Şimdi Ara

civic dizel premium 152000 yerine 119000, yarın son gün (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
3
Favori
18.982
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul'da yaşanan dolu hasarlı arabalardan olabilir. Teslim alırken iyi bakın. Peugeot'da aynı indirimi yapıyor ama açık açık söylüyor dolu hasarlı kaporta düzeltilmiş araba diye. Bunlar da aynı şekilde olabilir. Sonuçta firmanın sıfır arabaları koyduğu otoparkların hiç birisi kapalı otopark değil, açık arazi.

Dikkat etmekte fayda var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Manuel almayın, bu paketi almayın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferman1987

Dizel kullanıcısı olarak şu saatten sonra dizele 20 bin fark vermenin mantıksız olduğunu düşünüyorum. Dizel 3.50 iken benzin 4.00 tü. Şu an fiyatlar 2 katına çıktı fakat fark yine 50 kuruş.
    Aslında fark 50 kuruş bile değilmiş. Eşel vergi uygulaması nedeniyle hâlâ 50 kuruş görünüyor ama bu uygulama kalkıp da birkaç ay önceki sisteme dönülürse fark 9 kuruşa iniyormus. Gerçi ben yerel seçime kadar böyle gider diye düşünüyorum:)

• quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Gocuk problemi var arabada alinmaz
    Bu problem bir seride vardi ve giderildi su an sorunsuz keyifli bir arac

• quote:

Orijinalden alıntı: Vatansever Müslüman Türk

Bu problem bir seride vardi ve giderildi su an sorunsuz keyifli bir arac

Alıntıları Göster
    Kullanicilar hala var diyor. Videoda izlemistim

• Vatansever Müslüman Türk kullanıcısına yanıt
    Fb grubunda yeni araclarsa hâlâ olduğunu söylüyorlar. Giderilmemis, köpükle doldurulmuş. Kaputtaki dalgalanmaya çözüm yok sanırım.

• Bayi ile görüştüm. Peşin fiyatı o rakam dedi. 50 bin sıfır faiz kullanamazsınız dedi. Dizel premium kampanyası için peşin fiyat. 50 bin kullanacaksan diğer paketlerden alacaksın dedi.şimdi iki kampanyanında birlikte kullanılacağı bayi var mı bilen söylesin.

• Şekli hiç hoşuma gitmesede 1.0 benzinli polonun 120bin TL olduğunu düşünürsek fiyat çok iyi. Hurda desteğiyle 112binTL'ymiş. Faizsiz kredi de veriliyorsa, yılın fırsatı olur.

Ama ben yakında devletin ÖTV desteği yapacağını düşünüyorum. Tüm araçlarda ciddi indirimler olacaktır.

• Hurda Teşviği Avantajı: 1600 cc’nin altındaki araçlarda geçerli olmak üzere, 27.03.2018 tarihinden itibaren kendi adınıza tescilli iken hurdaya çıkarılan veya ihraç edilen 16 yaş ve üzeri araçlara istinaden, yeni iktisap edilecek aynı cins araçların belirlenen şekilde, ilk satın alımında tahakkuk eden ÖTV üzerinden indirim yansıtılacaktır.
    • Terkin edilecek ÖTV, matrahı 46.000 TL’yi aşmayanları için 10.000 TL, matrahı 46.000 TL’yi aşıp 80.000 TL’yi aşmayanlar için 8.000 TL, matrahı 80.000 TL’yi aşanlar için ise 3.000 TL’dir.
    • Hurda indiriminden yararlanmak isteyen müşterilerin 31.12.2019 tarihine kadar ilgili yasal prosedür uyarınca Hurda Belgesi’ni ibraz etmeleri gerekmektedir.
    • Kampanya Civic Sedan Dizel Premium M/T modeli için geçerli olup 29.10.2018 gününe kadar geçerlidir.
    • Kampanya stoklarla sınırlı olup başka bir kampanya ile birleştirilemez.ve Honda kampanya içeriğinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çakaçuka -- 29 Ekim 2018; 11:1:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Çakaçuka

Şekli hiç hoşuma gitmesede 1.0 benzinli polonun 120bin TL olduğunu düşünürsek fiyat çok iyi. Hurda desteğiyle 112binTL'ymiş. Faizsiz kredi de veriliyorsa, yılın fırsatı olur.

Ama ben yakında devletin ÖTV desteği yapacağını düşünüyorum. Tüm araçlarda ciddi indirimler olacaktır.

• Hurda Teşviği Avantajı: 1600 cc’nin altındaki araçlarda geçerli olmak üzere, 27.03.2018 tarihinden itibaren kendi adınıza tescilli iken hurdaya çıkarılan veya ihraç edilen 16 yaş ve üzeri araçlara istinaden, yeni iktisap edilecek aynı cins araçların belirlenen şekilde, ilk satın alımında tahakkuk eden ÖTV üzerinden indirim yansıtılacaktır.
    • Terkin edilecek ÖTV, matrahı 46.000 TL’yi aşmayanları için 10.000 TL, matrahı 46.000 TL’yi aşıp 80.000 TL’yi aşmayanlar için 8.000 TL, matrahı 80.000 TL’yi aşanlar için ise 3.000 TL’dir.
    • Hurda indiriminden yararlanmak isteyen müşterilerin 31.12.2019 tarihine kadar ilgili yasal prosedür uyarınca Hurda Belgesi’ni ibraz etmeleri gerekmektedir.
    • Kampanya Civic Sedan Dizel Premium M/T modeli için geçerli olup 29.10.2018 gününe kadar geçerlidir.
    • Kampanya stoklarla sınırlı olup başka bir kampanya ile birleştirilemez.ve Honda kampanya içeriğinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    Otv desteğiyle bu araç 100 bin alınabilir

• Hem Tl nin değer kaybetmesi, hem akılalmaz ötv oranları, hem kriz nedeniyle kredi faizlerinin yüksekliği sıfır araba satışlarını bitirdi. Ötv indirimi gelse bile nakit parası olanlar dışında kimse alamaz.

Bindiğiniz arabaya İyi bakın.

• bu göçme şu dizel modelde olabilirmi?
  • Kampanya var ama araç yok.Arayın sorun bildiğiniz size en yakın olan bayiye.kem küm ederek muhattap bile olmadan telefonları kapatmanın derdindeler hemen çünkü müşteriyi fırsatçı tavrıyla karşılıyorlar her anlamda.halbuki yolunacak tavuk gibi kalkıp mağazaya temsilcinin o fiyakalı sözlerini dinleyip size şu arabayı bu paraya yapıyoruz şunları şunlarıda ek olarak pakete ekleyip size güzelce giydiriyoruz hayırlı olsun deyince daha bir muteber müşteri oluyorsunuz.O yüzden bu arabayı almayı düşünenler varsa büyükşehirlerden ziyade anadoludaki bayilere yönlenmesinde fayda var.En azından züppe ve ukala tiplerle uğraşmadan telefonla işi bağlarsınız.

• hurda onlardan ve 50bin sıfır faiz teklifi alan oldu mu bu araç için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ascomba

Bayi ile görüştüm. Peşin fiyatı o rakam dedi. 50 bin sıfır faiz kullanamazsınız dedi. Dizel premium kampanyası için peşin fiyat. 50 bin kullanacaksan diğer paketlerden alacaksın dedi.şimdi iki kampanyanında birlikte kullanılacağı bayi var mı bilen söylesin.
    Bende aradım bayiyi aynen bunları söyledi yokmu olan bir bayi fırsat bu araç..

• Hocam liste fiyatına bakmayın. Passat 1.4 benzinli trend modeli kampanyalı su an. 60 bine 12 ay sıfır faiz var. 126 civarına birakiyorlar

• Bayiyi aradım araç yokmuş faizsiz kredi bu araç için geçerli değilmiş. Olsa hurda ile 116bine bırakırmış falan filan

• Arac almayin..bu fiyatlarla ben sektorun cokmesi taraftariyim.insaf kalmamis..%3.5 faizler, pahalilik ama kimsenin umrunda degil..

• arac ilk paket. ve son 117500.cash para.son fiyat ve siyah beyaz var.hurda bayiden. dizel.duz megane bunparaya var ise ona bakin

• texmo kullanıcısına yanıt
    O dediğin giriş paketi 180.000

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.