Şimdi Ara

civic dizel premium 152000 yerine 119000, yarın son gün (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
3
Favori
18.982
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: texmo

bursa da var ,arayın alın
    kesin bilgi arkadaş almaya gitti bodruma geri döndü benzinliye 111 fiyat vermişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: endofthegame

Aradığım hiçbi bayide kalmamış. Ankarada 2, istanbulda ve izmirde 1er bayi aradım.

Kredi desteği yok muymuş bu araç için şimdi?
    Araç bulunur sipariş verirlir gelir Bir şekilde önemli olan fiyat ind olmasi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercandiler

kesin bilgi arkadaş almaya gitti bodruma geri döndü benzinliye 111 fiyat vermişler

Alıntıları Göster
    Iyı fiyat miş111

• alemci83 A kullanıcısına yanıt
    Kredi desteği var mı peki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemci83

Bursa bayiden 115.500 fiyat aldim en son bakalim yinede alınmaz tabiki 100/110 arasi alinabilir

Alıntıları Göster
    inallardan aldiniz sanirim.bencede alinmaz , hem duz vites hemde paket eksiklikleri var , renk secenekleride yok.100.000 tl.normal.bencede baska firsatlarda.cikar yil sonuna dogru

• Ben görüştüm kredi desteği yok indirimli olan modelde. yani kılçıksız nakit istiyorlar. Yahu sahibindende aynı fiyatlara 5-10 bin kmde full donanımlı hatasız araçlar satılıyor. Böyle kampanyamı olur 50 bin kredi kullanmak istersen indirimsiz paket olan modellerden seçecekmişsin bak bak

• Faiz yok bu aracta bugun 117bine aldim daha inmiyolar

• quote:

Orijinalden alıntı: endofthegame

Kredi desteği var mı peki?
    Nakit hocam

• memomur M kullanıcısına yanıt
    Tarih öncesi atmosferik motorlu aracın neresi keyifli olabilir.

• alemci83 A kullanıcısına yanıt
    O zaman en az 20bin tl fark verelim simdiden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhurfatih

Arac almayin..bu fiyatlarla ben sektorun cokmesi taraftariyim.insaf kalmamis..%3.5 faizler, pahalilik ama kimsenin umrunda degil..
    Evet sektör çöksün on binlerce kişi işsiz kalsın. Dolaylı olarak yüz binlerce kişi sıkıntıya girsin. Daha aileleri de saymıyorum.

Yahu bitin be bitin yok olun ya..

Döviz ile satılıyor bu araçlar. Bu kurların sebebi markalar mı bayiler mi?
    Faizleri bu seviyeye çıkaran markalar mı bayiler mi?

Otomotiv sektörü çöktüğü an Türkiye ayakta kalamaz. İhraç kaleminde birinci sırada. Hem montaj hem yan sanayi yedek parça konusunda.
    Bankaların en büyük kaynak sağladığı kalemlerden birisi. İnşaat zaten bitti gibi. Otomotiv de bitince bankalar kime parasını satacak? Ortaya çıkabilecek tabloyu görebiliyor musun?
    Sıcak parayla dönen ekonomide para akışının önemli oranda kesilmesi demek. Bir ithalat kalemi üzerinden yüzlerce ihraç kalemi çıkarabilen, muazzam istihdam alanı sağlayan sektör çökmeli öyle mi?
    Şaka gibi ya. Zaten niteliksiz vasıfsız eleman açıklarını Afganlar Suriyeliler doldurmuş. Nitelikli olanların da canına okuyalım.

Kurlardan faizlerden bunun sorumlularından bir gram haberi yok fikri yok yorum yapıyor.

Yok olun gerçekten. Ülkemizin beynini kullanabilen insanlara ihtiyacı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: vincent5555

Bu mesaj silindi.
    Piyasa böyle giderse çok ind görürüz etrafimda son 6 aydır sıfır araba alan yok normalde her ay olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: vincent5555

Bu mesaj silindi.
    Arabada bildiğin göçükler oluşuyor. Honda arkasında durmuyor. İstediği kadar düzeltsin. Honda bitmiştir. Anca Türkiye de satar bundan sonra.

• vincent5555 V kullanıcısına yanıt
    Yav araba gitmiyor, perfomans değerleri ortada. Hem önceki kasasında aynı motoru kullanmıştım. Bu motoru kullanmayan mı kaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ferman1987

Dizel kullanıcısı olarak şu saatten sonra dizele 20 bin fark vermenin mantıksız olduğunu düşünüyorum. Dizel 3.50 iken benzin 4.00 tü. Şu an fiyatlar 2 katına çıktı fakat fark yine 50 kuruş.
    Dizel motor avantajının fiyat olduğunu mu düşünüyorsunuz? Bravo, 50 bin kez yazıldı forumda. Sallayarak yorum yaptığınız ne kadar da belli.
  • Dizel daha yogun ve yanma orani dusuk oldugu icin benzinden az yakar. Yani 50 kurus fiyat avantajinin yaninda miktar olarakda daha tasarruflu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.