Şimdi Ara

Civic dusmanligi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
324
Cevap
1
Favori
15.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Özel motifli kaynak izlerini unutmuşsunuz hocam
  • adamların açtığı başlıklara baksan bu ülkede tüm araba markalarının fiyatları yerinde sayarken ;bir tek civic lerin fiyatları artıyor...

kardeşim kımset olsa başka marka araçla değiştirmek istiyorum civic imi ama hangi markaya el atsam son 2 ayda en az 15 - 20 bin ZAM GÖRDÜLEr..

insignia- RAV 4 -sportage baktığım marka-modeller...hepside uçmuş gitmiş durumda...
    ama sorsak sadece civic fiyatları artıyor...

biraz insaf..

bu ülkede otomatik sedan araba denince akla gelen CİVİC 'tir .

tek rakibi corolla olabilir o da hem iç hem dış dizayn olarak civic in gerisinde;ayrıca bağımsız süspansiyonu yok...

yani 2. el de bu kadr rağbet görüyorsa da vardır bir hikmeti...

DSG-EDC-DCT vs..vs... zaten başlı başına maceradır.
  • commandx C kullanıcısına yanıt
    Haklısın. Lexusu bilmiyorum .Olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ReaLGz kullanıcısına yanıt
    Oradaki kaynak motifinin zararı nedir peki ?
    Estetikse kabul .Haricinde bir problem çıkarıyor mu buna bakmak lazım

• kerotobil K kullanıcısına yanıt
    Güncel araçlarda kabortaya değil yasam kabinine önem verilir .Kaborta esnek malzemeden yapılır ki bu kabine darbenin şiddeti daha az gelsin.70li yıllardaki o chevrolet ve formlara bakın. Kaportası beton gibidir .Bu şu anlama gelir alınan darbeyle bizzat muhatap olacaksınız. Civicte yasam kabini bakımından dünyanın en güvenli otomobilleri arasında

• Jocker35 J kullanıcısına yanıt
    Nasıl konsoldaki sert plastikler bakınca gözü ve dokununca eli rahatsız ediyorsa o sebepten hocam. 100+ bin lira para verip onları görmek istemem açıkçası, baya bir soğutur beni.
  • honda mıdır nedir sevmiyorum o kadar! nokta
  • İç malzemesi dacia ile kafa kafaya olan bu çöpü neden eleştirirler bende anlamıyorum.

• Bireysel örnekler üzerinden gidersek o önerdiğiniz nissan en arızalı markalardan birisi çıkar . Forumdaki dpf sorununda mahkeme kararını ben de merak ediyorum .Ama bu arkadaş satılanlar arasında yüzde kacta?
    Asıl mesele bu işte. Marka değeri diye de birşey var.Her kuşakta ses getirmiş insanlar tarafından beğenilmiş dünyanın en iyi motor üreticilerinden birisinden bahsediyoruz .Bunu da atlamamak lazim

• yusuf24 kullanıcısına yanıt
    Şahinle kafa kafaya olan opeli mi eleştirsinler?

• Aslında şaşıracak birşey yok takım tutar gibi araba markası tutanlar genelde rakip olarak gördükleri araca düşman kesilirler. Eskiden Vw-Honda, Opel-Honda düşmanlığı yapılırdı FC5'te 1.5 182 ps turbo çıktıktan sonra forumun azılı BMW'cileri Honda Civic ana konusundan çıkmaz oldu.

Bir tanesi 1.6 170 ps 3.20i'ye gizlice açık hava filtresi ve yazılım atıp Civic RS'i geçtim diye video çekip aylarca milleti kandırdı.

FC5'in yarattığı yankı bence çok büyük oldu. Bu nedenle bazıları Civic adını duyunca öfke nöbetleri geçiriyor. Düşünün artık D sınıfı BMW kullanıp gece gündüz demeden Civic forumunda insanları bu araçtan vazgeçirmek için uğraşanlar var. Ama aynı adamlara sorsan Civic BMW 3 serisine rakip olamaz derler.

• Acil Stop kullanıcısına yanıt
    Söyle bir algı var bmwniz mi var o zaman herkesinin önünde olacaksınız.
    Çünkü zamanında hep bu amaçla üretim yaptı bmw .
    Örnegin mercedes ise hep daha konforlu araç üretmeyi amaçladı. Önceleri bmw bunun ekmegini çok yedi .Ama artık hızlı araçlari başkalarının da yapabildiğini kavrayınca onlar da konforu ilk sıraya almaya başladılar. Bunu anlamayan kim peki ?
    Bizdeki 90 model bmwsini bir halt zanneden avam takımı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Acil Stop

Aslında şaşıracak birşey yok takım tutar gibi araba markası tutanlar genelde rakip olarak gördükleri araca düşman kesilirler. Eskiden Vw-Honda, Opel-Honda düşmanlığı yapılırdı FC5'te 1.5 182 ps turbo çıktıktan sonra forumun azılı BMW'cileri Honda Civic ana konusundan çıkmaz oldu.

Bir tanesi 1.6 170 ps 3.20i'ye gizlice açık hava filtresi ve yazılım atıp Civic RS'i geçtim diye video çekip aylarca milleti kandırdı.

FC5'in yarattığı yankı bence çok büyük oldu. Bu nedenle bazıları Civic adını duyunca öfke nöbetleri geçiriyor. Düşünün artık D sınıfı BMW kullanıp gece gündüz demeden Civic forumunda insanları bu araçtan vazgeçirmek için uğraşanlar var. Ama aynı adamlara sorsan Civic BMW 3 serisine rakip olamaz derler.
    3 serisinin rakibi Accord. Civic'in BMW deki karşılığı 1 serisidir. Hem 3 serisinde sadece 1.6 motor yok.
    Senin gibi fanboylar anlamaz bunu

• Jocker35 J kullanıcısına yanıt
    . Ben espri yapmıyorum ama.

• yusuf24 kullanıcısına yanıt
    Ben de yapmadım zaten sıkıntı yok .

• zed Z kullanıcısına yanıt
    Civicin karşılığı 1 serisi mi ?
    Bunu bir daha düşünün siz

• quote:

Orijinalden alıntı: DoctorEconomy

Vutututututu pat fitekk ya kısmını atlamışsınız.

Örnek 1
    3 değişen nerdeyse komple boyalı cibik

HONDA CIVIC
    İlan No: 774130165
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-honda-civic-774130165/detay
    Bir sıfırı fazla yazmış galiba.

• Sorunsuzluktan sonrasını okumadım. Sanayide 5 araçtan 3ü civic kalan 2 si de tofaş.

Atmosferik civic oturup konuşulacak bir araç bile değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ruzgarnufel kullanıcısına yanıt
    sabah sabah iyi geldi bu espri.Arada yap böyle
  • 2005 modellerine 70 bin TL istenen bir araba. Aynı paraya 2-3 yaşında b segment araba alınabiliyor. Bence gereksiz pahalı ve fiyatını hak etmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.