Şimdi Ara

Citroenin bardaktaki suyu dökmeyen yeni amortisor sitemi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
3
Favori
6.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bx Mx xantia ve C5 ile devam eden C6 ile tepe noktaya ulaşan pnömatik süspansiyonun yeni nesili. Audi A4 2017 ye binen patronumu xantia da agirladim birgün bu nasıl bir süspansiyon demişti. Binmeyen kullanmayan bilemez. Bildiğim kadarı ile lotus un oluşturduğu bir alt yapı bu mekanik olarakta mühendislik olarakta hayran kalınacak sistemdir. Ancak Fransızların bazı saçmalıkları yüzünden çoğu araba çöp oldu Türkiye de de iş bilmeyen teknik altyapısı olmayan ustalarca yapılmayınca bu araba yaramaz denildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende yeni kasa c4 var çukurları cigerimde hissediyorum malesef

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    tasarımın nesini beğenmedin BMW daha beterini yıllarca spor model diye sattı... sende almışsındır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: souledge

Bende yeni kasa c4 var çukurları cigerimde hissediyorum malesef
    Sadece cactus modelinde mi var acaba valla bende leon var sırf süspansiyon için alırım bu arabayı doğruysa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • test surusu yaptım arkadaslar oyle ahım sahım fark yok. Engebelı yolda bıraz yumusamıs . Sehır ıcı ufak cukurlarda da ufak ıyılestırmeler olmus. Ama amortısorden mı koltuktan mı tam etkısı bılemıyorum. Yanı oyle bardaktakı suyu dokmeyecek derece bır olay yok. Sadece konfor ıcın alalım desek dıye dusundum ama cok asırı barız farklar goremedım. Yınede sınıfında ufak farkla en konforlu araclardan bırı olmus
  • quote:

Orijinalden alıntı: shifisitert

test surusu yaptım arkadaslar oyle ahım sahım fark yok. Engebelı yolda bıraz yumusamıs . Sehır ıcı ufak cukurlarda da ufak ıyılestırmeler olmus. Ama amortısorden mı koltuktan mı tam etkısı bılemıyorum. Yanı oyle bardaktakı suyu dokmeyecek derece bır olay yok. Sadece konfor ıcın alalım desek dıye dusundum ama cok asırı barız farklar goremedım. Yınede sınıfında ufak farkla en konforlu araclardan bırı olmus
    Videolarda spor süspansiyona sahip araçlarla karşılaştırıldığını söylemiştim. Konfor odaklı bir araçtan geçince arada o kadar fark olamayacağı belliydi.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.