin. şimdi vututu fitekciler seni linç etmeye gelirler
    civic kullananları odyometre testine sokmak lazım. çünkü sürekli yol sesine maruz kalan kulaklarda kalıcı işitma kaybı başlayabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: zed

3 serisinin rakibi Accord. Civic'in BMW deki karşılığı 1 serisidir. Hem 3 serisinde sadece 1.6 motor yok.
    Senin gibi fanboylar anlamaz bunu

Alıntıları Göster
    3 serisinin rakibinin Accord olduğunu ben biliyorum. Onu Civic ana konusuna dadanan senin gibi fanboylara söylemen lazım. Ne işleri var acaba Civic ana konusunda?
  • tuketici06 kullanıcısına yanıt
    Das autoymus yani
    Patlamalı şanzımanı da varmış doğru mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jocker35 -- 31 Aralık 2019; 12:6:24 >
  • ruzgarnufel kullanıcısına yanıt
    160 a polo alıp 145 e satmaya çalışan adamın hikayesi daga komik bence. Siz bu palavraları kendiniz gibilere anlatın . Buralarda harcanirsiniz .K*ciyla gülerler size ki ben tam öyle yapıyorum

• civic eskiden civic ti.
    nerde o eski civicler (94 SI falan)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.