Şimdi Ara

Civic 2020 Eco Elegance Yalıtım Sorunu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48
Cevap
0
Favori
5.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Yahu butun arabayı yapıyorlar burda .. arkadas sadece davlumbaz dediği için işe yaramaz diyorum bence tabi ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heimdall.. -- 26 Şubat 2021; 2:16:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heimdall..

Yahu butun arabayı yapıyorlar burda .. arkadas sadece davlumbaz dediği için işe yaramaz diyorum bence tabi ..

Lastikler neyin içerisinde? Davlumbazın, davlumbaza yalıtım yaparsak niye yaramasın? Lokal işlem de yapılsa sonuç alırsın, uygun malzemeleri kullanmak şartıyla tabi.

• FthGTI F kullanıcısına yanıt

Corolla'dan da kötü mü acaba?2020 Corolla sahibi olarak araçta yalıtım rezalet.Önceki aracım fabia daha iyiydi desem yanlış olmaz herhalde :)

• Bu problem degil bir ozellik. Yolu ve motoru daha cok hissetmenizi saglayarak aracla butunlesmenizi ve surus zevkinin doruklarina ulasmanizai saglar...............
  • Bende rs var hiç sesten rahatsız olmadım
    Bozuk yolda ses yapıyor ama ayni yolda arkadasin golf 1.2 tsi aracini sürdüm onda da ses var
    Ecolarda mi sorun var
    Siz mi abartıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ceycey1103

Corolla'dan da kötü mü acaba?2020 Corolla sahibi olarak araçta yalıtım rezalet.Önceki aracım fabia daha iyiydi desem yanlış olmaz herhalde :)

Corolladan daha kötü evet.

Corollada bir yuvarlanma sesi duyuluyor, en azından benim hibritte öyle. Gaza yüklenince motor sesi artıyor tabi ciddi (CVT'den de olabilir, araba yüksek devire geçiyor)

• Davlumbazlara yaptığım yalıtım

VW Passat B8 Yol - Lastik sesi nasıl azaltılır ? | Davlumbazlara Ses Yalıtımı | CTK Yalıtımhttps://www.youtube.com/watch?v=zVUSugN_sFc&feature=youtu.be

Kapılara yapılan yalıtım

Kapı ses yalıtımı nasıl yapılır ? | VW Passat B8 Kapı plastiği sökülmesi | CTK Standart Serihttps://www.youtube.com/watch?v=ms-qtpu0cPU&feature=youtu.be

Videolarını inceleyebilirsiniz :)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.